Denna sida hämtar bostadsdata från:


Följ Bobubbla på Twitter och få grafer i ditt flödes!
Follow @BoBubbla





Kolumnerna representerar olika tidsintervall enligt följande:

-12-9M betyder intervallet: 2018-02-16 -> 2018-05-16
-9-6M betyder intervallet: 2018-05-16 -> 2018-08-16
-6-3M betyder intervallet: 2018-08-16 -> 2018-11-16
-3-0M betyder intervallet: 2018-11-16 -> 2019-02-16

Bostadsrätter Stockholm:

KommunKvarter% Kvm. pris 30 dagarKvm. pris 2018-11-16 2019-02-16Kvm 2018-11-16 2019-02-16% Kvm. pris 2018-11-16 2019-02-16Kvm. pris 2018-08-16 2018-11-16Kvm 2018-08-16 2018-11-16% Kvm. pris 2018-08-16 2018-11-16Kvm. pris 2018-05-16 2018-08-16Kvm 2018-05-16 2018-08-16% Kvm. pris 2018-05-16 2018-08-16Kvm. pris 2018-02-16 2018-05-16Kvm 2018-02-16 2018-05-16
SolnaArenastaden116538657155685176-12649346056167456
SolnaBergshamra-75147969-125832663194892974-85290768
SolnaFrösunda-105230680-152888811525707605247575
SolnaHaga Norra04996455-85438752-65763664125126570
SolnaHagalund113980572-13459716711414607263899376
SolnaHuvudsta-94880669-450931704488366814818569
SolnaJärvastaden551159750509497105120073-15169371
SolnaKarolinska06652033-7713743096541163-157720229
SolnaRåsunda-3621765216184656-3640035446170758
SolnaSkytteholm4484317274527578-155349773154663579
SolnaSolna Centrum24925966-55173567-35311966-126035961
SolnaUlriksdal225349855-757306560572785925604359
SolnaVästra Skogen194997285-9546837035289775-25402366
SolnaVireberg-30544437265113969-95607050194724874
StockholmÄlvsjö1454607004535874-7485426494465065
StockholmÅrsta-45444959-355896604539746005388658
StockholmAspudden368731506646056016389557-16449257
StockholmBandhagen44509053244047607411236563892164
StockholmBirkastan-79259466-49597166-49989752109073464
StockholmBjörkhagen-195732256-15785265-2589476765563860
StockholmBlåsut-16604005915979756-106633659115966951
StockholmBromma-6535285725270563-1534495945147161
StockholmCentrum-186918162-269294856356908371-269284970
StockholmEkhagen-3662888606622569145802778-561077105
StockholmEnskede55562857-458181561576105485342455
StockholmEnskede-Årsta-Vantör-54568962-95004558-45187057124624463
StockholmEnskededalen44815666-148770774470096824598484
StockholmEssingeöarna27396053-477204473749215537307549
StockholmFarsta-123908673-34028673-104454863153886775
StockholmFarsta stadsdelsområde-134236967-54467768-2455346394171868
StockholmFarsta Strand293831155-1645669629417957263954055
StockholmFredhäll382471390821574528031548176877666
StockholmFruängen94996358249187605466776174373958
StockholmGärdet3870195108708256-1880715718692853
StockholmGloben76895939106260747-26420852-16515845
StockholmGröndal26649860066831573649796136286060
StockholmGubbängen12456716444378163-64634254-24716158
StockholmHägersten-215777856-2591895605917258-26042659
StockholmHägersten-Liljeholmen66077358-262047581615106226031860
StockholmHägerstensåsen958282553566605685228159-105806353
StockholmHagsätra-15324087023166569-7340236903417364
StockholmHammarby Sjöstad-36607571-4688427836672077-16727674
StockholmHammarbyhöjden-66079749-26235452-2636804675970153
StockholmHässelby-213839457113467269-93811057-84129461
StockholmHässelby Strand-153560166-1039513615376636973523972
StockholmHässelby-Vällingby223461270-9378656733674266-13705968
StockholmHornstull290629471895184448612453117785857
StockholmJohanneshov12601325415978155-4623554926102552
StockholmKärrtorp115143759-35294952-6563435585206963
StockholmKatarina-890468432883435398107458-58577846
StockholmKista-33472771-3357126913543676-23626470
StockholmKungsholmen-58613353-287525561868375038423854
StockholmKungsholmen Fridhemsplan67936255-68414057117573864-47875364
StockholmKungsholmen Hornsbergs Strand67195487-7773297797111169-27235280
StockholmKungsholmen-Hornsbergs Strand37997375477032771760049547305380
StockholmLiljeholmen-186031673-664144651636657316301268
StockholmLilla Essingen Kungsholmen-780032390804045387469054-78002244
StockholmMälarhöjden115877269364320086-346496452185504182
StockholmMaria-57874386-48240164-88989847187635869
StockholmMidsommarkransen116661851-469280521686045256539850
StockholmNorra Djurgårdsstaden17465770-37711771-4806057737847765
StockholmNorrmalm-5930127419166786-5967895949284069
StockholmÖstberga3323487092966479-6315387303142273
StockholmÖstermalm-39917768-510399372110295961010280781
StockholmRåcksta273911557-11441576913390665613867562
StockholmRinkeby-Kista10329977163119176-10345026633344963
StockholmSätra-223141880-9345088073213070-244201261
StockholmSkärholmen-9367666493377973-3348636643352665
StockholmSkarpnäck173510274-13543473-4369967153531567
StockholmSkarpnäcks stadsdelsområde-20601705075649357-7610724995614558
StockholmSköndal-265410460244368360-64623663-24737158
StockholmSödermalm-3857485518486557-1857245218486155
StockholmSödermalm Högalid3875234238494656-79088862118176769
StockholmSödermalm Katarina177778268-985423541845474938218649
StockholmSpånga-55370125983425665-143993454303080966
StockholmSpånga-Tensta-193575581143129672202611171-183181676
StockholmStora Essingen-107085840-272543560726935247007152
StockholmStureby-12541495555147659-4537875465086062
StockholmSvedmyra-155078260-176083551175208259-25303554
StockholmTelefonplan2767877457634375646120752-16207453
StockholmTraneberg75637358-8614685345932354-26027748
StockholmVällingby64136263-14158963-24223661133740972
StockholmVällingby Råcksta-23508064-134040756-140799642732000100
StockholmVasastan-19136760-39375962-1946895739200961
StockholmVästertorp-85117263-35255963114749975-44938966
SundbybergDuvbo-165343460194486769-215645844214684066
SundbybergLilla Alby-55300855-166329845-11707913726933465
SundbybergRissne-73944159438032686360047003601074
SundbybergRissne/Ursvik94214562-242848681423456214198967
SundbybergSundbyberg/Duvbo66243961-1627576165945960-26090160
SundbybergUrsvik84332664-24441367-6471866024629967
UppsalaÅrsta1928300701280156902812578-62985568
UppsalaBergsbrunna-32003168221645881-3169846411677277
UppsalaCentrum-14152869-64426275-5467417434520070
UppsalaEriksberg103229861-1326646583023362-43161170
UppsalaFålhagen6450114914468856-2458175044392455
UppsalaFrämre Luthagen-194478459-16532665355062262-15132149
UppsalaGottsunda341746573-91914884-182326174-12346175
UppsalaGränby393082674102804477-52952673-53105869
UppsalaHöganäs64003955-24098955-4427955614228460
UppsalaKåbo19480773644622163-2471535764451352
UppsalaKungsängen-133699378-53911778-1394947233835676
UppsalaLöten-192231975-72411388-10267668272491879
UppsalaLuthagen-17424115964003169-114483254153904768
UppsalaNorra Luthagen333846364-33958056637500543926886106
UppsalaSala Backe152979068-93259963-173947450133491557
UppsalaSalabacke-93302557-5349295943344459-63550856
UppsalaSävja92130173-6227698312246383131991689
UppsalaSommarro-113837063-64102750-4428235314241569
UppsalaStenhagen37206677661952380-32013176161735590
UppsalaStorvreta332284067171952985-242558563331921384
UppsalaSvartbäcken-73724661-1376396253584161-33712570
UppsalaTunabackar0341697063213667-2329095533210271
UppsalaUlleråker-152668589-153134367152730872-92986078
UppsalaUppsala-264151860-44310751-14361858213617360

