Denna sida hämtar bostadsdata från:


Följ Bobubbla på Twitter och få grafer i ditt flödes!
Follow @BoBubbla





Kolumnerna representerar olika tidsintervall enligt följande:

-12-9M betyder intervallet: 2018-08-19 -> 2018-11-19
-9-6M betyder intervallet: 2018-11-19 -> 2019-02-19
-6-3M betyder intervallet: 2019-02-19 -> 2019-05-19
-3-0M betyder intervallet: 2019-05-19 -> 2019-08-19

Bostadsrätter Stockholm:

KommunKvarter% Kvm. pris 30 dagarKvm. pris 2019-05-19 2019-08-19Kvm 2019-05-19 2019-08-19% Kvm. pris 2019-05-19 2019-08-19Kvm. pris 2019-02-19 2019-05-19Kvm 2019-02-19 2019-05-19% Kvm. pris 2019-02-19 2019-05-19Kvm. pris 2018-11-19 2019-02-19Kvm 2018-11-19 2019-02-19% Kvm. pris 2018-11-19 2019-02-19Kvm. pris 2018-08-19 2018-11-19Kvm 2018-08-19 2018-11-19
SolnaArenastaden-1632275806342356-36538657155685176
SolnaBergshamra195336768-5561236885196469-115867163
SolnaFrösunda453860781531677815253979-15292180
SolnaGamla Huvudsta325329069-75745961214753866-115370661
SolnaHagalund345396952353987367-14009470-134598868
SolnaHagalundsparken265317778-2542466835284665-115967467
SolnaHuvudsta10499456644798767-14845470-55123269
SolnaJärvastaden-55333966351758741512487415080272
SolnaJungfrudansen24531376945129561-186267738-66673667
SolnaKarolinska08762826416222344-66588433-87137430
SolnaRåsunda3646395046221254-1627305226163056
SolnaSkytteholm-34536872-1150967639468927524595677
SolnaSolna Centrum26545636905448262104946464-55191968
SolnaSolna Gamla Råsunda376889567106235275-6663226206633041
SolnaSolna Huvudsta335230857124682379-95135064-105705552
SolnaSolna Järvastaden20538745545191462-75567255-35731064
SolnaSolna Råsunda35889959-2598035645742456-146713640
SolnaVästra Skogen255579650557616675219282-45412070
SolnaVireberg595677261-7610835912544437265113969
StockholmAbrahamsberg-11588205165529859-25659357-66037549
StockholmAkalla142981965-93272758142868069-103170566
StockholmÅkeslund206580243661891377578094935636746
StockholmÄlvsjö64734066246547702458307014553373
StockholmÅrsta-458443563564845745434258-35609860
StockholmBagarmossen135952748165150159104700957-85094461
StockholmBandhagen-83950661-1445875571453865444362860
StockholmBirkastan1296043613936835409408569-29628766
StockholmBjörkhagen205817753-3599336045747155-15785265
StockholmBlåsut-5595096305922757-2604005935877858
StockholmBromma-45455057154145581534605715273063
StockholmBromma Beckomberga34550670114091266173500054-204348071
StockholmBromma Blackeberg10449325834379960-11490395604893259
StockholmBromma Riksby28526484945072556104594861-44806057
StockholmBromma Stora Mossen-1264591628597614255677547145000052
StockholmBromma Traneberg16458447064334516604345706030454
StockholmEnskede-12546066125360664-45562857-55826057
StockholmEnskede Gård-225265749-65610270184756972-165673372
StockholmEnskede-Årsta-Vantör84758858-3490786274580262-84970858
StockholmEnskededalen-174763278-14798476-2489196914864677
StockholmEssingeöarna872340560726985317216467-77720447
StockholmFarsta-442820693417326973908673-34035873
StockholmFarsta Dal-284655771344984622236950100-285150052
StockholmFarsta stadsdelsområde-14323659-2440515934264067-44460269
StockholmFruängen-1551209532499605314928559-14984659
StockholmGamla Östberga-494246653-54490947473051370-244023257
StockholmGärdet5886755538599259-1870535108663656
StockholmGloben20750433419628854746053247-46296946
StockholmGröndal-768894552674996526616360-16683157
StockholmGubbängen17457336524484163-2458196254378163
StockholmHagastaden1882926642810546227944465-129008253
StockholmHägersten-10562865715566558-45789957-35942356
StockholmHägersten-Liljeholmen-463547573618296316120557-16195858
StockholmHägerstensåsen115800958-460673523589235365580259
StockholmHagsätra163585763833169665317007303166569
StockholmHammarby Sjöstad768018720680267636599471-46862278
StockholmHammarbyhöjden-161586520612915116087149-36244852
StockholmHässelby123846762-5406495963839457113467269
StockholmHässelby Strand03723170-5391097173662464-73951361
StockholmHässelby-Vällingby203490569-938413664370476103719170
StockholmHjorthagen5741794186895048-37088542-27200648
StockholmHögdalen22427796114216362-13487315774570756
StockholmHusby-262932765-93209261192688660-163213556
StockholmJohanneshov116125254061016532600755205978155
StockholmKärrtorp24764264-75107762-4534156115294952
StockholmKatarina1869664228545547-5896224738692455
StockholmKista14347396523408276-23464470-33573669
StockholmKungsholmen387418522855365708584753-28738856
StockholmKungsholmen Fridhemsplan68084866-3831824657936255-48248660
StockholmKungsholmen Rådhuset7911301739249124795108295444-18384665
StockholmKungsholmen Thorildsplan875846600760964937374158-17443750
StockholmLiljeholmen-763067643610257025962274-86455864
StockholmLiljeholmskajen06774369106180679-36368975-16456677
StockholmLilla Essingen Kungsholmen217158155-17267061-13837283748024251
StockholmMälarhöjden1962617597583796165484683154788577
StockholmMariehäll276219252324713274-115284265-115940147
StockholmMidsommarkransen-1171131477667324806651750-46936552
StockholmNedre Gärdet58846656-18918268-1899065518918362
StockholmNorra Djurgården197816971-1785737867445471-47758565
StockholmNorra Djurgårdsstaden57307476-1737737707359669-57711771
StockholmNorrmalm-2010063856596081793929337229127785
StockholmOrmkärr-113196068-203993061313052575-173679460
StockholmÖstberga-13100277-1134745708322967092966479
StockholmÖstermalm71036777201041357349976170-410370973
StockholmRågsved-30360696743475469-93801459312908573
StockholmRiksby105349749-25446751-176559837265210951
StockholmRinkeby-Kista732163662315407323092873-23161476
StockholmSätra38378157612336146773141880-93450880
StockholmSkärholmen343072472-1937743679347836923400773
StockholmSkarpnäck-836495703356017213522373-13544473
StockholmSkarpnäcks stadsdelsområde-18562935435472956-9602564775633558
StockholmSköndal21477935994402358-235720456324342961
StockholmSödermalm6882705548479156-2861445528467158
StockholmSödermalm Högalid-8872655628573560-2875234248423259
StockholmSödermalm Katarina3187646484840665777827869-78413054
StockholmSödermalm Sofia97918166-2804554917952254-38165749
StockholmSödermalm SoFo119402143187966266-199855533108947450
StockholmSödermalm-Högalid-77475873-67933642-199786432218075752
StockholmSpånga-22352426763320863-10370125983425665
StockholmSpånga-Tensta17366965963459572-2353407593251268
StockholmStora Essingen-19735464866908745-16978940-47254356
StockholmStureby15615848144923369-9541495575072860
StockholmSvedmyra-45009262-7539037035253257-146083551
StockholmTelefonplan-2673504546451450-5678074776344356
StockholmTraneberg-463654522624255075840758-56146853
StockholmVällingby24331162242333630422036114158963
StockholmVällingby Centrum-214380555342584554409655573836661
StockholmVällingby Parkstad245165854214274956-225446847593429664
StockholmVällingby Råcksta504662946134113375143619462-104040756
StockholmVasastan495936584923886319150959-29372162
StockholmVasastan Birkastan229470655-2968305529516958-19605259
StockholmVästertorp4554599504526196435087363-35259563
SundbybergDuvbo264993165-9550625965211254164486769
SundbybergHallonbergen93261875-132916734317916733097374
SundbybergJärvastaden05189764104704769-5497045944761270
SundbybergLilla Alby255491624532346205300855-166329845
SundbybergRissne-31351917623457581-93809461-13862967
SundbybergRissne/Ursvik243461630432615934201862-34310468
SundbybergSundbyberg/Duvbo4636015956054862-3626806106256061
SundbybergUrsvik-1444039641437516944219073-54441367
UppsalaÅrsta32286426942743168-3281497002801569
UppsalaBellman482703568-3239606418621278109-242783269
UppsalaCentrum142607701421097744055974-94441974
UppsalaCentrum Uppsala434129256143614874-104022367-194993050
UppsalaEriksberg24321736803207264-13229861-13277665
UppsalaFålhagen34652347245654520455114924466656
UppsalaFrämre Luthagen31543064717463977444481466-155277655
UppsalaGottsunda31876273-132157872241746573-91914884
UppsalaGränby-42671474-62832269-83082674112788279
UppsalaHöganäs-246837469431215283985055-54179954
UppsalaKåbo5452655674235666-54473845-34622163
UppsalaKapellgärdet33356981-33476980-1350378023448674
UppsalaKungsängen164316264193638282-7392237703911778
UppsalaLuthagen134688253114220064-1425306064004270
UppsalaNyby23305625662884163-2292865812888962
UppsalaRosendal-4513984084756650104337060-175211540
UppsalaSala Backe-23075669-203826052302953468-93258363
UppsalaSalabacke633961602332866013296058-63500659
UppsalaSävja-352027069201691986-202102571-82276983
UppsalaSommarro-13399476053815465-23899662-34025852
UppsalaStenhagen51770777-122007176-3206677661952380
UppsalaSvartbäcken-13896754437531570374886003763962
UppsalaTunabackar-223821466292961073-133416970103097768
UppsalaUlleråker14329226121272607522668589-153134367
UppsalaUppsala84154754173565762-144151860-44310751
UppsalaValsätra87321935154208717881937580-483693144

