Denna sida hämtar bostadsdata från:


Följ Bobubbla på Twitter och få grafer i ditt flöde!
Follow @BoBubbla





Kolumnerna representerar olika tidsintervall enligt följande:

-12-9M betyder intervallet: 2016-06-24 -> 2016-09-24
-9-6M betyder intervallet: 2016-09-24 -> 2016-12-24
-6-3M betyder intervallet: 2016-12-24 -> 2017-03-24
-3-0M betyder intervallet: 2017-03-24 -> 2017-06-24

Bostadsrätter Stockholm:

KommunKvarter% Kvm. pris 30 dagarKvm. pris 2017-03-24 2017-06-24Kvm 2017-03-24 2017-06-24% Kvm. pris 2017-03-24 2017-06-24Kvm. pris 2016-12-24 2017-03-24Kvm 2016-12-24 2017-03-24% Kvm. pris 2016-12-24 2017-03-24Kvm. pris 2016-09-24 2016-12-24Kvm 2016-09-24 2016-12-24% Kvm. pris 2016-09-24 2016-12-24Kvm. pris 2016-06-24 2016-09-24Kvm 2016-06-24 2016-09-24
SolnaArenastaden0645036385958467-26075358-26172361
SolnaBergshamra-25481667-959970686567246515620370
SolnaFristaden-35512561-75936668-56251171-26377598
SolnaFrösunda-65558486055806774535738035224180
SolnaGamla Huvudsta145519565-136352261145580369-25681560
SolnaGamla Råsunda07381156470934702695686606931865
SolnaHaga Norra-2517567315102564-95601963125000058
SolnaHagalund-245230767-75651860264486670-135170661
SolnaHagalundsparken-35582187-65954763-2605646206074378
SolnaHuvudsta-759216615563886415583063105076270
SolnaJärvastaden15654371156171710562386625536773
SolnaKarolinska-137445338-982080311811493147785431
SolnaRåsunda-36892959068855571682625866454954
SolnaRudviken85635574-55936453-16702903696466752
SolnaSkytteholm5493037204935667-155774067234713374
SolnaSolna Centrum25417564-106023656115408268-75784956
SolnaVästra Skogen15733169-2585976805838563-46060066
SolnaVireberg-145976562-46245067-117035149315362364
StockholmAbrahamsberg14624984616189259-1622774765861255
StockholmAkalla43323164132846673319236833096369
StockholmÄlvsjö-445165730450197410408757724002670
StockholmÅrsta-359795570600176095520065-35710862
StockholmAspudden47267860-173750534705945776613257
StockholmBagarmossen-27633545415548785825363257-35538852
StockholmBandhagen-64541259-1457606214539459104134365
StockholmBeckomberga-124778072-55033866573203880-294522879
StockholmBirkastan-109608360-1010699259610052665-110153260
StockholmBirkastan Vasastan69733057-4100900701996514549539242
StockholmBjörkhagen-96518154-26632443115993268-46248458
StockholmBlåsut16534155165002612637105726225764
StockholmBredäng205226749-75603353334221866133735368
StockholmBromma-15567163-156026623543246005446161
StockholmBromma Abrahamsberg176115453-15722005011651445086022350
StockholmBromma Blackeberg195777652155023090214159469-24265872
StockholmBromma Brommaplan-136554362-77030737365178970-45396946
StockholmBromma Johannesfred455639490557604655304346-45511942
StockholmBromma Norra Ängby-86816933335140445-35289051-156255938
StockholmBromma Riksby-15414157-5571195575347272-55621948
StockholmBromma Traneberg15666385346388355-4665396346371262
StockholmBrommaplan-15811356-12658104826448147245181459
StockholmEnskede956395641556066155311156-55594352
StockholmEnskede-Årsta-Vantör55500563-2560635305622560224607968
StockholmEnskededalen-125426362153835779493466904954369
StockholmEssingeöarna38125351-283065517776274797153756
StockholmFarsta-1142802711425237144085283-94469668
StockholmFarsta stadsdelsområde204564465-165420760124841070-34978761
StockholmFarsta Strand-264412870-125027759154379271143843165
StockholmFredhäll-188231455-78805648107983959-48314247
StockholmFruängen-25256458-4545116125345863-35537757
StockholmGamla Enskede-136087858-7653326056207772-56541253
StockholmGamla Stan610953754119871368-71057646089751072
StockholmGärdet29277654092868572914675348781955
StockholmGloben-126934244-5730974337079244-57482142
StockholmGröndal86746669-127647362106953358-67380460
StockholmGullmarsplan7697486466588163-3681905906821846
StockholmHägersten-56382553-4661725476168560-16214355
StockholmHägersten-Liljeholmen86673166-469276632677076276340473
StockholmHägerstensåsen25762362-106402551-56729452155870055
StockholmHagsätra-8385666283587171163086274-193789269
StockholmHammarby Sjöstad-57562271175235684722346807212973
StockholmHammarbyhöjden36553955065506530653145126426552
StockholmHässelby33158174-24416005853959648283087967
StockholmHässelby Strand-7404516304037070-7436316354173461
StockholmHässelby-Vällingby-4551907499475446274443862492990985
StockholmHjorthagen57550351-579102473768564987122149
StockholmHögalid28924550-593996461935054658937455
StockholmHögdalen247227592462546494232566-74541858
StockholmHökarängen284121368-84460385-4466796554440964
StockholmHökmossen75455548164705851-21594244765607646
StockholmHornsbergs Strand285269109167345284-17421095-67886081
StockholmHornstull2920334809204857-1927806288604452
StockholmJohanneshov-26561751-166136541656744746330654
StockholmKärrtorp-35984259145253265-136065558165213462
StockholmKatarina-49160256091531604882346218749355
StockholmKista-53668771-84002667103635970-13665468
StockholmKista Gård-2410566493767879-94144179-14182569
StockholmKungsholmen-49114858-192340543898405638691854
StockholmKungsholmen Fridhemsplan-21912586319015057138001277-129143050
StockholmKungsholmen Thorildsplan-5790295907880576-6835754818257135
StockholmKungsholmen-Hornsbergs Strand-67873582-58271778-3852957838269173
StockholmLiljeholmen-26478663-2661607246369668-56672064
StockholmLiljeholmskajen117035873-171067763692017536721075
StockholmLilla Essingen28348057-48666444127770658-27904156
StockholmMälarhöjden0634225695817268-12662886826519148
StockholmMälarhöjden-Västertorp-2350560746474876712423007924139490
StockholmMaria208587366-388818643863275328496058
StockholmMariaberget121001285119894168-1511659327-612339025
StockholmMariatorget17960477178986663108203475-2210463350
StockholmMariehäll-1058285612569795115662671-166742444
StockholmMidsommarkransen2737765247125052-1716494736976749
StockholmMinneberg-5602876795547667-6590068185468772
StockholmNedre Gärdet-410683559109726160-410100445148856157
StockholmNockebyhov-104988463-2062058345593277775526075
StockholmNorra Djurgården388420361084481729776257347465371
StockholmNorra Djurgårdsstaden67665775-58060878117290780-57714270
StockholmNorrmalm-19850771-910793860119702759-810564057
StockholmÖg111029442-111125032298620048-129790362
StockholmÖrby2548474615419260184606063-195716865
StockholmÖrnsberg-66660364-26800267116127273-26277258
StockholmÖstermalm-410855374-211062768510489173310225267
StockholmRiksby-135368160-4560435435440953-55722944
StockholmSätra23901266-5411866704128367333106285
StockholmSkärholmen12368696983399675-43537874-93896271
StockholmSkarpnäck-54097168-7439217117374867203735068
StockholmSkarpnäcks stadsdelsområde96293157-365071548600585615951372
StockholmSköndal-12494536154716862-105221060174474661
StockholmSödermalm-191958560921845638949755-19073854
StockholmSödermalm Högalid229756754-51028395049922144118966049
StockholmSödermalm Hornstull-11943395678827058-5925075109267634
StockholmSödermalm Katarina-91002624329839547138694449-28841344
StockholmSödermalm Sofia69015259-131032754416887443778293156
StockholmSödermalm-Högalid784280654807407917988457-58414560
StockholmSödermalm-Katarina-108634747-591187563885046508831177
StockholmSödermalm-Maria-36908456298317585147278380-37485268
StockholmSödermalm-Sofo251001138959517865-1310889338169358567
StockholmSofia79159554-49519551287429554-78030853
StockholmSpånga-123322566-133808968183214577-83494265
StockholmStora Essingen0780444617699939136818153-57149151
StockholmStureby4591656015843951-156889953305291464
StockholmSvedmyra-135334763-75705849-2582524995322356
StockholmTelefonplan870777485673195066329652-16380654
StockholmTraneberg-86902547-3713115013633585626211248
StockholmVällingby843202610433606454143864-104606754
StockholmVällingby Centrum4502955413446315814436760-24540458
StockholmVårberg-10273169732650089-52776884-83007288
StockholmVasastan-29782667-2100098654958766419535859
StockholmVasastan Birkastan-697798637917074119097760-1410564355
StockholmVästertorp-115412967-254973632538836325294063
UppsalaÅrsta-62976174-223800353302923566-12945174
UppsalaBellman-142680286-62865667152500067-162986769
UppsalaCentrum-1463556914588565-9506286854799960
UppsalaEriksberg3736180668334227623274062-13313357
UppsalaFålhagen-154944959-552140512508835215042044
UppsalaFrämre Luthagen-4602116315946448264717982-205885044
UppsalaGränby1374755693447475-164087853472773784
UppsalaHerrhagen31316315743221219642128977-212697873
UppsalaHöganäs94564057-447331544456865314502649
UppsalaIndustristaden24379295-18535713884957447204128870
UppsalaKåbo-11491445504899353-75261337-55535030
UppsalaKapellgärdet-63795286-4394227673695479-23779472
UppsalaKungsängen-124052375-1045181753440786744225260
UppsalaKvarngärdet-353744466-33875677337608741632358107
UppsalaLöten-32721884-92982973212456788-253275564
UppsalaLuthagen34580361-1463266544433561-34569659
UppsalaNyby-52816371-8305946413041664122724774
UppsalaRosendal85306757-4555403310503763134882145
UppsalaSalabacke-239014571386615411347316613425665
UppsalaStenhagen321700283-352596678321969770331479393
UppsalaSvartbäcken-11391966203928870-7422015363973551
UppsalaUlleråker113111277-183779277512500081-122855097
UppsalaUppsala28468795644504278-2458525454372956