Bostadsrätter Göteborg:

KommunKvarter% Kvm. pris 30 dagarKvm. pris 2018-11-16 2019-02-16Kvm 2018-11-16 2019-02-16% Kvm. pris 2018-11-16 2019-02-16Kvm. pris 2018-08-16 2018-11-16Kvm 2018-08-16 2018-11-16% Kvm. pris 2018-08-16 2018-11-16Kvm. pris 2018-05-16 2018-08-16Kvm 2018-05-16 2018-08-16% Kvm. pris 2018-05-16 2018-08-16Kvm. pris 2018-02-16 2018-05-16Kvm 2018-02-16 2018-05-16
AleSurte22986264-93294351292556165-263440057
GöteborgAngered36180428261704588815783100-121784679
GöteborgBagaregården05043664-552897613514696305144462
GöteborgBergsjön-111758273101594679-151868578-51971479
GöteborgBilldal-32412647804131280-14152591-84504888
GöteborgBiskopsgården-15267766022616564-72801063122503464
GöteborgBrämaregården-23488715344692565503125072-395114951
GöteborgCentrum9592766105945859-66354460145564476
GöteborgEriksberg4571426715647468-2574726185325470
GöteborgFrölunda-13430163-93760163-3387725803859464
GöteborgGamlestaden33935960-9430575344155259-24229753
GöteborgGuldheden-175197866-8564645855359455144699577
GöteborgHärlanda04413578-1048924541486375554626160
GöteborgHisingen-34039162-241211621406556433959664
GöteborgHisings Backa-228522692280116832728469-42835568
GöteborgHisings Kärra10289966512865274-32965664-33067072
GöteborgHögsbo-14181457-2424696124174963-14236561
GöteborgJärnbrott-173594468-174326744253458554-33557652
GöteborgJohanneberg31608285135929957-36114549105581560
GöteborgKallebäck284060969-24154567223409084-164052664
GöteborgKålltorp34917953-95397653-2553224695097449
GöteborgKaverös-1377746143619782-15428304893943862
GöteborgKortedala172868068-8311575633010576-73253856
GöteborgKungsladugård35960158-562881452617624565816948
GöteborgKviberg44067169-54259970-4442876654217165
GöteborgKvillebäcken-174693666-125362650194494066-104993859
GöteborgLandala Egnahem-25709941-66091847-46333148165469650
GöteborgLänsmansgården-92213870-363442870113102968-193849053
GöteborgLinné-1597946855695770-7609866145889166
GöteborgLinnéstaden2661387306592169-1668807176237375
GöteborgLorensberg22690827410625437406237770-116987095
GöteborgLunden05193360-454291530542575835249354
GöteborgMajorna-44948363-14992263-5526965935101161
GöteborgMasthugget657185541565596315620651-35791348
GöteborgMunkebäck45339147144691051-75062052114560660
GöteborgNedre Johanneberg95827173-23752946617641266226279071
GöteborgNorra Guldheden-25183863-654971633534966245152269
GöteborgNya Hovås04449182-54664092-205857170334413092
GöteborgOlskroken-5477966234623666-2471495724617367
GöteborgÖrgryte-25247459-2535456035205570-45427358
GöteborgÖstra Centrum-134643857-649296593478245304799358
GöteborgÖstra Göteborg-73164766-73419862-83732658173197861
GöteborgÖvre Eriksberg673800562-124335270502898994-384704859
GöteborgPrippska Tomten-11513807912459556854379878-84750060
GöteborgRuddalen-5389255843760657-4392395543788060
GöteborgSödra Guldheden-25099657-25178262184388887-215526351
GöteborgStampen-25469257814630171-14694669-135376762
GöteborgStrömmensberg95189243-3537354711482985504849753
GöteborgTorslanda-1638609673373177253543287-214473966
GöteborgTuve-Säve-113361566-73610271103272767-143824757
GöteborgTynnered-14295147132873674-143335461113007068
GöteborgVasastaden16616476125917698-10659377366206976
GöteborgVästra Centrum05391767-105967566-46195256105649666
GöteborgVästra Frölunda-33375115943620670103294868-133788962
GöteborgVästra Göteborg-1390426723823167-4398976913962865
MölndalÅby-21359116503609071-73882362103533063
MölndalBifrost-28350736773292271-13322364-23392965
MölndalBosgården94222964-142811593417616004168461
MölndalCentrum-644463520445236124371563123916656
MölndalEnerbacken-163709275-3382387103839568-54054762
MölndalJungfruplatsen-138191632374156853573471-93932149
MölndalKållered-143573064-33671764362689975-163204664
MölndalKrokslätt244671655444947661444076614415059
MölndalLindome1344427403444484-13472164-23538451
MölndalÖvre Krokslätt224732343744407592436715964121965
MölndalStallbacken-195412147144758162-195847232105330142