Bostadsrätter Göteborg:

KommunKvarter% Kvm. pris 30 dagarKvm. pris 2019-05-19 2019-08-19Kvm 2019-05-19 2019-08-19% Kvm. pris 2019-05-19 2019-08-19Kvm. pris 2019-02-19 2019-05-19Kvm 2019-02-19 2019-05-19% Kvm. pris 2019-02-19 2019-05-19Kvm. pris 2018-11-19 2019-02-19Kvm 2018-11-19 2019-02-19% Kvm. pris 2018-11-19 2019-02-19Kvm. pris 2018-08-19 2018-11-19Kvm 2018-08-19 2018-11-19
AleBohus-17284965912254786812528263-152960458
AleSurte-18298087172793359-32873665-133294351
GöteborgAlmedal4468727314627864-6491106004923156
GöteborgBagaregården-454385597508876215050663-55289961
GöteborgBergsjön519116743184977451758273101594679
GöteborgBiskopsgården-12274756772559462-4267766032597566
GöteborgBjörkekärr-643570580434166324253758-14302466
GöteborgCentrum3635125485858271-15905361-15945260
GöteborgEriksberg-45705268057063660573106725607068
GöteborgFlatås-53035693-24398906323918969143438475
GöteborgFrölunda17385126210349956523430163-63650765
GöteborgGamla Masthugget16647735456143546-2626104516174451
GöteborgGårda779525315757142810337264106-426443051
GöteborgHärlanda-446237580462365624512376-84892454
GöteborgHildedal34183869-154898999-135650040214682558
GöteborgHisingen4416776243995561-24064462-24135962
GöteborgHisings Backa-13269977132621571-72808668-12824069
GöteborgHisings Kärra382874776-229250721289966512865274
GöteborgHögsbo3344931543435926044180557-24246961
GöteborgJohanneberg10622435165880554-1596905315894458
GöteborgKallebäck643873672-8420987163959670-44124666
GöteborgKålltorp-2565834645431154104917953-105441751
GöteborgKaverös143889166337893613366727123599883
GöteborgKortedala73178958-63372355212788671-103115756
GöteborgKungshöjd95880471-76348872-16398593-16461171
GöteborgKviberg1544497617415757124067169-44252071
GöteborgKvillebäcken34756054-4496185564693666-125362650
GöteborgLindholmen-16587455575512957-45749045105229168
GöteborgLinné106302760361319653597806855714168
GöteborgLinnéstaden2649726636278572-36494176-26652069
GöteborgLorensberg-57011064126234480-9682087596255975
GöteborgLunden554672553530695505283459-25364755
GöteborgMajorna-15048359-2516355844950063-14983963
GöteborgMasthugget76118544260156464578345135591465
GöteborgMunkebäck-54733446-34889545-65221847114721850
GöteborgNorra Guldheden-1654517575521415915184063-65497163
GöteborgÖrgryte15528855525164564-3531315905301961
GöteborgÖstra Centrum-149603540495965474623857-64895858
GöteborgÖstra Göteborg733544593325626253108365-93408762
GöteborgPrippska Tomten265548266115005465-35138079124595568
GöteborgRuddalen-43699360-43850458-5403655673760657
GöteborgSödra Guldheden-165299362343956392-24523106015178262
GöteborgStampen365058472448784742477197534630171
GöteborgStrömmensberg7510604874760257-85186643-35373547
GöteborgTuve353462860162993771-21376794063542874
GöteborgTuve-Säve-213579958-73849458153361566-73610271
GöteborgVasastaden13651268216439172-1650577276066999
GöteborgVästra Centrum9528856135134763-65439066-95992866
GöteborgVästra Frölunda413861462203212772-14375115943620670
GöteborgVästra Göteborg17374246633650068-53827267-23896567
KungsbackaBjörkris15416996224092665-235333330204434356
KungsbackaCentrum443869391-19477779013423146983918779
KungsbackaKolla Parkstad-204571762-74925454154268671-14333166
KungsbackaKungsbacka Centrum-43301966-1840137653629417103-123357978
LerumLerum403110262-3320896013284686612811266
MölndalÅby2136427670364086623560668-13609071
MölndalBifrost43407864-535997625342686833331270
MölndalBosgården244625757-14679953114225865-24303558
MölndalCentrum-33567677-214539561-2462785144452361
MölndalEnerbacken3428117344115662113709275-33823871
MölndalJungfruplatsen254637554263670466-2373676603741568
MölndalKållered453122466-13168974-113573064-33671764
MölndalKrokslätt74540167-648046714461315534494766
MölndalKvarnbyvallen145338746-5564707116488615034747579
MölndalStallbacken-8474025814702154-135412147144742364
MölndalStensjön-15494485844746675-6507246964767366