Bostadsrätter Göteborg:

KommunKvarter% Kvm. pris 30 dagarKvm. pris 2017-03-24 2017-06-24Kvm 2017-03-24 2017-06-24% Kvm. pris 2017-03-24 2017-06-24Kvm. pris 2016-12-24 2017-03-24Kvm 2016-12-24 2017-03-24% Kvm. pris 2016-12-24 2017-03-24Kvm. pris 2016-09-24 2016-12-24Kvm 2016-09-24 2016-12-24% Kvm. pris 2016-09-24 2016-12-24Kvm. pris 2016-06-24 2016-09-24Kvm 2016-06-24 2016-09-24
AleBohus-9266396652547368-112848058272239862
AleSurte8311686017266865912648565-82877181
GöteborgAgnesberg-422461465-6262876332545466132259281
GöteborgAlmedal27499196634868861-55142849134547362
GöteborgAngered-332022483-82209476211828571-21863196
GöteborgBergsjön4191637501922968101752669251406477
GöteborgBiskopsgården2260366912572866-22637464202196871
GöteborgBjörkekärr-24451154-848341569444785484120657
GöteborgCentrum-758783750586397305837768-15879962
GöteborgEriksberg65599772-558753657549946385098170
GöteborgFrölunda23732270-7400186753821064213164579
GöteborgGamla Masthugget-3664595266280250215206858-216550258
GöteborgGamlestaden-44459963144106513427065164029148
GöteborgHisingen14427667143660654420746734078664
GöteborgHisings Backa-12274627332672372-22716870-52853656
GöteborgHisings Kärra-33044968-3315526320263576912611464
GöteborgHögsbo1045674609419406244035069-54228657
GöteborgHovås205118486-65417759314132583-185029468
GöteborgJärnbrott1440486626381395223723872-43870993
GöteborgJohanneberg-256097453-3627904995742653115163065
GöteborgKallebäck-1641333668382227633718674-13748773
GöteborgKålltorp-15401764-1543415117465285524558263
GöteborgKortedala73292062-635196582344875363260548
GöteborgKungshöjd-86386277-26528663155691285-96261765
GöteborgKungsladugård-136206658-4643956611579484925654651
GöteborgKviberg-144433067-34592155144037564-64311457
GöteborgKvillebäcken-24523545554988870303845967-235017951
GöteborgLinné96255773-26383360560634106-26203967
GöteborgLinnéstaden46481169263236750635267026240366
GöteborgLorensberg-18676278496187310716105392-116851398
GöteborgLunden25628452-4587204515511076105116051
GöteborgMajorna105388970252848641525596025158751
GöteborgMasthugget-46490649135749962-15810837105260664
GöteborgMunkebäck-94623954145591616428755924205258
GöteborgNorra Guldheden-195492258204559069-125185865104699567
GöteborgÖrgryte-1566726425562263115030366-55275367
GöteborgÖstra Göteborg-64205468-443811602431386204310861
GöteborgRuddalen-540038608369696623635163-33736163
GöteborgStampen45084271-17610605255789457244660353
GöteborgStrömmensberg4259633448553034616476325814706956
GöteborgTorslanda-24138070-4429636617367886533569273
GöteborgTuve-1232655632319856582960561-223812540
GöteborgTynnered3342076210311977272907970-143378651
GöteborgVasastaden-86301185-1635397626230481-46470853
GöteborgVästra Centrum-135879463-2600226255692165-25803959
GöteborgVästra Frölunda-4404856573796764113428680-103802267
GöteborgVästra Göteborg-747037631142361744405986923990265
KungsbackaBjörkris12426375710388238533751469-64000052
KungsbackaGårdskulla-203523656-13576869252850767-173437564
LerumFloda-82537566102299887-72471869152147898
MölndalÅby-8409585743927057223217369152785670
MölndalBifrost-2034127686321697323140169-33238665
MölndalBosgården-743879559401306333895566-84226952
MölndalBroslätt-48486224933366916553485975192940776
MölndalCentrum-74285960103896460-1393666303932060
MölndalKrokslätt-20484605754595054-3473536564448356
MölndalToltorpsdalen-154697751-14740277744320733532788104