Bostadsrätter Malmö:

KommunKvarter% Kvm. pris 30 dagarKvm. pris 2018-11-16 2019-02-16Kvm 2018-11-16 2019-02-16% Kvm. pris 2018-11-16 2019-02-16Kvm. pris 2018-08-16 2018-11-16Kvm 2018-08-16 2018-11-16% Kvm. pris 2018-08-16 2018-11-16Kvm. pris 2018-05-16 2018-08-16Kvm 2018-05-16 2018-08-16% Kvm. pris 2018-05-16 2018-08-16Kvm. pris 2018-02-16 2018-05-16Kvm 2018-02-16 2018-05-16
MalmöAlmhög8132336411307566-121491354141312667
MalmöBlekingsborg-62422147-22473953152147251-52250151
MalmöBorgmästaregården-6255916542467482-12281109382590974
MalmöBunkeflostrand111939872101767073-132039857-52154284
MalmöCentrum13564171035594686335326923302469
MalmöDalaplan-162244761-5237145332293845-12314350
MalmöDammfri53254359162801068-13323515683004460
MalmöDrottningtorget-153725196-6398318963773670103446065
MalmöEllstorp-4243344772283154-5239974522353149
MalmöErikslust-22334957103358660-53522855133105661
MalmöFolkets Park83013845030059529276366122713268
MalmöFosie3015212729139347241343975-81468669
MalmöFosiedal-41290578-5135877751299872-101436571
MalmöGamla Väster114771911734624490-115185154184383297
MalmöHåkanstorp31838946151594858-51676761-141941857
MalmöHästhagen-133842344-10427313920356695883302863
MalmöHusie3193037221886880101717777-141992277
MalmöHyllie102326670-1235427112210397161979574
MalmöKirseberg7188025321838060-1185065081714861
MalmöKulladal11701383-111919573-21961688191642977
MalmöLimhamn-132051694309136123029359-13074265
MalmöLimhamn-Bunkeflo113035561-53199278-43317176222721090
MalmöLindeborg621134700210327561976467-62112975
MalmöLönngården41764245-4184524651750749101587247
MalmöLorensborg-32685665102444672-7263226442531758
MalmöLugnet182829381-12851088-32928587162514998
MalmöMöllevången202777961-93057063132694571-92950965
MalmöNobel0216856402174751101982656-172403152
MalmöNobeltorget362369951-9261094312572646172200257
MalmöÖstervärn-26268826652559650272018360-302873348
MalmöOxie-241331386-91468583151278992-51352789
MalmöPildammarna532992594318657203177558-13224776
MalmöRibersborg63729764-43872066-2393497183628368
MalmöRörsjöstaden-11352017511318537753025772-63209774
MalmöRosengård-181138172111022875696797416831577
MalmöSankt Knut2371245553539258-2362916203635559
MalmöSlottsstaden-8358306413552971-1357286053399166
MalmöSlussen-29394947215344077513303427913017780
MalmöSöderkulla16154707901550266101406574-81535177
MalmöSödervärn252308671-102565965122291672-32353678
MalmöSödra Innerstaden-222611355-6277905010251575372350157
MalmöSorgenfri-92497747324362571240425062262657
MalmöTriangeln-6343965203454668-83761259213112369
MalmöVärnhem-62758285212282445-192803051-32895448
MalmöVästra Hamnen3427726024211572-5444425634325468
MalmöVästra Innerstaden13365906193358565-13403074-33503170

Egnahem:

KommunUtrop -12-9MUtrop -9-6MUtrop -6-3MUtrop -3-0MFörslj. -12-9MFörslj. -9-6MFörslj. -6-3MFörslj. -3-0MOms. -12-9MOms. -9-6MOms. -6-3MOms. -3-0M
Ale2976489295380032897053128541318234031596003422745332062547505124
Alingsås2788157284016625882753356600326210530311662936120348820038605825
Älmhult173343717449991557499203187520265001907888167225020175001618208
Älvdalen9945459192851145000106875011590908671421338333121500011734
Alvesta1524999905833147500014112501966666953333159600016275003654
Älvsbyn53458377147069088262166653083380352970794159866612171715
Åmål11485001017083101290384264712362501134583113887096235220243117
Ånge5600004918745425004650005275006112504750004985712867
Ängelholm1951176253428522513632484230215529425937502451590259269217282213
Arboga155966612950001661071158550015843331286875175821417656251516148
Åre2474411214000029146872755416257176423009093157343279708317333212
Årjäng1073846123656212085711141764107346113465621189523106676413162117
Arvika1460333161428510894641365312168233318166071175178154918715282816
Askersund94833312033929773521009500100800012644641024882100360015281710
Åstorp21122721570000185625019675002091363179133319837502056666111286
Åtvidaberg1471538157925018816271938333166576919275002086162201958313204312
Avesta1195357112588214592101314000133642812235291691578167650014171910
Båstad119874927625002385833377125014000002958125245083337362504864
Bengtsfors7307147604767896506316667192857616668245006155557212018
Berg11400008466661181250131500011666668770831125000139000031284
Bjuv1368333131456513771151409062152900014818261546923153181215232616
Boden1525869148393612110201345235139891314419141126632121911723474917
Bollebygd2493333296321426315902824500258700030295002840909308850015142210
Bollnäs1182250120311110480001181666133675012920001131430125523820455021
Borås2192142204821422447912395161246620123076422572104268293577709662
Borgholm111999920783331789166166333314764282079285181125016816661421129
Borlänge1969347205142820527651809459217173921967852197063195078323564737
Botkyrka3742828373537339763063715593390336840089404105113386285576678859
Boxholm146166677250096071413962501508333937500112442813925003674
Bräcke7516663825006620006575007566663675006000006212503454
Bromölla1116176120200012735711105588114205812110001309892111617617252817
Burlöv3264000307735235142643375526352466631171763691911351842115173419
Dals-Ed10480001088500105357181500011640001061500103071480137551078
Danderyd98752851462821410578571101609991084100014795892108637141018700035283515
Degerfors674666774722642058108777769666689727776441111055551518179
Eda835833736153104961582550078583380769210906158650006131310
Ekerö4709285456689943024104482837481166648243004366428451081042505637
Eksjö1765666173576912456891704000187833317857691350517174200015262920
Emmaboda4466665975007208337800004866666475007333338500003663
Enköping2783928261156230773682739000294671427153123260131274040035323825
Eskilstuna250493923615922628102258108126884752492743275891926850678211313774
Eslöv1994342207025019033632091184211592123147502137872228092138405538
Essunga130312512106251428888147300015737501295625144288815032008895
Fagersta755625106973694769299749989937512115789229231467500819134
Falkenberg2058604221469620174031959411230976724460602198461205705843665234
Falköping1148666130833312891861353695131843314938181499069147065230334323
Falun2565735230718720125002255294286058825942702280346243558834485217
Färgelanda1071428813333950000652666104714281866695187565055571589
Filipstad786923635312816250885000811153695000826875887500131682
Finspång1511944124676415436001287666170277714429411785400158200018172515
Flen1321388133288414506451141250138722213811531481129115000018263112
Forshaga107869593071413104541205250139152110759521428863124900023212220
Gagnef112441110609371188870108944412102941127187130251612083331732319
Gällivare189600096470516015381680909198900011811761709230189409010171311
Gävle2301186250897524112332300943246516927687952626493245245259837753
Gnesta2306315225545424096152618076241236825427272522500275038419112613
Gnosjö1306666120571411585719766661528333112285711628579850003779
Göteborg46198454989978487802846639084948722520482351407494877436259238315197
Götene1406562147053514664441172666153637515796421572037123933316282715
Gotland26383842726919263590530108332812153289724227451723060357659911642
Grästorp1295000154727211850001560000145083316401811222142171250061172
Grums1022500121461582294192416610881251464615863529917500813176
Gullspång575000926666794090933000500000109777783604583600019115
Habo217000020700002370625301416623146662238076255843730366661213166
Håbo3416000308154731697453123214341122231214283277288311375045425928
Hagfors47400078333354239185315749600081005055065280763110302319
Hällefors53363647388858111145000056829049111163488851750011992
Hallstahammar1746250173340920516661720588197968718481812121666187294116222717
Halmstad2748255261936324718182870192302534828787272812872311826943555526
Hammarö2558863264759227526562845000276568127725923016406304105222273219
Haninge39565104003418379198337876084070364414127539350663932934969812146
Haparanda76000083500049666675055582125078240047355568611141099
Härjedalen1011500904090816250160928510265001058909879583154535710111214
Härnösand128214212725711171888944500141914213572851187333100805014354520
Härryda4028333407294639767943791226440427042575004023974379867948567853
Hässleholm1236320137294114520401587250137424515125951682224178962553684940
Heby1529090124066614930001337750174500013583331583000143525011152520
Hedemora8187501167799135640012340009650001350800136595613190628252516
Helsingborg2846533293176828396753148490297040031027682955389322528375827753
Herrljunga727000973437933076877000841500111437510565388910001016135
Hjo1187857121289413177001231363126500013950001425750154059014192011
Hofors10257147632146990908600001194285841071707272825833714116
Höganäs2874558313888830641172375000280191131680553022794231925034363420
Högsby721250877083549571495000747500630166649285513125412148
Höör2154655161390218787802117499235603417021952073780234022729414122
Hörby1547954144462915964281558666176100016275921737630166000022274215
Hudiksvall1607441138054916254831345657182186015809151705274136289443716238
Hultsfred53227264275092000072666656590972705010805557141661120912
Hylte80000097166639500036500081250014166667050003200002311
Järfälla43908574648656436239144889584574071481037345322174680000706711548
Jokkmokk28725005950007283339250002375000650000112833318000002131
Jönköping29367992975902323855730893103180466319215234615383272241757210458
Kalix75526371788867788869394787631580955579750064894719453619
Kalmar2308970222200021300002131612250882324332502339354240041934403131
Karlsborg13966661216000119541610971421605833127700012208331041428610127
Karlshamn1379871169488017045451581666152307617322611837727162000039424430
Karlskrona2402627215630422265492244722266601623551082454295235625059927136
Karlstad258570523938692319687238398426581882501521254049125079688511511264
Katrineholm1718103174187520404872009629183741318438542127609210685129484127
Kävlinge3161808299797828321052664444333595731595533157894287925947475727
Kil12825001412058142500013962501424062163441115385001519375817208
Kinda139400014752271608611142812416415001472818161000017125001022188
Kiruna167750019500001773000160071416900002102000212000019757142157
Klippan1279523102173012110711078611147880910983071346428118444421262818
Knivsta3901521346521734700003473571416565237308693732837362571423233721
Köping2026400195640020635411667500208020020466002117083167166625252412
Kramfors5016666100004390905942856116666425004663635603579102214
Kristianstad1746792171850016971131799666192867918300161877113193583353605330
Krokom1472500160360018731811973500158950017922001972954189550010252210
Kumla2295263209583319162192204473231157821468332095780235736819304119
Kungälv3536727335978234801723848018372200035889133722528400971655698753
Kungsbacka4422999412302744389694494015452631742001834606832463378710710913166
Kungsör14492851837352167782613055551446428182882317200431345000717239
Landskrona2324736248013123086792352758239157825036842367452242586238385329
Laxå7050001013055775000610000782500102805595357154875081874
Lekeberg8616661484642127923012200001101666161250014138461275000314134
Leksand21942851902884187266630906252147142194011520223333120625726158
Lerum3352083326411734493403458823373020834955883645659368264748519151
Lessebo85142854600075062586388810885716540009793758900007589
Lidingö112715211182810810827745111758921100369511822432106252941089410746375128
Lidköping2262976222000023744112210441242404723975002522411233470542446834
Lindesberg1084729109508711748031232250114554011718241367892124900037575120
Linköping3096044335122332174873318556342161936328413542020361613413413919397
Ljungby152333315322721756666124444414616661626818201733313694443111518
Ljusdal10649991255833148257181205211842851471041156914287978914243519