Bostadsrätter Malmö:

KommunKvarter% Kvm. pris 30 dagarKvm. pris 2019-05-19 2019-08-19Kvm 2019-05-19 2019-08-19% Kvm. pris 2019-05-19 2019-08-19Kvm. pris 2019-02-19 2019-05-19Kvm 2019-02-19 2019-05-19% Kvm. pris 2019-02-19 2019-05-19Kvm. pris 2018-11-19 2019-02-19Kvm 2018-11-19 2019-02-19% Kvm. pris 2018-11-19 2019-02-19Kvm. pris 2018-08-19 2018-11-19Kvm 2018-08-19 2018-11-19
MalmöAlmhög171319163-213489622132596511307765
MalmöBlekingsborg-22212756832067869-152422147-22473953
MalmöBorgmästaregården42516480-12540989-2258946362450782
MalmöCentrum-5372646573483472-2356546913544668
MalmöDalaplan-312248652-10249865492285060-42371453
MalmöDammfri-5324205743102764-43225260162769567
MalmöDavidshall-12460608214562674-24639285-54863952
MalmöDockan15106166124570678-175476184234470286
MalmöDrottningtorget638661103113468892-8377428563561090
MalmöEllstorp15256674582386951-3245584782283154
MalmöEriksfält38156577171461871-352257139391624956
MalmöFågelbacken-203489757-23553769143114484-103475560
MalmöFolkets Park-73127544132760156-8301384522961153
MalmöFosie-17148286531436767-71543871111387772
MalmöFosiedal-301510265-11523473201271879-81384574
MalmöGamla Väster14801677-6509466774771911734624490
MalmöGula Höja181703964-4177067021729659-31781473
MalmöHåkanstorp319544652192497151838946151594858
MalmöHögaholm211393169-41456568101323373-31360865
MalmöHusie222089677420065814193037221886880
MalmöHyllie12642466-6280156819235206902343771
MalmöKirseberg1719031542185936141785755-41855959
MalmöKlagshamn4626560970265131075716858120-473177789
MalmöKulladal-101692882-8183807981701383-111919573
MalmöLimhamn10324047273036269-4315446823077763
MalmöLimhamn-Bunkeflo-32871074-12910263-22983258-73209178
MalmöLindeborg132110273-722711586215107222103275
MalmöLönngården191599354-51689447-61789645-31845246
MalmöMalmö Centrum-63416464-53609974-7387284153685670
MalmöMidhem-2202485551931946-142241247151941151
MalmöMöllevången-1532349548298816242866860-63057063
MalmöNobel-381917164-20238805110216856402174751
MalmöNobeltorget724402550243575452325150-102597344
MalmöNydala-191596460315517656146676701471467
MalmöÖstervärn6128822617270396622663968-12683550
MalmöÖstra Sorgenfri-17216625832099156-6223845922186258
MalmöOxie181456781-3149829591379185-51449684
MalmöRibersborg-840243676381186813768865-13822366
MalmöRöda Höja3191328661813371-3186048651770773
MalmöRörsjöstaden0354177823465165-83765773203134276
MalmöRosengård-12900577-131029574-101139374111022875
MalmöSankt Knut43597759-236776551362865833534858
MalmöSegevång-231654667-21689764-2172705971613965
MalmöSlottsstaden-2365686063440263-13489166-23570971
MalmöSlussen23048271-103392072-143949472153440775
MalmöSöderkulla-171615676215801712154868011537567
MalmöSödertorp272034480-11227797514200337061886176
MalmöSödra Innerstaden19247735302482754-42580555-72770250
MalmöSorgenfri-12530853-325959574249774712481157
MalmöTriangeln2835755643348426513444355-13484469
MalmöVärnhem-72765755162391389-132758285212282445
MalmöVästra Hamnen-24319762-1435246544194459-14216370
MalmöVästra Innerstaden12353476313485665-4361996193328464
MalmöVästra Sorgenfri163003255-7324304953080652-13117940

Egnahem:

KommunUtrop -12-9MUtrop -9-6MUtrop -6-3MUtrop -3-0MFörslj. -12-9MFörslj. -9-6MFörslj. -6-3MFörslj. -3-0MOms. -12-9MOms. -9-6MOms. -6-3MOms. -3-0M
Ale3315800312814832551282939189344440033116663428845319662150273937
Alingsås2595999344700029463493146354293208336210003231682340135460256348
Älmhult161447321257141818555170369517381572166428189027716947821971823
Älvdalen1145000106875010790007962501338333121500012470008712503454
Alvesta1475000145900012066661135000159600016520001306666136272755611
Älvsbyn69088267343757863669275070794164562561227268165017161120
Åmål101689687718711619441164516114844810100001289722119954829161831
Ånge521428493000915000123000046714255200098500012750007534
Ängelholm2312000256266625225002989444249075027236662680958320518520152427
Arboga166107115855001437000164136317582141765625163950017690901481011
Åre2667812287000025611111685000294796829240902529444173250032111810
Årjäng110023811115621170000143840010847611055312151714213854002116725
Arvika1125178133800016830761388157119875015371331845769149136828152657
Askersund977352932777146718713847361024882954000144718713436841791619
Åstorp18562501957142191928516471151983750208857120151421804423871426
Åtvidaberg1889523198437515506522007000209559520631251689565208240042162325
Avesta144625013266661217500133026316770001707222138666615742102091219
Båstad2385833357600020587502873846245083335530002095625304830765813
Bengtsfors78965063583370961580000082450061555575000083696120181326
Berg1181250131500090416612993751125000139000097583314381258468
Bjuv1377115139966616027501489047154692315239331758050159809526152021
Boden1219687135638817028371281315113614512244441616351120015748183738
Bollebygd26247822863333244307633306252821739316500025611533288750239138
Bollnäs1074019109476113048071271621115434311819041424423142905451212637
Borås2242783241444426171272464662256223726879682910904259561797639489
Borgholm178916616633332407307212533318112501681666250730721280001291330
Borlänge2053936177054021085862029152220323419170002285608217855947374659
Botkyrka3972897370116637243733756959409727238720583903262400304088609974
Boxholm96071413962509683331388333112442813925001439166158375074612
Bräcke5025006575004000007250004625006212504000006750004412
Bromölla1287592112444411717391228500131766611552771224782126400027182320
Burlöv3564354336950029447723324791373241935025003212272360004131202224
Dals-Ed10535716578579642851130000103071470157191785711975007776
Danderyd1071397010264722917945611004848110126471021972299065211083015134184633
Degerfors639444119571473307672833376916611942858050008400001871312
Eda10100008622227083338672001077000861111650000861500149320
Ekerö4300000442985746541074645727436783344547145073392470518160355655
Eksjö1335000171571417371051284241144211517471421756315139603426211929
Emmaboda830000695000147250059687584833375000020050006200006228
Enköping3065945262851825170832638214325364827540742667708271939237274870
Eskilstuna2614787263472925971472416544274217727666892761459259548514174122101
Eslöv1922053198666623604252171132215639221909722643851242933956364753
Essunga1051666132333398166610557141194333145533398083311785716367
Fagersta94769299749913218759163639229231467500137562511168181341611
Falkenberg2017403197625024053002480367219846120788882550700267656052365068
Falköping1314000139326015786761295000150688815000001752941149604645233443
Falun1989528230766627837752444794225260325023333002653266938353154973
Färgelanda932777640000968250675000940555630714976250731000971210
Filipstad8162508850006900008137508268758875008016668587508234
Finspång1583600120142816591371693409181180014900001843448180727225142922
Flen1464827116115314952631570000148379311692301596052163879329131929
Forshaga1350238113673912057141062903146214211904341273928119548321232831
Gagnef117537010894441537500129541613206661208333155175013516662792024
Gällivare153500016809091292856138294116558331894090171100015997051211717
Gävle24462822325462259979124134642667948246333328416662552368785496114
Gislaved129000012083339815001074500129875012083339815001196500431020
Gnesta2409615241653826043472740000252250025603842850434289875026132328
Gnosjö1158571976666109416610393751162857985000117833311237507968
Göteborg48824314638694496089650780715148450484573851949455308996306203329267
Götene1466444115531211435711374375157203712287501275357143354127161424
Gotland261650030318292711902279341127485453097195284494529766351104192107
Grästorp1185000156000014319231880714122214217125001481153202571472137
Grums8229419241661213333114250086352991750013283331148571176314
Gullspång687000978750778571932500759650873750756428987000104710
Habo237866630141662315312251035725750003036666239562526546421561614
Håbo3151272317222236297433102250326200031661113706538312050055273940
Hagfors56354184222265261976983857145879416665676180145124182131
Hällefors581111450000943125946818634888517500906250104000092811
Hallstahammar1920961191333317425001910892202076920213881908590201964226182228
Halmstad2468545296833328513282688916280096332105003114218301060055306460
Hammarö2754516287357131056662901578302338730466663375000324131531213019
Haninge376557837423913980445387715739051484005978423039641673151214610195
Haparanda4966667858331135000711352473555701666105833366811796617
Härjedalen816250161285791125077642887958315471428943759607851214814
Härnösand12086667805881126500122220512206668612351114500129897045173034
Härryda4004358379397935776313406862403711538165303777017367362778495751
Hässleholm1511764152125014678331288813173341117378751677966144462651406059
Heby1467708133775013462501297321156979114352501456593139680324201628
Hedemora1356400123400012100001141625136595613190621298157125712525161940
Helsingborg2896733307103730908763120773301786631480373230463320573175539797
Herrljunga9330768770009775001289062102961589100011816661507812135616
Hjo1317700123136313535711429750142575015405901491071160650020111420
Hofors6990908121429855551189375707272782857976666135212511798
Höganäs3064117243333327163794138888302279423421422775862398083334212918
Högsby5410715157145541667186116478575307146420837269441471218
Höör1863375201999920251281833431206287522466532248992201060740263951
Hörby1596428152218716153441453333173763016328121788275163416642162942
Hudiksvall1594523134026318372221752767167693613544731907666180928563384556
Hultsfred96687577291664541671574011381257729166420837553708122427
Hylte5725003650002155000758571722500320000227875079750021414
Järfälla43830534541764409782844032874553053470970543966664653801113519973
Jönköping325749932347183022708299259934798523396267329015634154001027196100
Kalix67629972312575775080538481533371231278742580089730162039
Kalmar2174375207421821161602228909240384323325002329553239936332325655
Karlsborg119541699916612477271050555122083394000013336361303888126119
Karlshamn1704545157431016100001844285183772716103441731410202047644293942
Karlskrona2209850212783723211592602068243164122372972530843282704567376987
Karlstad23322222461406240466223185852548703258398425572972572575108647499
Katrineholm2021666202611124814282245270212397621033332541734235013542274937
Kävlinge2822053285258630632993337627315321430568963380300348898356295059
Kil142500014627772034333128176415385001622777207833314035292091517
Kinda160861112212491665277138208316100001540625177388815408331881812
Kiruna17730001600714135250018031812120000197571415891661840909571211
Klippan1211071109300014257401329583134642812240001615555141687528202724
Knivsta3510131329522736720373787413376605234677273990740394051738222729
Köping2057826166750018908821874259211347816716661999147198722223123427
Kramfors42928555250057333378227245309554250057041681045421101211
Kristianstad1710509192515117033332197383187824520753031880052239381353335786
Krokom1875476197350015358331936842197047618955001642083213105221101219
Kumla1916219216800023114512020999209578023202502468225227600041203130
Kungälv3613035369954534904763675869385309538691813762698386442084556369
Kungsbacka4457386435192345856364365161462420445234614823045460528213265110124
Kungsör163434713561111945277167159016570001395555196972217968182391822
Landskrona2333725226148125549442523043238901923740742619388256950051274546
Laxå85833351333320158337097051045000431666196750069205863617
Lekeberg129000012200001749545165368414233331275000196363617210521241119
Leksand165285726468751918076249521718096422676875199153824889131481323
Lerum3526827341052038819233434225362876336492703986217377418393487871
Lessebo75062566062512775008609099793757262501382500891090881611
Lidingö108695191126875011318163105405121064596111092321113591831060166652284939
Lidköping2382753229075722801372078063252498524442422450827221317069335847
Lindesberg1126836126750010996291274363131566313025001209074132836349205455
Linköping32189453320392313999931830763546297361142135584823549953185102170130
Ljungby1676176139694417084611415416192147015150001852692145875017181312
Ljusdal14481427896001345250112983315405718914001509000115353335152030
Lomma4381973492270848884525107368463577650604165257380547934238244238