Bostadsrätter Malmö:

KommunKvarter% Kvm. pris 30 dagarKvm. pris 2017-03-24 2017-06-24Kvm 2017-03-24 2017-06-24% Kvm. pris 2017-03-24 2017-06-24Kvm. pris 2016-12-24 2017-03-24Kvm 2016-12-24 2017-03-24% Kvm. pris 2016-12-24 2017-03-24Kvm. pris 2016-09-24 2016-12-24Kvm 2016-09-24 2016-12-24% Kvm. pris 2016-09-24 2016-12-24Kvm. pris 2016-06-24 2016-09-24Kvm 2016-06-24 2016-09-24
MalmöAlmhög31446764141263873-6134946541295962
MalmöAlmvik51323870-13151506917129427351232065
MalmöBlekingsborg122061473-1524251438224215812222254
MalmöBorgmästaregården172598180-427040699247769122418183
MalmöBunkeflostrand0188907010172447081591568619864111
MalmöCentrum-23673473435300748325817533160866
MalmöDalaplan42317163-10256086020213365322086442
MalmöDammfri-11325975633162856-4329335593034565
MalmöDavidshall-154354960043407775412508714094182
MalmöDockan235104187-25206197214317590113902273
MalmöDrottningtorget-93461380-9378528116327068623218795
MalmöEllstorp-82440949722856515217935252080645
MalmöErikslust5433030615313246814275196262598666
MalmöFågelbacken-23246877-13374005015325966053103747
MalmöFolkets Park343074567-3315855913279345402791742
MalmöFosie315229700151587591387672101262474
MalmöFosiedal131253277141095681-151294671161118666
MalmöGamla Väster-1471098584369871342436792533981108
MalmöGula Höja-261682574151469260-332203359611369042
MalmöGyllins Trädgård-52362365-1238928432313467-62467881
MalmöHåkanstorp-71983266-212517856611566272-21591061
MalmöHästhagen-1936093730361235913581260242897465
MalmöHögaholm1813651664130947431267154121133067
MalmöHusie161976183119592861193748161832273
MalmöHyllie-152079574-11233806712209027002097868
MalmöKirseberg101796555-61906455121707757131517855
MalmöKroksbäck-214723810147887861390664251109364
MalmöLimhamn1342636863242561-43389787262697671
MalmöLimhamn-Bunkeflo142772370-123134266222565487202141289
MalmöLindeborg-42053970-5216416924174175821701274
MalmöLönngården1618979440189594713167995851592647
MalmöLugnet-13185193122835282-32918184222401364
MalmöMöllevången252912668-13334056116287336222823058
MalmöNobel-242392151822163654213705171994348
MalmöNobeltorget02413354-22467954122212851141936356
MalmöNydala01546964-61653366-11664064361225060
MalmöÖstra Sorgenfri18232605482153957141886364-11904551
MalmöOxie171111799-271522083361116696-51179298
MalmöPildammarna-9341646803415662182903369-12932256
MalmöRibersborg83932868-3407496414358146753419163
MalmöRörsjöstaden134492722337306273141967122805079
MalmöRosengård51089176-16129097818108957326863078
MalmöSankt Knut-53704065-137504706354946963346256
MalmöSegevång-9180195951711356141499055-41557759
MalmöSlottsstaden73648161933457747311436303103960
MalmöSlussen-122984885-10333099628260847262457787
MalmöSöderkulla-161599070115794733153506831486069
MalmöSödertorp-3202437211997086-5210898191933345
MalmöSödra Innerstaden362642154-327206524261375262469159
MalmöSorgenfri-252580152232102752-42191643121948449
MalmöTriangeln-33533767-73814476113433353152994454
MalmöVästra Hamnen204717068174015161-94409263-114966955
MalmöVästra Innerstaden-2136845671033639722330886853142059
MalmöVästra Sorgenfri7336465543227846172762244-32854831

Egnahem:

KommunUtrop -12-9MUtrop -9-6MUtrop -6-3MUtrop -3-0MFörslj. -12-9MFörslj. -9-6MFörslj. -6-3MFörslj. -3-0MOms. -12-9MOms. -9-6MOms. -6-3MOms. -3-0M
Ale2456666259196431776923011595273683328610713598846338946812281347
Alingsås2159374241066626087872607500258625029373332969393306493724303348
Älmhult1740833141782612375001656818171722215800001378333182522718231222
Älvdalen59833310666661018750592500658333118833311575006600003342
Alvesta1595000121571411310001329062177500015092851194000144125017516
Älvsbyn676428538333505833595000705714567916559166583750141268
Åmål12350001024250804000102250012600001021000815333104000010201524
Aneby69500074333397375073000076000080000011250008820003345
Ånge5250003883334550007950005200004193335425007400002341
Ängelholm2220909203181821966662115185228136321754542269666230518511111527
Arboga1003125140166613018751110714107000015405551515625121309589821
Åre2343750176970530078121490000253883319194113373437157923012171613
Årjäng1431153999000131000011472501306538964333132187511838751315820
Arvika1050681120958314095231211666107022713564581594761141592522242127
Askersund1493333210950011778571473888158277722660001375714159333391079
Åstorp25950001747000146363613567852650000184500014918181662142251114
Åtvidaberg1002500121817613756661400000131150014426471730666160815710171519
Avesta12037501108437901666142200015870831279375106166617474501216920
Båstad202125014375001191250180000020637501470000133500020500004241
Bengtsfors7164287542307050006708338178577719236809287120837131412
Berg11000006131241051428783333138000099750012357148500001873
Bjuv1036000131725012920581304545115300013905001469176149181810201722
Boden1376842142151512376001384090134815713934841288400138970419332544
Bollebygd216277722708332827500233888824544442703750307950025969449121018
Bollnäs10740909419111205714113040011322729747051424285124920022342125
Borås2042096205362021747492260111229596723618272570166262738831586090
Borgholm14208331443181179071419520831531666157272718071422038333611712
Borlänge1850208202671818636001883214234541623132812081820213392824322528
Botkyrka3649021368770835298983836421390380440778473917848419152646729995
Boxholm12450001199166122944413290901502500125416613694441525454212911
Bräcke912500473333495000981250110000047500050700011225002334
Bromölla111772789100010336361038333122772793800010561361258333115226
Burlöv261562530785002685750287431027787503247750303975032186208202029
Dals-Ed1098333102833399500011128571156666104666687500010957146317
Danderyd109421421174761911113437110830951161392812934047123285931248416614213242
Degerfors589285664090695000601363690000658181679000721363711511
Eda115357160250054562476450011839287112506487508075001410810
Ekerö5559464498892847566255175941594246451772855333625556087028424085
Eksjö119970511588881689375101200012870581366666177562511782501718820
Emmaboda4950007425005450006450004950008606255525006325001822
Enköping2499487234170724887492817788287282026651212853750300432639412852
Eskilstuna22664192468367231177721572932577222271025526056112397155819890109
Eslöv1994516162145818339472081805209522517889582025526232875031241936
Essunga11808331325625630000105227212958331343750752500116981868411
Fagersta11058331050500954545104071413600001327000110000012982856101114
Falkenberg1401842186988018995002490657196894722800002202250287868419422038
Falköping1122307112315714160001446944137115313769731535000167097226382536
Falun2517083217612924850002163333270645826311292783181253781224312248
Färgelanda5437501268000938333496000611375110937513200005000004833
Filipstad545000523214668437575000644000542714668750588250514168
Finspång1449500116128513590901376034182550014700001672500173051710352229
Flen117843711514281322666124088212646871236428146133313439701671534
Forshaga93300010853848763151126363101050012559611067105136818110261922
Gagnef12327271025909104111115073331314545985454103277716156661111915
Gällivare154642814858331671071174500013907141635555185857118196667181415
Gävle2236756228632623022792373353263032426165302666323265091437496882
Gislaved80166690625011157148650008550001003750124142893000034144
Gnesta2669090223166623275002359523296500024930002931250289690411151221
Gnosjö1221428912500101300099625012792851003333111800012000007654
Göteborg48644914737893458509547536125305635526917551145235298712118216210299
Götene1078421143130411256251022916125131515352171274687132500019231612
Gotland2330660260195624241172496853272664128472462698117270067453695189
Grästorp6187507650008400001305000707500738000767000157416645512
Grums9175008774998216668243751005600928500918333884375101068
Gullspång6275004937498625008050006675006557508362507722224849
Habo19050001878999240666624615382258000230450026866663033076510913
Håbo3295909302948732465953252454352651532367943416808340603633394755
Hagfors71892869653864411765020874000061307668558866770814131724
Hällefors119666645900042900015664281365833451000430000156571461057
Hallstahammar1981153162500022230761617500228884618925002542307186020813141324
Halmstad2063125226652118794442195865252437526336952359074256153816232752
Hammarö2395000252357122489281954199273781227957142561428231880016352825
Haninge368716438003803780903402941942529104317809414927744797326710583112
Haparanda1416666717083648833973333135000070708363833388166631269
Härjedalen90083310124991540000918333109541611125001416666935888121039
Härnösand889999856735985714105238010750009286761067380119797612342142
Härryda3819354361644440936904004583420451641575554586190441702331454284
Hässleholm1070833110760811562501295909114472212134781321250151264718232044
Heby128611113683331252307130017214466661493333151961515050009121329
Hedemora966538119923056833310051661098461143576973500011265001313630
Helsingborg2906000263390025820493124793301044427456002777573328182445506197
Herrljunga908333109625091125099944410208331178166936250112388861249
Hjo10006251070909107666614085711073750115636313025001592857811614
Hofors76250073200096500052000083875080200097416662425245610
Höganäs2612391289364822810002884777264978228708102419500285555523372045
Högsby475000545000705833495500440000595727780000508700111610
Höör1737911204764716103221651973179505821507351772258187763134343138
Hörby1393076148533315970831256136154884616983331896666154613613151222
Hudiksvall1334117143467314400001633500148808815734781573275177438334462960
Hultsfred49357160928547916664115361857169285751583366000077613
Hylte3900001097500128166662500042000099500016166666493331433
Järfälla44008474479634451750044055554917542489621949693334752976598290126
Jönköping2929142264844128484313007252334642831204673349215338597835775191
Kalix887500545562597941723333102500060990668176481925916321727
Kalmar1824642193066617084371812000196857122166662027500214677714153245
Karlsborg1172500115727212125001039166135437513172721408750103666681146
Karlshamn1340227112099914781031498265143031812115551632758165489722452949
Karlskrona1787454174793420053922076418185845418546732239019232270222465174
Karlstad1884915212755923831532085304233440625004762676769245573159846582
Katrineholm1613428199046518790381776216181871421002322045769181945935432637
Kävlinge2628870258787826293242957499272838728771213007837324210931333764
Kil1559411117045413665001505833166029412445451640000165138817111018
Kinda24872221566666178800012831812723333167583322050001667727912511
Klippan125031210884611025000975294128812512857691162692115323516131317
Knivsta3157000355062536163044073906342125037354164065434436765620242332
Köping1723055167374915068751694285193527719189281671250181761918282421
Kramfors57700038300045900057928575000039920060300068607155514
Kristianstad1754705162475016032891456727197188218064001845684157968117403855
Krokom246875021920831745000161687525933332116833195100018090621212516
Kumla2012692165218718689131739666218769218725031988043194766613162330
Kungälv3616818314695633488883252192403818138523913957777376315733464557
Kungsbacka41593474324888407859741380644522246462558845799394588467699082124
Kungsör1458437152100013320831276363168906217046661527083147238616151222
Landskrona2333400218241927300002764767231580023933872849444288616225312743
Laxå14733337575006812506940901548333765416662500729636312411
Lekeberg1463214162000019850002037500162892818355552113000235312514958
Leksand138000015929161966071173833313000001563750180178517223338121415
Lerum2827241350000033378723494351337620639569793890617400370329484754
Lidingö120039651066211811668289118893031217844811338305122023681248094929593879
Lidköping2269090207750022587502008695255863623494442698250233282622362046
Lilla Edet1509375212636317393751728333176000023968182273875194888881189
Lindesberg1194736101823510654831119000129263110610291219193133733319343130
Linköping27997012808265296749928677093205373328497936025003369316679898155
Ljungby1037600190062513122221500454984000197062514138881565227581822
Ljusdal11481811246304851250132333312586811238260911562131972222231618