Lomma4672826516337843464104922708502478254329724606269508125023373924
Ludvika14470451217083140807691615315622721346458158365398346122242613
Luleå2718958248530324270172276016279906225027722414824233915248665759
Lund40276623702012382782340502004400285388702441520744405000778214750
Malmö36219343659794407939339220373737767381630142497754100231168146165108
Malung-Sälen82708310020001000000195000011170839880001183947212588212101917
Mariestad1463863158325014055881298529158909017021251494264135441122403417
Mark1755625171285719956122090238200046819208332105714215261932424921
Mjölby2024642196652722093332238269219375020929162359600233884628364526
Mölndal4419699440086247760484648928476830046256035043548482095250586242
Mönsterås105800012487839791378700001103000138513510836208750001537299
Mora186153815957691456388119562519451921654230158222212850001326188
Mörbylånga149090916786952011041201937516859091826521218645819706251123248
Motala1747325200818821303071872083196104622347822302769207166643696536
Munkedal12108331336153156894711461111314166147461515965781143888613199
Munkfors46833345454551166646300053416644363657583353820061165
Nacka70034068065731745190472776627300054810086575954427397865918214789
Nässjö1610454144187513631251203749175166615958541371250142550033481616
Nora1421842157265318352501797307154289417430762252000191961519132013
Norberg1007500593000686666876000134250059800076791689500045125
Nordanstig10714287790328854769473521049642769838916428103235214312117
Norrköping27412652786117293000030485833015602302175531669323177083839410460
Norrtälje261523428199052947207290371727728902927410302198228934616410611139
Nybro1251363121361111235421191304135818114702771264285143978211183523
Nyköping2406718286542824600672630945251603129858282562810260945964707437
Nykvarn324850041808333700535407833332630005060083384660741783331012286
Nynäshamn3556379361750031029213058958356706837240833291078307750029365124
Öckerö3995000427571442145834044166375000043328575272500418766617126
Ödeshög126583394076910694739458331407500109230711139471017500613196
Olofström100833311726921524615116136312127771363846178307612409099131311
Örebro286424425912502788195293147330173252722672299690230633478611613395
Örnsköldsvik1464600127710010703441077700161660014294801147275116083325505830
Orsa101400012694441286666171250010840001160555137833317908335966
Orust243708324222582811666257083325408332561935293261924216661231216
Osby929285999500105933311170001043571108100011546661171000710155
Oskarshamn1763695185678518462121649838198565221544641963030166241923283331
Östersund2383999244225325551132362031247055525192252592034242796845718832
Östra Göinge1015000837727991428896666111433393272710290479650001511216
Ovanåker8900007833338443181059444117000081928588590912044441121229
Överkalix4950004275008471425025004400004556258635715550002872
Oxelösund191285717827502201956209000020310711927750230695622314281420237
Partille4874428481590949351534655000504885750968185148353469909035446533
Piteå1182580151940013684371306351131435416673001586458143202731504837
Ragunda54750086875059000039750045250011150006750004075002412
Rättvik24142851647037156500014935712436428177694415678881767857727187
Robertsfors8672221530000777500650000117555517466668616668525009362
Ronneby1194210136977216514101322727133065715222721858397137795438443922
Säffle9404169159098827778190909362509070458933337918181222911
Sala2092692197521720050002040769235827321184782193571218384626232813
Salem3826944388000038562163875277377722239723913902972381472218233718
Sandviken1707656146447913985341511818188781216482291542706169068132485822
Säter1954166131850013812501859166214250016365001739375207916661086
Sävsjö911666109289413330766191669610001145000153961567708315191312
Sigtuna3950714386048340252414481612398000039782254119677457080649316231
Simrishamn2857272261602025245192328928293121227022442523173225553533495228
Sjöbo1695743131745614542001660000186551214312281539000170377739574527
Skara1500000134047615729031629666159291615364281737741152133324213115
Skellefteå1548703157972213345001439062179944418275001479733144781227183016
Skinnskatteberg6933337440007450007450008333337360007441667450003562
Skövde2003030231900023322722339634210851523533842447272244060933657741
Skurup2348600233700019575922593750255980025095002141851259435025302720
Smedjebacken105312514802771142777121125011262501620555117527711468751618188
Söderhamn1024242102265999134190277710598481151893104000095833333474118
Söderköping197769225111762857391207142821273072882647307282621385711317237
Södertälje31261533072698336587334528403284738321380935219413597613656310344
Sollefteå51000065860054062539490048375069440053671840400012253210
Sollentuna59353045609672634794158837095884695575737765560646219677826111962
Solna828300075104166459000866333382090007556250696733392011111512159
Sölvesborg184052617064281588076151333319255261722380159384618100001921133
Staffanstorp3344516354206832841663632222362677437236203417916384861131293618
Stenungsund3531785364234731218573568666368232139280553301285357366628363515
Stockholm58637575753609586379454168186181194602409562219945803492314241419209
Storfors6750006656255283332950006800006906257266664000002831
Strängnäs2948289334162126261903618750299065733772972634523369232138374228
Strömstad3192000258681828260003923461306400025247722812750340961510222013
Strömsund62375068000051581846125059750070900049445454750045114
Sundbyberg6540416593833370642857464166650291660079167061428775958312121412
Sundsvall251240722440712099826225945925888272319678214085022855278114014474
Sunne1173076108642811832811654545113500011900001210656155772713213211
Surahammar1658235142458314237501225384172882314901041443437123461517243213
Svalöv1503392144675016554161466730158921415075001785138155511528203626
Svedala2862023313431029370732865555303642832831033138414303166642294118
Svenljunga10943758516661100666762000118812510233331210333779000812155
Täby66997876192800646503465554766832978636340065988696823650947514663
Tanum189000031832351898250137699919690903109705172650033340001117205
Tibro136000092115311950001148846142400011246151278809121884620132113
Tidaholm1289230120117211536111441590140576912960681226111146795413291822
Tierp1287741149363612088461498333147741915821211352884159305531332618
Timrå1519062139730713978781579285162656214642301439696163750016263314
Tjörn266500028371623255227266312530188463028837338681828050001337228
Tomelilla1296750126931813984721351666134375013630921506111137125020443612
Töreboda1045000881153822500108423010158338630768556251066923613813
Torsås75428583500059050057300095000091000067950057300079105
Torsby996875109950082408311405001100625121650092458312255008101210
Tranås14885711519687148750030408331667142166187517266663113333716306
Tranemo83733311056259387501021875102333312453121073650116812515162016
Trelleborg2395912255628726525002517407259150826568932742031259833357666427
Trollhättan2696323200160723732352435000291838222266072494647257670734565141
Trosa2833611346660032034372776944304416635084003156437280277718253218
Tyresö5116181508697651241895643750531163652190695342364578321455437428
Uddevalla2377818247164126412652802666254500026395522721854278793355677945
Ulricehamn1191578118956515010001937307147710513800001720166215230719233013
Umeå294500029058063133750321000031450963154258331827032200003131488
Upplands Väsby4094523414222239823403919736406750041960004086223399026342454738
Upplands-Bro3661025394957136635003358800371538439935423700375347160039354025
Uppsala3868257335740338922683605357398337135547674120541377178513212919498
Uppvidinge776428691500616000711000852142805500690000755200710410
Vadstena146227222171421707000219714216518182415357180100021714281114107
Vaggeryd1327272150333315385711485000161227216016661656428163600011122115
Valdemarsvik1581818100187516075001390000190054511512501707500155250011884
Vännäs148200010218751808333120583318000001284375196000013891665866
Vansbro9431815325005760008394448667274910715366668051111114159
Varberg3121585277800032500002788870332036529752153528308291080641656831
Värmdö388076946311534850555456916639473074705384489333347075001313186
Västerås32788592839661302187129667323384166301408431762693111603114130163101
Västervik1352115146638812931251610000140807616097221420156172142126363219
Vaxholm483428567871426719375556000056753577140714671156255136361471611
Växjö2672261263666629302222525937282876127496963023222234785142334532
Vellinge5299888520683349579464766764538155552353335074732489897045605634
Vetlanda1543857143486811917941045294162274214434211218846108500035383917
Vimmerby10183338935711043333135300011383331024642122722214560001214910
Vindeln1023333688750914375109500012183337120831113937121375091284
Vingåker12475001210909141861114820001360625124090914480551690000811185
Ydre872500831666129000069500076850081833314566666000002331
Ystad2546826252527728284902694354261605726146482992181270129052545531