Ludvika141040095035713491661137424158980010128571443958118909025142433
Luleå2465500221008726049992288402245616622716662716212244221660576697
Lund386622439906604182743439862041434694409433460404446924131475311387
Malmö41170493979227415545443685374286850414254543616904578989161110262188
Malung-Sälen1000000204705818696871013695118394722382351981437106869519171623
Mariestad1386323131666618293871629193147735213341661955959168003234184931
Mark2001700212568122351381945400210160021922722413055213062050223650
Mjölby2235108221520022831081959642238167323372002421216217035746253728
Mölndal4832580455220947050004525067509564547512794903540474432462438074
Mönsterås995178873571136250011525671108571867857142613612269452872237
Mora142447313887501990454201892815450001541250208463621307141981114
Mörbylånga202673920193751844629210517222043471970625203129621544822382729
Motala2156461187571419746072196724233815320832852098588239898265355158
Munkedal154777711461111077000148181815769441143888108900014827271891011
Munkfors511666463000660500533076575833538200682000526538651013
Nacka741229771267216969184667489776181087275824740099271351021489714198
Nässjö1363125115058812554761515400137125013604701313809157520016172125
Nora1772750176200012509091190208215700019355001335454129041620102224
Norberg68666696375080400010931257679169687501104000122187512458
Nordanstig9111369520005200001062500943409105333355250010281252215616
Norrköping29509702962109277470930078883183650312187529618483232722103648690
Norrtälje295405427525582944714285856330318462768139302804729517811114310587
Nybro1143352118312512242181167000129264714175001380312129500034243220
Nyköping2486944264608125800002643819260441626162162683571271701372375672
Nykvarn370724141150003104772388404738539654202000337795439650002952221
Nynäshamn3109888305113636318183473333329027730602273705227356083354224436
Öckerö42145834044166421312544620005272500418766643743754725333126815
Ödeshög111000093333310099991368888117147010175001106666126388817699
Olofström1594285116833391722711800001802142131250094227212184441412119
Örebro27987312994650285625926719443007858312474030007742848263134100135144
Örnsköldsvik1062807107503212167941404998113924511548381319871156733857313962
Orsa1286666171250093428510070001378333179083390071410870006675
Orust281166625708333002619255984829326192421666312309527580302162133
Osby1030312124750088357110683331119687131500011514281168000164715
Oskarshamn1837500166032219521151775208194352916753221961730168385434312648
Östersund2568448226285727165512622937260343623327142817672273550087355880
Östra Göinge991250896666101250010412501035500965000113750011670832061412
Ovanåker76642810530008382148513638280951219000102785793181821101411
Överkalix7806256900007175006657148081256900007525006292858127
Övertorneå5216664800003950004083335390005800003875004200003123
Oxelösund220083319928572320294203900023014582150714246029421855002471710
Pajala89500039500099500072833380000030000010200006583331113
Partille4932348465500047835104773437514542447024245012659506437566334732
Piteå1377021125847213526921324500160202114098611572820143391647363960
Ragunda5900003150003800007133336750003116662650008250001313
Rättvik153970515111111597000161750015454111770555158650016639581791024
Robertsfors6440006500009783338835007450008525001143333104999052310
Ronneby1651410131547612829161585471185839713769041359861166935839213653
Säffle989000706500964583905769989000686000100750089480710101226
Sala2005000203166619156812103200219357121943331942272213380028152225
Salem3903205374147033714514013333394256436832353470806409600039173115
Sandviken1398474151738016413541517395154283016973801789479166869759214848
Säter13812502164285215527714497361739375248571423575001709736871819
Sävsjö13330767300009846158761531539615791666110576998938413121313
Sigtuna4061209434390639748034189390415588744421874026176425170762325141
Simrishamn2396000213480724658132522278239070020961532513232262613950264379
Sjöbo1470311161038416950961488700154788816558461788557157130045265250
Skara1572903158333316200001592428173774114926661586842163314231151928
Skellefteå1313448144600015609091472187144844814413331662878162604129153348
Skinnskatteberg7187507450009460008745457962507450001124000103363642511
Skövde2339934235178523874162201566245513124491662524250234450076426060
Skurup1986923224325023289992660657216365324128502555333284526326203038
Smedjebacken112794112700001669615129222211623521225000184641114470001771318
Söderhamn9978578818751256406128779010266669656251317031136709342163243
Söderköping284428520993752996923255533330321422199375315053826436662181315
Södertälje33510953480000327855231925383504142365454534509213387153105447665
Sollefteå5403224333336814285459505304834450007292855712503191420
Sollentuna63835475909921592121060055176576980621000060676846186034117649558
Solna63550009146875835583372216666860625969375086954167570000168126
Sölvesborg178807615133332143571258681817800001810000219623826590901332111
Staffanstorp3284166357000035141173185212341791637559523798235336085136213447
Stenungsund3118333367266633656063726911329097236956663626212402794136153334
Stockholm58853975348671596686954786906266327570367164873495978948415222369271
Storfors5283332950006825005510007266664000007312505920003145
Storuman13164281225000852500635000142428513500008112505700007242
Strängnäs2626190356616630527453132666263452336323333099500315091642305160
Strömstad2829444415650027458822682333285027736280002627941270366618101715
Strömsund515818461250738000592000494454547500851000603000114515
Sundbyberg7064285698285772914287475000706142872385717368928844772714141411
Sundsvall2092237237401322660192086402213054123985392310582218127114376103139
Sunne1183281165454513479541219074121065615577271404454126018532112227
Surahammar1432166118218714990471348043144383312140621559285139821730162123
Svalöv1655416141673017801611636538178513815124231879677174089736263139
Svedala2937073287235229475963213281313841430511763191298351828141175232
Svenljunga1100666762000138205812053331210333779000159000013623331551715
Täby646237965710716193066650275265926556816785660561367314041457010689
Tanum19747051721250218285718415621787647191750020321422732187174716
Tibro1195000116500012236661036999127880912335711310333116655021141520
Tidaholm1132777144159011195001277586120527714679541227750133996518222029
Tierp1251923152217311150001321525138846116117391268448146347426232959
Timrå1361176167192315223791484861140176417826921589275150152734132936
Tjörn3255227272950029674283828913338681828610003291142380152122103523
Tomelilla1356621144909015398431371184144310814590901518343147231537113238
Töreboda94777710120837877271170882960555100583379227212411769121117
Torsås5958335400007997058225006745835216668888238248571231714
Torsby82408313322721456000112599992458313868181692000144866612111015
Tranås152338729658331577916184925017664513003333165750019507503161220
Tranemo92500010218759006258550001055947116812510981259053331916815
Trelleborg2666470258020027091662859666274279426450002848333290750068256060
Trollhättan2390882236108623017642187953253912524873912449338234367151466864
Trosa3066166281472228647723502878304820028911113093636351287830182233
Tyresö5217605531983851244035627872544985954569355271232587202171317347
Uddevalla2641265277531928929992530752272185427564252949400259672079477593
Ulricehamn1545322186681815460521553043177564521254541738684179304331111923
Umeå310500030194442887954286350032876523057777312936330190004692230
Upplands Väsby3982340396512838718184359642408622340205123990984446208947396656
Upplands-Bro3629358337384641950004373529364884634998074221477441911739264434
Uppsala3917357356870939017063549536415259037463974087324373256019393157164
Uppvidinge6160007110007343758756526900007552007803759530864101623
Vadstena1707000202200022529162665000180100020950002347083305090910101211
Vaggeryd1538571156588211717851647812165642816914701435357184906221171416
Valdemarsvik140928513900001371666117125015514281552500163666610550007494
Vännäs180833312058331420000132375019600001389166142625014218756648
Vansbro592500839444864000825312553571805111921000848000149516
Varberg3235294290296833413793147877350183830018753575689335368468325857
Värmdö485055547075004298095478735248933334780625443547649976471882117
Västerås29952773060049302824631900983148345321580332336583381710162102154152
Västervik1293125161000018475002095217142015617214211921312213729332193246
Vaxholm6719375559625060008695889473671156255666666405043579368416122319
Växjö2951477249342826007352548593304420423428922687352260664044356864
Vellinge5000754495166651771215136323514547150113885184962504915853366668
Vetlanda11917941042500901842109425912188461080277961947111851839181927
Vimmerby104333312895831600882119886312272221448333162970512672729121722
Vindeln91437510950009258337575001113937121375010008338041668466
Vingåker141861112142851191363169125014480551374285122045417772911871124
Ydre129000064500093500015580001456666627500105000019400003245
Ystad2886854272766628717242985820305109027446662992241311216455305867