Lomma3635151422346142459254335256404818145851284714629501717933392739
Ludvika822692130187599700012736369019231343750121350015872721381011
Luleå2229545246726525039022400746242220025360152629268253337355644183
Lund32594893653869299573334729753473673402089234097333853760498475121
Lysekil2727142162800025790001881500252285715120002882000200750075510
Malmö34732873484909346341036803933636267373034336940393971978146166151230
Malung-Sälen147666619680002107647143159015433331966000213352913964546101722
Mariestad1391060139261914123071435000153469615051191586153149447333422638
Mark1593333164531224354161718953176466618733432718958200127930322443
Mjölby1719473186796818346872039117191763120673432232812228073519321634
Mölndal3694230425271443266663999482412576947848574975625449293126354858
Mönsterås111600088458397795497203111393339162501034545104312515242232
Mora1331000147735213028571574687139400016426471446428174812510171416
Mörbylånga19321421940882151166620806252010000199147020030552186250717924
Motala2176428163945918259801833235242000019014862057727206054928375151
Munkedal19430001406666156900015055552123000140566615420001545000515518
Munkfors48000036000046250046700049120039437556250049800058210
Nacka659413469818997017954726350971588467550200771630680436095210088151
Nässjö1050400109725412234691232439121940012285291431938138087825514941
Nora17100006862501115625117960017866668067501358750135433398815
Norberg6705001071000765000881666708700106700091500099666610529
Nordanstig78600055038467916610965386730007138466191661072307513613
Nordmaling510000913000995000720000540000100600012500006200002512
Norrköping23910142332842235956726060552774057270189429004072994293699581109
Norrtälje26158492117093238733824566052910000231726726900002720510538662137
Nybro7956251016363996875998970836250111863612943751199970811834
Nyköping2743636256467322506812430416310636328523912516478263773822464484
Nykvarn342600031626663129625320066638490003542733343812535216005151615
Nynäshamn3000714264483332258923066428336303529670003686250345803528302828
Ockelbo4950008250007110007357147250008475007880008478571257
Öckerö4983333373500047628573921458553666643150005400000486833332724
Ödeshög9011111281666160000010625008866661408333171666610650009332
Olofström7987506666661208750740416947500788333128375079375043412
Örebro2491325264796027888072812972271669828382002957889307006783125109148
Örnsköldsvik1388250101850010285001171880156775012180001177833132428520303042
Orsa703888927083962222955714105500010250001122333102357191297
Orust262800019973333169444292611131390002129333294444431031481015927
Osby1075000103916676730785940011012501035833990384994700461320
Oskarshamn1511000150131515306251683571150500016061571789791177774225192442
Östersund2655408242148621730482363542283816324897292430121257338949744159
Östra Göinge1712500105363690857112545831537500108545410392851289166211712
Ovanåker594166721666774166768888683333713750104166683166661269
Oxelösund15866661854230151750018059091796666215076918062502168636913811
Partille4405833408579542777634682380473395846897725168815536535724443842
Piteå1359444120030615147611385714151055514140001696904161164227494277
Ragunda2250008975004312503175001500008500004112503375001442
Rättvik1678437120590915013631554521174781212650001538181163730416111123
Robertsfors645000755833250000074800084250079933329000009160002615
Ronneby1285681122107113660931386617125386311956661383750140470522423234
Säffle1084615853750104000095605210584617937501018125972315138819
Sala1632000180911712330001706724183150018923521370250186965520172029
Salem3456923365717338213464126666374923039397824217692437465213232636
Sandviken1288636117089714588701445135138204513384351713290161918922393137
Säter1285000148318112075001374285164500017422721412500170785791147
Sävsjö80500098368412435711097750796250103763112778571202000419720
Sigtuna3473387418562540810864091000389564544057504504130443150031402350
Simrishamn1960625236022718319561930588191041622970451951304196313724222351
Sjöbo1359078134136313698641266093138052614475751499000144515638333732
Skara978000733500131272715568339575009370001511818171150010101130
Skellefteå8057141158076120333316234849858571245000136500019157577131533
Skinnskatteberg5833336900008816666894447491667262509333337728336469
Skövde1595666191865617995552075100182983321418652009444223020030674550
Skurup1842666172780020772501768636189766618700002300250217431815252022
Smedjebacken1278888784500107142882041614461119540001302857976250910712
Söderhamn9422729202568454001023970100575710941021004800113044133392534
Söderköping154666621360002352727205416620216662296500278500023119443101118
Södertälje2869767277401631483333176829313313930595573493333333987843614582
Sollefteå60857160454583500082812569714258590984250092875071188
Sollentuna63048556209946619087271333496684710673106366205007781300699486100
Solna795000081037507989285699000094500008658750882142876618752478
Sölvesborg1475000298500013905001730000145000030375001348500178714212107
Sotenäs2870625405409036143753730555315562540522723750000388888881189
Staffanstorp3058571283224127484482908783336296430250003022241326716228292937
Stenungsund2936538280450028960002999666350123031120003522000354783313201030
Stockholm57300815563262580853660575426471885611099665634816800948183331274411
Storfors5187507068753325006925004362507231254125007312504824
Strängnäs2264812234878327866072875970252171825001352957500309432832372867
Strömstad240562527760003265666281607125365622760000336633329532141651514
Strömsund6890006608335787507833339610007000007087508091665646
Sundsvall20408332013369205120320717602267335222211922180552229552609254125
Sunne98882311730951591923139838298088212411901631923141879417211334
Surahammar156388811754161238076122638817527771244791135153814033619241318
Svalöv1449166150050016443751447121151388815464001766000159369618201633
Svedala2882105283377726740473047719326210531256662864523338736819452157
Svenljunga1111250132833310491661027187117375013733331105000127712583616
Täby61690986543762638417567955366791885718561873031317566577619791149
Tanum31321422018333260136322526472782142207500026540902830294791117
Tibro1398636119805511115381395833176272712633881183461146583311181324
Tidaholm2290000505000116666613956252360000610000120333315787503238
Tierp1037368125477210817391271764116500015134091266086148617619222317
Timrå1074473172666615465001340576116526317683331865500159730719121026
Tjörn3402692249884626987502599090355261527507692932500282568113132022
Tomelilla1245000145736811787501342051129444414639471169812141307627381639
Töreboda839375763636970000886428877500785909908571916071811714
Torsås550000100000105000066888872000014100012600008144442119
Torsby126681884055559700097020813900009216665590001077333119524
Tranås1184500240400016722721975263146050026145001713636205868410101119
Tranemo1024000773125794285743888119100089437585357187527758718
Trelleborg2388690238180822328722539701254571424839362472446273350742474767
Trollhättan1821857185926821577082361063217605721365852498958264404235412447
Trosa3100555246343726930433027031344555528403123308043339218718162332
Tyresö5856093510260451038465344930652109356089585485769573215232483972
Uddevalla2343863226905121283822282816243263624536202324852258070444583471
Ulricehamn1131153108068111970001541785129192311586361472000178035713221028
Umeå2652272296825026182142854358299045433065003060714324461511201439
Upplands Väsby4290000415641343862704593333461185144080434679216488911727463751
Upplands-Bro3792656401048738161293857796393734342366464047741400532232413159
Uppsala348018934934284050606395364238351263835285433292943214577910599151
Uppvidinge4500004625005460004910003500004900005360005140001455
Vadstena2403571200875021420001609615296857123856252315000185769278513
Vaggeryd147833313162491483125123066616737501613333171062513846661212815
Valdemarsvik762000120000099300012000009290001050000105200010850005151
Vännäs117700011375003795000150500013310001497500410000016750005215
Vansbro4537505233338107145807144943755394446687146164288977
Varberg3221447339846931730553379500347078936040813753888374425038493660
Värmdö469142840593744636666442472250464284536250482000048050007161518
Västerås30025652912794287283429858613258747315654430974013272805115136127180
Västervik1008750107921014275001294027112750011810521521944134913816191836
Vaxholm803950058725006848750713735280430005945500703000074879411010817
Växjö2330294228599926755552311018259441127310002918333257416617253654
Vellinge4034102457578444417024066250413333347099034591489431932639514752
Vetlanda1266551119592116594731256489133482713386051754736135106329383847
Vimmerby961250896333808000717000119375099233398400090580041555
Vindeln544285823750224500061928578928593625035625008085717427
Vingåker20877771541538135166613744442128888169923014843331478333913159
Ydre600000149500067250051750061250012400007450008450002122
Ystad2628461258426824937232681694280500028675602680000293875052414759