Bostadsrätter:

KommunUtrop -12-9MUtrop -9-6MUtrop -6-3MUtrop -3-0MFörslj. -12-9MFörslj. -9-6MFörslj. -6-3MFörslj. -3-0MOms. -12-9MOms. -9-6MOms. -6-3MOms. -3-0M
Ale1601973168057615908741833529175776319221151727125187823538264017
Alingsås1561428192916619611901823906178442819573952181547206750035244232
Älmhult92333391400092269279333398883392300099615386666665136
Alvesta7225005600006575007700007450007100007725008200002221
Åmål29366630771429595027000029466633892831900028791615142012
Aneby3525002500002416662950003800003750003016663400002131
Ängelholm222233316381251289375129050023173331703750148668713315001581610
Arboga356250299285336818283888367500346071396363306666814119
Åre2115102261611123230702207234215193827222222459350225206349185747
Årjäng3127771730002591664350003105551640002775004300009562
Arvika55035740714252500042400061321446476164347850360014212310
Askersund4810009575004125004125004980009412505250005225005442
Åstorp2200003950006120003800003100004353337056004690001353
Åtvidaberg5221424340003700008000005614284460004528579378577577
Avesta35447333441144314836708338505237132351929638616619172724
Bjuv4966664916664778575316665816665083335628575475006376
Boden68019271772771774067277767480767659066896264194426222718
Bollebygd1604000193409015250001853750174100020309091605000185000051114
Bollnäs60921062833349687541650070421070058352437540800019121610
Borås10171421079094115811112035161143396117591413001621316572154117188118
Borgholm550000127400046428574250098000014660005050009212501574
Borlänge103171999073189023093072911209551085853987000106108345416548
Botkyrka19154501804227182446018052002005486189073619538331903040111110150100
Boxholm5100004175004250004400004700004900006000004350002214
Bromölla3194442783334160002650003222223320004670002825009352
Burlöv11850009909371194285129875012134611083437123000013643751316148
Danderyd3193461373052634195963270121330000037547363536209345597552386241
Degerfors1500002250002716663490001875003562503203334480002435
Ekerö29166662563749267566625628572951666276375028470002560714912157
Eksjö7590008491667430006066669690008391667890006400005656
Enköping1298518139931012460481434250143037015028271317096148600027296240
Eskilstuna12748661325450133036112968641387983137535013847101387101120100166118
Eslöv88125084029493714289891310381259920581102619101782616172123
Fagersta18934716879318782117962921304319113721375023170323292827
Falkenberg1110500124513812845831256944116650013127771383611131666640363636
Falköping29416635160735053541722236062542589241535744088824282818
Falun1498589121947312930611254705167171713969731402551131667639384934
Filipstad15000017500050000188750166600192500620002182505214
Finspång39916650375042925048866649722257083353525057133318122015
Flen5050003758333775005037505387503866663675005006254668
Forshaga4621424921423583334566665642855221423766665450007733
Gällivare7486367677275875007577279068189050005775008504541111411
Gävle12395531190574131592113548521381964130536714124351459132568710868
Gnesta1471363110000015287501171000153590911500001547500125400011445
Göteborg281058027361492844457280989329643412914631302758529628781302103515321056
Götene4213633368183603573157144904543859094078573928571111147
Gotland1803857185697317882771861949189771418924341853194189279670769059
Grums3750002316661250002250003050002500001350002750001311
Habo93750014700001479666147500010087501510000164833316000004431
Håbo17613151963750166692316978571784736193375016615381685714198137
Hallstahammar425555412000529117423846431111492000548882448076951713
Halmstad1331935154631514728701566074156864516851311645648176203731385427
Hammarö69846177840976999990454574500078522785291692250013222422
Haninge17826761690737171135316379021886443179502018449001808336142122181113
Haparanda2127772166662045002300002217222500001917502365001861010
Härjedalen14800002210000239666616075001556666224000025733331610400125310
Härnösand33177443125035168037394736298353940038782037921031405019
Härryda2211562239333322086362304615245656225037502317727243153816121113
Hässleholm57264764638860703186272765725473222271493796086351363222
Heby7683336860006250009078579300007920007241669521423567
Hedemora43954545500047593742272749045450525058718748545411201611
Helsingborg13205321525461147613315533491376098156435015397321595728122117127103
Höganäs15028571359000822500152500014742851323500822500155000071023
Höör7233338800007745831247500935000863333860416131000033122
Hörby6133335960008235717800006716667530009364289266666573
Hudiksvall86750089450092046584606090315798350098639586084838304333
Järfälla20640052018071202885719928912145284212215621421372130060186153232166
Jönköping16452881610212176325816743601783012175473918687451800421156165228133
Kalix270625316210240000312857318125345789276538325142819137
Kalmar1226721116080811824991196309136278612770001258157124392861687642
Karlsborg1970002022222355552600002250002334442644442366665996
Karlshamn71814876826088771463026379055586000097357169710527233519
Karlskrona1460490124658312862121370816159117613890001332272142061251606649
Karlstad13995611328493136979212783331438040141222614455501352318171146217138
Katrineholm100758698969693058890131510574131038181101588295236829331719
Kävlinge1176785133000013880001435000126500014866661513400151900014212520
Kil330000428125396363354000352272462500413181403500118115
Kiruna68500069500071250064000094500075000081000069600021217
Klippan3388463596873920582931663871534256254597054016661316176
Knivsta1952894192690418158921899062203147319780951857857193437519212816
Köping53794857715963913051057158269261854568997853057139444635
Kristianstad9708338878947851199309091007366999973837214100681830384222
Kumla7672728264286870005909999104548192857390006905001171510
Kungälv2031981212445622093582275595217627322344562382500236678553467842
Kungsbacka2495319235073525361002559857260117025254412641900263828547345035
Landskrona1157241122154910885711206666122075813019211161428123858929514239
Lerum1766818157852919732502027333190136316994112059500216833322174015
Lidingö361085837784653687857368585237288883748564373880237253409910111988
Lidköping63039458310662929261118171506562265167853564490976669955
Lindesberg40452337531246166641068145452342500057916649227221161222
Linköping17965811721319190986618762931922845185881020314361996120253269307174
Ljungby5225007950005825004725006300009100006987506250002142
Ljusdal53562548357167107156428561625068642872542856500087147