Bostadsrätter:

KommunUtrop -12-9MUtrop -9-6MUtrop -6-3MUtrop -3-0MFörslj. -12-9MFörslj. -9-6MFörslj. -6-3MFörslj. -3-0MOms. -12-9MOms. -9-6MOms. -6-3MOms. -3-0M
Ale1593846180428516842851874999172948718416661718142198571139213545
Alingsås1967023181733319784691931590219702320670002140530203284042304944
Älmhult92269277285711350007950009961538362851133545710000137111
Åmål29595027000028741626500031900028791628583326734320121216
Ängelholm131866612905002400000172970515141331331500262375018029411510817
Arboga338000283888287916445625404000306666310250524375109128
Åre2319298216620023950922019655245321022050402448425203793157505429
Årjäng2591664350001440008150002775004300001504007687506254
Arvika52500045916650000045038464347853383358869548653823122313
Askersund4125004125005737507783335250005225006912507933334243
Åstorp6120003587506560006387777056004255007702006892225459
Åtvidaberg3700008000005050004700004528579378576087505383337786
Avesta45321435903840980039638852575040257642504042652728262536
Bjuv4800005390004073334412505543755580004666665275008564
Boden72912568666668162569764768175065277764770867435224182417
Bollebygd152500018537501486250146900016050001850000150500014480001445
Bollnäs49687543041656000053794152437543500062875058470516121217
Borås11690051185731113983811775001308190130370312462281252470181123186136
Borgholm4642855600007578571265000505000702500969642134722276149
Borlänge89225094897995974195492699291610775911054155106105860495868
Botkyrka18145171784368180865617971691937414188018418924421927379147103131124
Bromölla4160002266663250003733334670002400003250004466665323
Burlöv119428512987501208636102055512300001364375129672710675001482218
Dals-Ed5172502750001590002750004825002750002700002750004111
Danderyd3458474335622232733333283199357042334995553581947342410059455750
Degerfors2716663490001716662133333203334480003600001883333533
Ekerö26193752694166250800029373072781562268750026520003221153166513
Eksjö743000606666829285908000789000640000103714210981005675
Enköping1246048143425014300901370816131709614848751462818137767362405549
Eskilstuna13326071299249138132314063981386871139012514625551462288163120136118
Eslöv97210594777792681892557611507891081481105887897630719273326
Fagersta18922217625019385121104621648122664223755524227927282743
Falkenberg1260135128200013529361428910135945913402851394936154698537354540
Falköping35053541150038206843574041535743780046782746788828202927
Falun1287666128777713005261270000139755513600551447710145616245365743
Finspång42194454588246960046018553138861352954820052074018172527
Flen3775005350002965004593753675005328573160004525006768
Forshaga3583334566664450004870003766665450005025005380003325
Gällivare5875007577277186367568185775008504548895458850004111111
Gävle1310742139840213982271302500140932714992501478161137268810772136122
Gnesta152875011710001371428135500015475001254000139000013225004574
Göteborg286201927914682706141262680730437422948714289624528099121505107814451233
Götene358000314166257222376818403333401666272222452727156911
Gotland18438821850655213905821353861908484188688522053922189454946199118
Gullspång110000135000275000950001042501150002500001250002211
Habo147966614750001747500174750016483331600000169750017750003122
Håbo169428517465551639090190208316689281729888163636318975001491112
Hallstahammar54031242384650464243307655818744807655714245153816131413
Halmstad1487058156607418273011605694166696017620371996428179812551276372
Hammarö77499994785778892889615385280096880987910794211525212826
Haninge17140781650612175831417766251845988182731519065751904840179111191163
Haparanda204500227777236875192933191750242777258750206800109815
Härjedalen2110000174250015575001736666228000017204001543125174666641086
Härnösand34883340500037129637484238554141550038607438246048202738
Härryda2208636230461528011762959545231772724315382872647311090911131711
Hässleholm60703185782671863666600071493795278277327270808032234425
Heby6142859272228350006811117142859561118757147211117979
Hedemora45666645000045538454150056500051227248938461100015111310
Helsingborg14639921599439154132016308031524728164364415875051670134125107178193
Hjo4068757075002375004356254306256725002750005312508228
Höganäs82250015250001670000137750082250015500001647142143300023710
Höör774583124750010440001034166860416131000013530001087500122106
Hörby82357178000087375084000093642892666611100009166667343
Hudiksvall901333852000971833892666966888855228104203392150045353030
Järfälla20336791998244204066120408462146194213511921406162118743231168211183
Jönköping17630481687737178327117618711872353180489719141581896076229137214195
Kalix2530763128573076663075002788463251422946663232141371514
Kalmar1190454122104613535201112121126610312661621417908119904077439899
Karlsborg23555526000022076919600026444423666625346126700096135
Karlshamn89985762750074218760431098357169500077625072086235203229
Karlskrona1365384133854114761901358571140753813957291504166140166665484263
Karlstad13665981294650145361413477771441960137090915141571433316219143184180
Katrineholm964062895952998846118661210506259519041084615124129016212631
Kävlinge140000014700001148235966600153540015402501259117106220025201725
Kil39636341285743285742000041318149607151071443416611776
Kiruna71250064305575000059437581000069955587785767687521878
Klippan4009372931664490003805884728124016665210004838231661517
Knivsta1831481189906218899991847187186888819343752038333191250027162716
Köping64266650485760943154913769231152585763715956275845354429
Kramfors5225004500002500003125004975006250002500003450002112
Kristianstad77743996518588013111493508281211046851979342119870841273860
Kumla700000579444101837578599975000067666610755629126661691615
Kungälv2328963202756720427992094017249585321301352146000217359682377557
Kungsbacka2521666257013124608602514411263519626413152594581256617651384334
Landskrona1064024112025612102801459000113719511653841303040148065541395058
Leksand117600021250001720000102357113970002257500177642811507145277
Lerum1972500210730718928941948148206025022592302053552207277740133827
Lidingö372818936932383408888384384637746333750965352222239510251168813578
Lidköping62984360981861017464782667854164490967833772456596558646
Lindesberg46166636942344500036617657916644788451343741470512261617
Linköping19150791855573188849017073782035795199866120101291858781303183269305
Ljungby58250047250059745464333369875062500073063696283342116
Ljusdal628750564285748437634375692166565000850312662500127168
Lomma2271574201454524489022970967240414822534092587560311490347224131
Ludvika5114344600006085186985715480434658336200746943572362714