Bostadsrätter:

KommunUtrop -12-9MUtrop -9-6MUtrop -6-3MUtrop -3-0MFörslj. -12-9MFörslj. -9-6MFörslj. -6-3MFörslj. -3-0MOms. -12-9MOms. -9-6MOms. -6-3MOms. -3-0M
Ale1363695154076915623071677200156913017956921797230185700023392625
Alingsås1576896167113615556571801511182448219111361799763209269729223843
Älmhult800000731000532500837500893333765500562500106250031022
Åmål2460002421872555552852722571422837503244443045451416911
Ängelholm10650008850001093666110733312185711030500118000012203337101515
Arboga2150002535002640002809092140553391003043332954549101511
Åre1409218219666617179411882962151843724169041809117195648132423427
Arvika38470538423044692338027751147046176953461546027717131318
Askersund4000004980005950006100006100004860006200006400002512
Åtvidaberg27500024583334666638166655000036666648666646166616123
Avesta2807142886663836363608823314283404004800004326477151117
Bjuv3006253950003858333512503550003950004933333925008164
Boden61520063257569240076590962800064212179160080793925332533
Bollnäs3488883760005362504542303916664444666650005219239151213
Borås730259811222844913102207486619498596310466171208388108135115135
Borgholm118416677666673777754425012908338783337455555775006698
Borlänge65019275658588336788129687300010054361080673102040752474954
Botkyrka18691601825657189579119556192053396203079821516662168805131114120113
Boxholm3466663075002575001675006133334010003987503187503444
Bromölla3725001850002616662950004025002325003166662800002231
Burlöv864500946250105153810473809015009946871193846110247610161321
Danderyd3065961325359630990153738015334519235939423591742399765826526663
Ekerö337166625550002128333250750039716662950000274833330281256738
Eksjö440714534000176400067875057585762900019310008200007554
Enköping1190306131812512842101349183130877514273951406184148369349483849
Eskilstuna11432111234800125234111819911311055144449614762901353621109125117123
Eslöv57086973285780857175803062152180476189678589657523211433
Fagersta15214216031211217315200018276120825013900023150014162320
Falkenberg93000092833311101511068125117926411622221304393131953134273332
Falköping19609326607132050029083326093738412542600038291632282024
Falun1168500127809513900001418809143300015821421652741168054710213142
Filipstad1150001250001450001550001150001414001900002100002522
Finspång29531228293128735237258639468739275848441152879316291729
Flen3750005725005366664290005100007450005200004520001235
Forshaga3183332500003287503441664690004100004062504383333146
Gällivare567500667000727500712857731250846500830000752142410614
Gävle1033090120273912447851273863122690914305471549571148171555737088
Gnesta119500012785008930001195000148500014385001069000141500021051
Göteborg23911792590753260096027542132715716296885830360923136865801101510161164
Götene2733332580002266662275003200002940002200002800003536
Gotland1559382176366018785711996329169691119248212096653222740568564979
Håbo159178516060001777500178562518275001766700199550018412501410108
Hallstahammar4192853617643882143663635314284136474957144209097171411
Halmstad1148378137512113725001433461139529716864631654076170807637412639
Hammarö73676473666663823574071484794187428573000093476117211721
Haninge16217721735125177440217966861890696205132021250752074373158159159166
Haparanda2261112300001747141810002161662448751660711701119879
Härjedalen2100000163166687000019962502000000191333395000019262501934
Härnösand29328931489731847135889837260539255138277339953338495359
Härryda239055523475002468157226464227166662615833274526325678579121914
Hässleholm49000014249954854856407858620013483126956776900005163138
Heby54611148916661937568650067333361416670687576100096810
Hedemora33833341846140000036538452450053076947316647361512131213
Helsingborg11503811139188126546914456611223127123021313928921551522118117149136
Herrljunga3500003750004250004600006000005550005083335875001234
Hjo2075002862503687504356253000005062505162505537502448
Höganäs11295451071666127200011590001147272112500013100001140000111255
Höör78900080580089500085071493900085000089500086357151017
Hörby28250055833369500060125027500063000010600007812502314
Hudiksvall739032774312822777889354804032841925982222100983831402731
Järfälla21278042081775221064220826042467500235903224528892306209164245218267
Jönköping13888671580032164124016509091749765198574620553531997245128154133187
Kalix200500200722225900185833301250273611305500269166818106
Kalmar842600972236926891130268299740011268421071351143329250383741
Karlsborg1330001450001475002040002150002040001950002450005525
Karlshamn39449957527057909063965553076677189171181877593130373329
Karlskrona7977349927651309206106293499656212678721602222134054364476346
Karlstad10634711282178112644813153161266614148895713300001474612157140145174
Katrineholm732592825512925250888620821481921794103662595534427394029
Kävlinge99911795611174423093676411091761109444931384105058817181317
Kil3362504125004305553772224565004906255777774966664899
Klippan232500205000220500277142280250308000287500375714451014
Knivsta1627619171203717997721953043173476118344441879318207521721272223
Köping46772753535739967744671452688663176150387053617144423135
Kramfors1125001450001600002400002575002416662850003400002323
Kristianstad75600079604180370979313985848087352097887095895325243143
Kumla71850068625075727270153879850074833384181878769210121113
Kungälv1683500167875019221151910937193210020242702283942230416630485248
Kungsbacka2202600238568924596662399000245080025629312782555260555525294545
Kungsör3500004983334250006500003600007290004750007350001311
Landskrona946470920468106275810818579688529590621196758112828534322935
Lerum1587727157375017979161504375198327218962502103541174568711202416
Lidingö3724484362955337675474009734393661438025004099537427170496112106132
Lidköping44714258336256537055205455687575543169268570047956585473
Lindesberg41769235558837823533250044961551500242235238750013171712
Linköping14654091617060165561618056201774959195812520375152158758244216227282
Ljungby910000550000445000645909123000066750056166676590922611
Ljusdal56200036700049500048041662060042000054750061625055212
Lomma1726551206928520182251898783184224122819642302903212945929283137