Lomma2228076214074022658121971388242346124055552396770222583326274818
Ludvika5082855650005114344600005358925923635480434658332822236
Luleå13719271330292144282113867071390489136577714979851423256969914082
Lund22545582033114224326822469512397157217522823517872369737273289324187
Malmö16981611620193174603517403291747764168523318107951803894877716974720
Malung-Sälen2050000185437521059522445937200410718818752139404262296828164232
Mariestad48793437169654521763833351993440625055869566700046562315
Mark914666963928988000118333310246669932141088666124375015141512
Mjölby715384807666811136969117718653868500910625100035226304417
Mölndal22940522280416240922022864512460218245262526175022458564153120168124
Mönsterås4387503800004230003950005300004650004830006000004451
Mora90277782645091307691863697166689825099653810731819201311
Motala79083372791672777772619085216676644479462976452330362721
Nacka31244233258008311190931575433281931342288132894803293584338236377265
Nässjö6935717903125806256375007505718840626046876575002816168
Nora4383334330004810003516664283334250005400003716666553
Norberg223250133333650001625003000001576661300001475004312
Norrköping14329191333006142430915460931555173146461515314511637743173143197160
Norrtälje155617115120621588146138966615617561537000162468514243331118014375
Nybro3112502818753726663771424306253745004517334475008161514
Nyköping122676412183331072155116155812918481275902113730211733891197210977
Nykvarn194000022200001962500164625020550002178750205750016950007464
Nynäshamn1510100154733313677941558939155010015858331410264157618150303433
Öckerö140000027425003192500180000016500002942500329500019000001221
Örebro14997691578214164517716450001546615161032417031771653682130154197135
Örnsköldsvik9626479765001081551956944111176410440001191965102166617202918
Orsa3000004250002825004700004625004850002937505225002142
Oskarshamn64640660000067156286973673343768562571203186473632243219
Östersund1071764104743611062121105909111328011016861160383112373715717219899
Ovanåker2766663600003800002925003516665900004700003475003132
Oxelösund42976050178551390651812554438056464253453156531225283216
Partille2406046229514723692722318709260848824322052521654244277443345531
Piteå8090908287507922727855559018181066875933181801111118119
Rättvik68333389350099357173150068416687000010350007695006101410
Ronneby4295455050005230005300004940905874545435006194441111109
Säffle1398752725002694281766661477503196662762851666668673
Sala9973338676479132608975001153333944117993913102050015172310
Salem1805833198625019983872104772184444420320832065322205340918243122
Sandviken59780456333362051260500067013460400068807666614241603928
Sävsjö3200003458334258333200003925003383334561663360002663
Sigtuna1741937154681817294081725462178631216371421791774176259280779354
Simrishamn58357154454558700053233359142855772757300051816614111515
Sjöbo4584374434666370004100005756255209337345003887501615104
Skara32733339461531760035325038053342592337470038530015132020
Skellefteå86290684250080380076960093411693805584320080460043182525
Skövde10545009333581084376109049911043579730591121559115200070679350
Skurup7493758161117041666233339087509062228691668283338963
Söderhamn49804355033350233349183354871362303356533351030023153030
Södertälje155828916083901579859160215116456311707735168548516698021148714286
Sollentuna25876762451294248936722720222643553251672226181482502794130112192136
Solna31644853175362324325030952523447553347784635171043348213525411601374
Staffanstorp1447187136727214923681529687150093714413631548947159093716111916
Stenungsund2076363200730721853571954166217409021634612350714200291622131412
Stockholm396690135840203946107371674642086823882934426148140081724080312449783131
Strängnäs1542777153800018618001809000157888815295831881800178100018242520
Strömstad143434715004161725333171000014510861510000167633316978572312157
Sundbyberg31637622872384317833331283573298029310199033930123308294307216324204
Sundsvall967324926728981528994769101028096161210102881000516200214229156
Sunne42142835750036000038666649357138937539050045000078106
Surahammar3800003496153894442950004058333642304477773300001213187
Svalöv4666664420007950007950006966664940008800007500003511
Svedala1062608121531212040001065000129652113625001315000114361123162018
Täby26033962772586280095427357142702777283296529606592840075184145220133
Tibro2745003333333357142975002827004044443653573235001091410
Tidaholm19816023459016578515920823228026686318166016016625222824
Tierp1047222766538740000986428103166684346182100011225009131514
Timrå42529443199948324946071448441150240054125047571417252014
Tjörn182750019860001898571148375018370001996000198285715225006574
Tomelilla42611156150054250048800049166655900064375055300091085
Töreboda23250025166630038430312527500029416635961537937586138
Tranås54892853972254285761000058178558055563228567304514182111
Tranemo4950004000002500007950004700004250002825009500001221
Trelleborg941222890694920980863333102224498143096980392555545365136
Trollhättan11139371036917116338210393661197250113308212656951063366807311571
Trosa1889285171500017805001671250194357117157141839000159500077104
Tyresö2324354232031924683152202111247879024328722601413234733362479245
Uddevalla93535010965249823121115345102885911893901059937116418157828055
Ulricehamn11350001133333131400098900012650001183333148900010666004355
Umeå1641909171532217036451556304172456318472901800604157991355314823
Upplands Väsby20167551958661205495218471832035425197815420959121930633947112671
Upplands-Bro1831063186916618644441834137182265918728661908981184620647305429
Uppsala22013952159227221711121506242312032226349423048612225479437427582392
Vadstena6785008555006572724150006645009305007277273766661010113
Vaggeryd4860004600009828571462500641000622500103714216050005272
Vännäs4166664250004437503550004500004250005075003675003142
Varberg2073205219522722967342361777215854323293182394836243888839444945
Värmdö2556058228590424867462481290254205822823802580555247806451426331
Västerås14421961423706139572514549741508916148776414541911523974346259386239
Västervik62406257321458954556342166968764450065863662457816142219
Vaxholm2382857306135727117502674500255023834482142781000272933321142030
Växjö1780357173928517064761686511181035717875001742726168906942708443
Vellinge3025555373700021622222211000307907438200002190277226250027101810
Vetlanda7087505070007679166881257300775280007962507581251210128
Ystad1188061129407912584541238281132581614564001333939131531249506632