Luleå1449640141943814615321385158150516514455281502451145815013989124126
Lund22301892284068236166621388752337881240491925133962253745312204330387
Malmö1741829172948617994151818071180556818009971859927188472597272910991069
Malung-Sälen2097560250203126323071743291213182926542182592115171462541322624
Mariestad54521763833342012151134155869566700044304849841423154141
Mark988000118333386687510410001088666124375099875011140001512810
Mjölby80533393315780120671187590494498005283844872691645192924
Mölndal24002912284999243490823239752609735246846226479872575540168132164161
Mora9130769186369831257285009965381073181112375080700013111610
Mörbylånga16720009325001425000627500190000099500016183337900005232
Motala72777772250083500086578979462976113688866698157827223019
Nacka31203973058627316520929788153299558320851733373573226418365263358287
Nässjö571000637500775625571666595000657500767500565000158812
Nora4810003516662950003750005400003716663300004100005311
Norberg650001625002250001925001300001475003025002417501224
Norrköping14540711534347145455914151761557184163070815607201504260195161184142
Norrtälje1583776139706215248861600963161863314282501555030161345813980132109
Nybro3768753660712711535225004510004371423238466062501614134
Nyköping105634212103041293333118938111135741228670133940312339081088211497
Nykvarn196250016462502057777184750020575001695000212611118493756498
Nynäshamn1379558154843715465301601351142055815629371569561167178334324937
Örebro16445101654924164443716151221701500166941416952911640200194133199204
Örnsköldsvik108155192736895450097700011919659886841062000102605029193020
Osby2737503790004900003316664350004530005800003450004523
Oskarshamn67156285522767814869171871203186250072677773203132222732
Östersund1097095114378711372291113000114889411616161193006116709119899148175
Ovanåker3800002925003500002966664700003475003500003050003213
Oxelösund51150048472254026370763152516653444455578973252630181919
Partille2369272230919325279342240630252165424339032647847231345655314646
Piteå792272785555773636685714933181801111865454727142119117
Rättvik99357171500064642879964210350007495456528577985711411714
Ronneby523000530000621111452500543500619444671111498166109912
Säffle26942817666620812514920027628516666620362514700073810
Sala923181897500864999106062599818110205001072916114218722101216
Salem1998500210869519550001928333207083320595652064807199203730232627
Sandviken62364858827560057157414269527065593166740063328537293535
Säter1800004737507500007650002300005500007250008762501414
Sävsjö4258333200003950003025004561663360003750003050006312
Sigtuna1728695170108317112311822857179173917542501737318184845292606984
Simrishamn58700052441156533365321457300051161757266665179215171514
Sjöbo6527774933336578575116667550004966667500005811119679
Skara32866636022235662925484038304739666639833326536021182725
Skellefteå80380076884610322919435418432008025001108645103958325264848
Skövde1089000107092510883401049013112553711348141128761109406593548876
Skurup7041665162509158338560008691666750009750008972006465
Söderhamn49822550303557800049785756290351746465160052500031282514
Söderköping23500001590000995000119500025000001812500103500011975002412
Södertälje1586139162325817673301958888169116916900891839586202752713689133180
Sollefteå1300001250001533331750001000001350002433332800001232
Sollentuna24868312272753244619223768662610904250304325841012504478193138197142
Solna32346143093157309677330698953510008334243734066613356531587372508480
Sölvesborg1130000802000111083310100001147500820000111166611040006565
Staffanstorp1492368158941113731811462000154894716470581502909152950019171120
Stenungsund2185357188928518761992045434235071419539282048000207695614142523
Stockholm395885237422833894088363225242773504041239422958840145264929322949113643
Strängnäs1939230170026317030002037968195173016800001750166203046826193032
Strömstad172533316125001734772193382316763331614166171977218988231562217
Sundbyberg31577223093232307552629932043373028329223233035083272561314198285235
Sundsvall9856169786609270229606331013660989306968721992406227165219243
Sunne36000038666643125040375039050045000056750039750010644
Surahammar392631309285334230349444446842379285372692369444197139
Svalöv79500079500058600078333388000075000056400010106661153
Svedala1198809108722211572501162368130714211591661265500129500021182019
Täby28195932738821272376125973912983253284464228742872747805209140214161
Tibro3357142975002700002761113653573235002946922811111410139
Tidaholm16578515395619557120774118166015760820071425456428232831
Tierp7400009673339135007004548210001096266103950078936315151011
Timrå48324945392845972245321453975046892849250048892820141828
Tjörn1898571148375010242491501000198285715225001249250148450074910
Tomelilla5425004880006914284730006437505530007542855190008575
Töreboda31392829000030428523166637250035583335642827166614673
Torsby7350006225006800005950007175008050008733338000002231
Tranås5731576100006087509404616583156730456737509593071911813
Trelleborg927019865810111321410178579747119089181169642104764252374242
Trollhättan11540611033896104250010521031258584107102511209781111549113779478
Trosa1780500166333324100002408000183900015600002510000240400010375
Tyresö2465388218988822597972185202260283323344442503989230858190459974
Uddevalla982312110898111848381209520105993711612721210193122007180559398
Ulricehamn13140009890001105000122875014890001066600128944414362505594
Umeå1706632156166617769711666142180175515873801886371175094249213535
Upplands Väsby204779618684241965321190765920873981951232205328519786701237314094
Upplands-Bro1834814182750017054801852500188555518353121727019186906254325248
Uppsala22192442164484223098220315282307659224917123310902180786577407584664
Vadstena657272470000516000902500727727497500543500956250116108
Vaggeryd98285714625001022000111333310371421605000124200011766667253
Vännäs4437503550005600003100005075003675005725003200004225
Varberg2292941231659023483332433878239111723977272444607258636351445133
Värmdö2481333246338225181962447384258158324705882594303247793260345652
Västerås14132531415599146791813985831471714148696315522891474770375247368336
Västervik59142857450060369576385765809564835069778279928521202335
Vaxholm2692045269015127106413143599276454527766662847435329940022333925
Växjö1694865161889917932631637555173139016776001815277169533382507290
Vellinge2083529223884625882302952700212500023115382636923305100017132620
Vetlanda7679166881258475007654547962507581258935007731811281011
Ystad1282738121305513169641286538134823012955551379928134576965365665