Ludvika4100004827774361534860714575005377774945385938571391314
Luleå12896631414618134289214624991431344153228814685781620468122118102128
Lund16297041895870191678519310101786156209460622221782189117321178196281
Lysekil1047500124250014950008787509475001301250149500011900002414
Malmö13897671594429160174017427291477702173916817862171885869878929853960
Malung-Sälen1477692155404719485291596315153153816335711987352160105213211719
Mariestad38222231816645613641750045997237438053463650870536422234
Mark6837507442855150008150008156259685716320008881258758
Mjölby63000055907468303571522772820065614887464283772725272822
Mölndal20170322153586210141321915942304218246059724554342542482929292116
Mora94750078035772700075500010775008942858210008541876141016
Motala61972962038484323566920071878370980795970577148037261725
Nacka29205382986661319661834239443207607335920936252103805554232310309341
Nässjö56460047833356851858426468360058100068018563573525332734
Nora1566663600002250003640002483335010004100004590003225
Norrköping10825881238525125701313956541311348147576915360831671458158156144168
Norrtälje1504705144118715439631571796167742315793661664819168793785139111128
Nybro146000289000262500223857242800379000381250320000551014
Nyköping11024399757551088373103602412821341117034129602411890658286123122
Nykvarn202250016568751787142222250021675001825000202500023408334876
Nynäshamn1319166147203014897801588333147547616436961666580174944442335045
Örebro14275001573357155225715891151608935174522717049681691493154207206152
Örnsköldsvik1028095111477281433393431811720001247954996466103500021221522
Orust224750085000011950001050000217500085000016200009000002111
Oskarshamn55909057103456274162902464045468206867935476082933293141
Östersund90302610377899735919698751016026113739111188831145217152138142161
Oxelösund26033336078129259234476134500046287543451853309530322721
Partille2003400212545221768472277692230560025108332506304257448725424639
Piteå727500755769755000681875849500921153861000728750101358
Rättvik510000552500652307759062536777586666696153903437961316
Ronneby3565003775003470004233333943754242003945004658338101012
Säffle100600164166715001750001100002116661250001926665643
Sala72642874733382437580750082442885400088468797937514151616
Salem1838000200369518261362070645211200021997822087727228419315232231
Sandviken34280044151145765648011644800052941857096861244125433243
Säter2983334450004300003166664183336125006112503966663243
Sävsjö4950002350002900002366664600003100003175002853331143
Sigtuna1731428170318118183241676081189869018560681995554180472942667474
Simrishamn40900044722251125073416647250060444453000082083310986
Sjöbo3062503944444800003445833991665044445393634050001291112
Skara2094442013632456662600002727772863633449003500009111516
Skellefteå726785676764737333872790847142789000892666105151114171543
Skövde8342261013066971818106848494572611736461087545114378784757766
Skurup60583391000099500063625067916691500011650007906256218
Söderhamn36034445340046740054958345265553300059440062645829252524
Södertälje1442337149543616375161541681171110317516661875268177157577126149113
Sollentuna25530552833782262996426040412739722302161127857802787397126152141146
Solna32257063166801330543733927543623957363622237524613790501389510457562
Sölvesborg10125001095000747857734166115000011750008600008291662276
Staffanstorp1127000136291612907141547500132900015450001452857160041610121412
Stenungsund13922222102916172250018868181743888244375020350002170454912811
Stockholm363656439258823891249403476641075304442841447782145499083195419539304762
Strängnäs1194000162333314068181625810135775017304161570000172817520243337
Strömstad1261153130642817079161267941133769213840471772083132500013211217
Sundsvall77556485106493373298620589003298463810883281119509186202146214
Sunne3487503162503337503878574287503262503287504642854447
Surahammar263125221875237000367272371250288750312500426363881011
Svedala913750988055930714923750108575011150001103142105715020182120
Täby26406762885777282810728262492943323313520531434573124538133180214184
Tanum1173333668500158100012175001285000700000170200011812503454
Tibro2515003278572728572300003065003807143660712459091071411
Tidaholm147800315000850001397501568003637501250001860005418
Tierp7444116561117280007216668541177637038650008064281727821
Timrå33772735000042420043525041227247157154928051450011142520
Tjörn167250017950001490000143285717275001625000149666616245712237
Tomelilla3865003731814530004768184360004186364824005560001011511
Töreboda2440002366663750002541663070002700003950003341665626
Tranås7106254904545126315335298343756822726734216691178111917
Trelleborg66077772309979795784914273646685370093874491171445504735
Trollhättan79209495919389144592592793993211547581094457114079374628397
Trosa180384617677271753181177277719361531825909201636318938881311119
Tyresö2179069234128723783822383369237988325924242648750258569043666892
Uddevalla79434788826989041092616894471010523971087904104611369787377
Ulricehamn560000727000130350013127776425008090001382000160822245109
Umeå1474893153916616756251588020171336117137501887556177312547483248
Upplands Väsby18730762062358197109021609022133692222981121894152361250651067772
Upplands-Bro1957187196815719693131879057211293720708772096666195760848575169
Uppsala20599992167025225646123106232228123241579024837152510052429437445494
Vadstena675000734375600714756818705000880625701428805000128711
Vaggeryd607500232500125000091500067500039750014100009150002211
Vännäs3900002800003225003983334300003880003850005333332523
Varberg1783684224710520151852166547202815723482632199444235416638382742
Värmdö2965000249441626454032723500312108126721662802741292020037606250
Västerås11847281286801133800613642431302722140982915187581503701332322331390
Västervik96625065230740450053687512600007142304840006213754131016
Vaxholm221700021644732713541317450024220002496052292895833982505192420
Växjö1649615161444416931081828095177846117244441854324193845213183742
Vellinge182769218182351481428212464219242301920882163285722110711317714
Vetlanda482333547500505625607916562333697000651250735833156812
Ystad1037500117572710907771106721119229113190001248555127114748554561