Fritidshus:

KommunUtrop -12-9MUtrop -9-6MUtrop -6-3MUtrop -3-0MFörslj. -12-9MFörslj. -9-6MFörslj. -6-3MFörslj. -3-0MOms. -12-9MOms. -9-6MOms. -6-3MOms. -3-0M
Alingsås29500011650001650000675000350000147500016850006750001231
Älmhult25000010060004733331248333215000112240043200012783331533
Älvdalen135545486607110500002223750154181899528512550002384375111438
Alvesta4950003950004625001850004600003950005000001675001122
Åmål150000017450001291666198500015750001760000108333325000002731
Ängelholm-11787500795000935000142500019500008500009625001212
Arboga9950007260003950002650000100250076620038500025000002521
Åre320227222645451194999287833332688632318636133717328438882211239
Årjäng750000743333571000117250088750085083358700010800002652
Bengtsfors54500082833367366611725005500008733337153339750001332
Berg762500665000158437517750009675007720001648750180950025810
Borås473333756250567727672500628333903750555454795000316112
Borgholm114026315310711590000132250013002631682023159583312725001942302
Boxholm9100008050008650009950009550009150008450009200002431
Degerfors8950005350004750005450008950006016664200005025001612
Eda7000006081253883332950007500006756254558332450001831
Ekerö176400026668752099000177500018150002788125280000019625005852
Eksjö8375008525003225007500008975008625002550008300002621
Eskilstuna10250001335731112214223650001093333147951211350002183333941143
Falkenberg142230715495451512307177250015853841796363162230718000001333132
Färgelanda99500041500050000048500012750004725004250004375002612
Flen13837501494821106000015550001620625159946411871421385000828144
Gagnef4250003781253112507225005000004112502937506200001842
Gävle835000131529467350061250010550001663529736000650000317102
Gnesta9740001504615194441112950001128000156538420632351150000513171
Göteborg11158331275000811500795000124750012702508525007533331236203
Gotland178388818320832075892210062520719442002500214678519056251860288
Gullspång49000021250095500089000047500036000010100008400001241
Hagfors2750006108334950009283332525006641665700008000004653
Haninge22092302520238336083334487502355000258095236725003267500132164
Härjedalen2181842193333317175001716363227368419779161824500184477219123022
Hässleholm871666686923811000721000111833384769299500070500031355
Hjo645000627500130333348500075750069083318950003500002631
Höör69666671937575136380625087583375125079681879625068114
Hörby5945456554288559006430006390907290479250006450001121103
Hudiksvall9950009827779436669825001131666982361993333862500336152
Hultsfred2500004283335137507950002250004783336350007950001341
Jönköping40000006064281157000700000410000072178597900072000011451
Kalix11250006373337090003350001100000693333662100262500115102
Karlshamn2500000119500012650004225003000000190000012000003400001132
Karlskrona12772221135714127250014416661483222135125013355001150000928103
Karlstad58500013869231433571-16025001478076177714262500021371
Katrineholm101437510656661271666797500119437511556661337083722500815122
Klippan2950005612502250009150004800005687502350008800001413
Köping6375009329169255551450000650000896666946111152000021291
Krokom10750001250000752222615000110000012550008500005516661293
Kungsbacka1900000152166621700007500001925000168916623310007750002651
Laxå800000104250083500039500086500010925008275004350002421
Lidköping975000149558812940002250000130000017452941751000310000011751
Ljusdal550000715714380000518333770000105214240000047833317106
Luleå2225008310351074062602500227500816071886250671250228164
Malmö3958104243334268514340004239454309164212964550003760275
Malung-Sälen3580000290750018540902113541337000027898071879696225312515263324
Mora8875009364285221426640001068333106535756071463800061475
Norrköping172857114562501299375997000175714215582851443125114300072885
Norrtälje187225217718631749670166393920335161887748185774117116669114715533
Nyköping137600012734371573863119166615965001427750173659011766661032223
Nynäshamn2099000188857120592103750000192700021528572132631360000057192
Örebro552000692821412714450000584500752178360714430000102871
Orsa127500065000016615006480001550000550000201650065300012105
Orust17477271990526189187521950002019553219394719200002100000111981
Oskarshamn17166669062502612500149750020016661105000260625012250003842
Östersund500000862727563125990000800000101681858375079000021181
Östra Göinge275000050833389500062250032600006783339300006875001312
Oxelösund728750935000244750099500085125092750021350009000004421
Rättvik998333821000800000795000103333393430092500074000031033
Ronneby1172500906111109571414616661376250977777123857112850004973
Säffle9650007593757850004450009483338187507862503750003841
Sala51333381733375500085100066333391500079833386000031535
Sandviken13250001395555184800054166617350001498611189700057166621853
Sjöbo9400009172729072225850001038000961818108844473250081192
Skinnskatteberg635000710555993846590000662500708333106615366000029133
Skövde7400004141662975004900008233334308332275005000003621
Söderhamn7700001158800109275053333379000011324001017250466666225203
Södertälje495000865789140710549500056611110273681540789500000919191
Sölvesborg11550001396250893000140250010500001337187978000138416631656
Stenungsund152500019537501922500217250016700002451250177583319375002462
Storuman12975006500001198500990000137916610075001342000116300062105
Strängnäs14360001772750235590917000001737000190650025163631650000520111
Strömstad1791250303041620058332682857176750029233331816666243845641267
Svenljunga5983335666665950003250007733337105555800003300003911
Tanum5068000229264730053843165000504500022870582887692309884610171313
Tierp11975008463158375005800001250000103131595666661750021964
Tjörn271416623839472437692256166629100002521052270192324833331219133
Torsby1244500105550013667858068751338000116100016495718206251010288
Tranemo3375005900007750009950003875006995007990009950002851
Trosa205571422166661867000258000021171422140000182700025800007351
Umeå220000011185711147500115000030150001181428119000011000001721
Uppsala1170000834545121062579500012411119163631318541775000933242
Vansbro4500004533333885717000004500005325003754286500001673
Varberg176800018331251957916147500020255001945312190500015000001016121
Västerås94625065052692136384666610187507902851070909936000419113
Västervik16375001605000180416699583315250001680468179916690333321666
Vetlanda4750007685714391662500004500007692854125001600001761
Vimmerby7500004410007000003750009600006110007500004000001511
Vingåker14664288510001288000167250017992859220001370000170500071552
Ystad1401666115472211960002108000156916612853331254000247000061855