Fritidshus:

KommunUtrop -12-9MUtrop -9-6MUtrop -6-3MUtrop -3-0MFörslj. -12-9MFörslj. -9-6MFörslj. -6-3MFörslj. -3-0MOms. -12-9MOms. -9-6MOms. -6-3MOms. -3-0M
Älmhult47333312483331795000691666432000127833317000007116663323
Älvdalen76250024709092190000128678510200002804545266600014296422111014
Alvesta4625001850007750004087505000001675008700003987502214
Åmål1291666198500042166610828571083333250000046833313321423137
Ängelholm795000935000204833397833385000096250020333339533331233
Arboga39500026500008491661229375385000250000092916614118752168
Åre11949992878333286666613427771337173284388830366661461666239129
Årjäng57100011725001398000519000587000108000014500006800005255
Arvika7737501097500170000097437481875010750002291666129906242316
Bengtsfors67366611725001032500849000715333975000103250011000003245
Berg168611117687501057777168642817211111874375112555516700009897
Borås525000672500919285696250518500795000100071464500010278
Borgholm149724114500001742618149710915162061450000196214215833592912164
Boxholm865000995000156166610513638450009200001886666114090931311
Degerfors47500054500075000072155542000050250012025007655551229
Eda38833334500062500082200045583323250068500092850032410
Ekerö2099000177500017490002068333280000019625001837000209333352512
Eksjö3225001172500137500010000002550001367500137500014500002213
Eskilstuna11221422365000147600094726111350002183333160100010684521431042
Falkenberg148208317725001584642143517216075001800000168642815294481221429
Flen112866614083331262777185884612660001190000138666619548071531826
Gagnef31125095000045600048309529375089000046300052642841521
Gävle6955556125001258500107750077111165000016305001174464921028
Gnesta1980000129500016537501529444210625011500001737500149055516189
Göteborg8115007950007287039488158525007533337879629766232032738
Gotland210000021006251923939210575721707401905625208803022535602783366
Håbo9950001950000134500016725009750001925000153500017475001122
Hagfors49500089500010050006816665700007500009400008733335439
Hällefors537500350000117250046166670000045000015750005000002123
Haninge33608332398333326861118219993672500240666633094441949259631827
Härjedalen1721724174916618165901582894183241318635411949545175263129242219
Härnösand559000490000495000900714593000500000820000102214251114
Hässleholm8700007210007342858934611100000705000854428117961545713
Höör77400080625054750069714283150079625068062581642810487
Hörby805900867000605625615500873500885000710625682800102810
Hudiksvall9436667966661135000104200099333374166611670001089600153525
Hultsfred5137507950005260006625006350007950006340009000004152
Jönköping11570008500001072857102818197900010050001315000108272751711
Karlshamn57250042250019090001840000550000340000232300020530002255
Karlskrona135111175000098222213720371428333691666985555150074093927
Karlstad1433571-19662508758331777142625000111250096000071818
Katrineholm128727279750012541661057105137227272250012966661124473112619
Klippan225000121000075666658500023500011700008716667083331233
Köping925555145000013708339159099461111520000139333398636391611
Krokom75222270500085000059583385000066375010150007008339416
Kungälv2513571215000023840003068500276642820000002431000312750071510
Laxå83500039500090000074000082750043500096250011275002122
Lidköping129400022500008216669816661751000310000089933313338885169
Ljusdal414500575000575000565714433500541666610000647500103214
Ludvika7206258500004800006125007737507800004987506312508148
Luleå100458378000037750012334218495838750003437501266947123419
Malmö4194004340004383964739844174004550004448864886952555364
Malung-Sälen1923750207954531106521382291194791622309093130434135437536222324
Mariestad19950005900001768750159833318600005600001870000171633321412
Mora52214266400061333362500056071463800054666673416675312
Nacka3025000417500039500025121422787500445000050000026228572217
Nora702500250000520000110875069625025000061125014237504144
Nordanstig82583331500050000069218784058337600035000076362562116
Norrköping106000099700052050085950012171421148000532000953625751020
Norrtälje1710732172955819578821682210181197117698522129729180138714234111138
Nyköping149375013050001679285146434716690001307500189607116264562041423
Nynäshamn205921037500001813846249708321326313600000186730725404161921312
Ödeshög268333795000495000105000032166680000057000013110003215
Örebro46483345000063333383574041166643000069416692166661627
Osby596250117500069500079500061200011665007650009475004214
Östra Göinge895000622500516250113857193000068750057500011878571247
Oxelösund2447500995000340000024850002135000900000400000027141662136
Piteå17175003700002300000154230714862503700002300000170730742113
Rättvik80000079500090250010227279250007400001070833134181833611
Ronneby12308331461666907857151500013933331285000109714217700006379
Säffle721666445000465000117100073166637500049833311070003135
Sala1153750476250109833311631251186250487500109833311718754438
Sandviken15816666875001432500109666616625006125001550625130083362812
Sjöbo907222585000905833101416610884447325001026666106083392612
Skinnskatteberg91041659000010581257885009966666600001128125919700123810
Söderhamn10100002000001681250115350097875020000020375001219500162420
Södertälje1407105495000123300079833315407895000001329000853541191524
Sölvesborg893000152800017065001585869978000152500017100001628586551023
Stenungsund192250019350001895000340000017758332037500220000028000006211
Storuman119850095000020992852248333134200011691662222857225833310673
Strängnäs23559091700000175611120100002516363165000019011112092083111924
Strömstad2005833367125036444442712647181666632922993266666290029464917
Sundsvall12942304950001047500966718126038435000010625001065468131232
Tanum2972500411735245040003093095282833338579414375000319261912171021
Tierp73750071500092562589366686916675666693312599600063815
Tjörn237833325616662798636231083326000002483333298454524158331231112
Torsås7725002425006350004637508250003200006125005243752228
Torsby13849998227271905454131023816865928786362039090128309527111121
Tranemo77500099500092000073000079900099500011087508490005145
Trosa186700025800002446666269600018270002580000282833328370005165
Tyresö373500027950003695000299500037500003000000390666635000002131
Uddevalla130230749500016066661844722140384645000019288881970000131918
Umeå1147500115000017850001599615119000011000001962000171000021513
Upplands-Bro1467500129500020225001542857163250011705002208750156071441414
Uppsala125795479500091466610273211370909775000114700011044642221528
Vansbro3885717000003000003956253754286500003650004256257318
Varberg207454514750002451842233125019918181500000265276324052081111924
Västerås82111184666679500084550088111193600098571494139293728
Västervik1742142105083320600001930384167785710083332067500213961576413
Växjö69500012000005950001102500600000140000099166616562501134
Vetlanda4391661372500801666567142412500133000086708357142862127
Vimmerby7000003750002166663910007500004000002983335330001135
Vingåker14225001672500935000134714215437501705000112000015800004277