Fritidshus:

KommunUtrop -12-9MUtrop -9-6MUtrop -6-3MUtrop -3-0MFörslj. -12-9MFörslj. -9-6MFörslj. -6-3MFörslj. -3-0MOms. -12-9MOms. -9-6MOms. -6-3MOms. -3-0M
Älmhult7000001012500149500094500060000094000014000008675001212
Älvdalen941428654545110409012540001092142795909124090913980007111110
Åmål89600010033335250009737509930009500005000009837505318
Åre151500017142302384285162272715316661890384257821417828186131411
Årjäng10100005950003100007500009250008350003075009320003225
Askersund37222249750042166663541642222252125062666668250094312
Berg151833313468751706428129250014150001390625170571415206253878
Boden3920004390004200007050003650003630003775007066665526
Bollnäs835000159000057500068000095500012000005650007635002114
Borgholm156600014087501795000143635116896661519000235000016871621520137
Botkyrka148000015983332600000216857114666661801666290000024950003327
Ekerö34087509950002345000231571435518751450000237500024150008127
Eksjö690000360000395000126500076750051000043500015550004114
Enköping121000010100008975001273260124900010320001155000149369555223
Eskilstuna692416541875119500093512582783362562516500001130625128140
Essunga2600007250003400006500003100009350005800009600001111
Falun9787506000001650000909000112250087750020300009450004215
Flen79958394333317225001347272914166104333322250001521363126222
Gävle108000041333319500010696421334000450000160000144857153114
Gnesta1217500150000012250001299062127375018750001312500149656244216
Göteborg95260073200021987501183833109360083100020500001308966255430
Götene42250047500092500051200060000038000014350005920002125
Gotland165428520723071944166193901916804762489615222333321697052113651
Gullspång9725005975005900006750008750006750007300007500002211
Hagfors5850004716662483339180005650004300003083338370002335
Halmstad1582499323625014650001688529194833341175001709000188647064517
Haninge35150001937222200500024402223353000206277722750002645833159618
Haparanda3100008212501195000107500032500064625010000009983331413
Härjedalen126833314360712136363199647013377771585238225990921420589422217
Hässleholm46000054600058750098100047000060500060000013090002225
Hofors4566664700003425006640005600007800004300008360003225
Högsby4600004225001500002950004100005350001500004400001211
Höör57800086700052500059950053900081600043500065575055110
Hörby69500052250059000075363671250062750072500079636322211
Hudiksvall8008338950009525001043125862500995833898333113500012668
Karlsborg105833380250094500056428512416667750009083337607143237
Karlshamn7875003850005750008216668050003700005900008500002116
Karlskrona131000079937557500017111531511875794375670000183192388113
Katrineholm9570005925001225000100970511460006125001636250108147052417
Krokom8875004283336500009125009500004300008000009637504314
Kungsbacka179916613920002995000248500019825001415000340000027875006514
Laxå1222500295000945000550000131250030500010550004750002121
Lekeberg4875003950005950007450005350005250006800007200002112
Leksand103625022250063500066400011000003250006100006580004225
Lidköping10038881161250925000103937511022221320000181000013231259418
Lindesberg600714355000127250070500057785736500012800009720007425
Ludvika7066663250007250005950007383333100007250008650003115
Luleå77500096181816950006321428750008940902450000707142101117
Malmö39536544527745035738330138504844138846625040533041181453
Malung-Sälen2193437224185726505263271607224000024141422842105333785716351928
Mönsterås538333550000620000102000062166647000065000011825003126
Mora8235713237504166667850008921423375004883339156257438
Norrköping9162501135909935000138156210877081520454125000016709372411116
Norrtälje14142951495390136854115797761664084178242116835411867905716424179
Nyköping1476666117833323666661440178154500013216662500000172285796328
Nynäshamn1813333285000017950001688636212833328500001795000197363662111
Örebro805000389000161333365357186750038300017050006350006537
Orsa2136250184285716885716000002311250224500017707146000004771
Orust184083324676921663333352555520266662409615196500035758331213318
Oskarshamn49666610950006750001290833610000110000050000015108333116
Piteå11022726050009800001478461119000048333310800001714615113113
Säffle195500056500069500094500025712505333337125008787504328
Sala85000047833340000090428585833351166654750012585713327
Sandviken70000098000046000010845006750001150000605000137250025210
Sjöbo78300069500067250098375075400066333382250010137505348
Smedjebacken37250061666689500067833342500057500011350006633332323
Söderhamn6994991008000155000012462508885008340001325000134500010528
Söderköping269666612120002095000139714233883331213000250000015697143517
Södertälje69222288375012450009387506944449837501503333108675694316
Sölvesborg9309091582500116500011283331067727174416611000001258750116312
Sotenäs321750041716662869000232500033593753833333261550023250008652
Strömstad18268183371250253785721342301848636308125023307142155000114713
Tanum30356252196999301222237250002509375239566630838883589642815914
Tibro6012496500001190000627500118000086000011900006550004112
Tierp97166631250047500084181891333340000045000095090962111
Tjörn3395000281916626578572484583340000031250003243571279500026724
Tomelilla3699997250009100007040005950006450009625007530005325
Torsby4227271148750383750931000465454132312540000010015001116810
Uddevalla15425001446249995000176555516325001741875100000021238884819
Ulricehamn475000623750365000889500505000672500548333111400014310
Uppsala121166660000070000010533991240000843333750000123320033125
Vansbro775000125000675000135000870000180000600000700001111
Varberg192944417653331980000162695620750001932666204500020439131815323
Västerås3820001303000147250098833339200014190001550000123333355218
Västervik1150000817000360000012431251241250890000333000013381254518
Vingåker8610008575001395000815454901000980000145000095409054111
Ystad1467142228166624975001661923177714227166662547500211000073213