Denna sida hämtar bostadsdata från:


Följ Bobubbla på Twitter och få grafer i ditt flödes!
Follow @BoBubbla





Kolumnerna representerar olika tidsintervall enligt följande:

-12-9M betyder intervallet: 2016-10-20 -> 2017-01-20
-9-6M betyder intervallet: 2017-01-20 -> 2017-04-20
-6-3M betyder intervallet: 2017-04-20 -> 2017-07-20
-3-0M betyder intervallet: 2017-07-20 -> 2017-10-20

Bostadsrätter Stockholm:

KommunKvarter% Kvm. pris 30 dagarKvm. pris 2017-07-20 2017-10-20Kvm 2017-07-20 2017-10-20% Kvm. pris 2017-07-20 2017-10-20Kvm. pris 2017-04-20 2017-07-20Kvm 2017-04-20 2017-07-20% Kvm. pris 2017-04-20 2017-07-20Kvm. pris 2017-01-20 2017-04-20Kvm 2017-01-20 2017-04-20% Kvm. pris 2017-01-20 2017-04-20Kvm. pris 2016-10-20 2017-01-20Kvm 2016-10-20 2017-01-20
SolnaArenastaden-66236368-464695632633966646095758
SolnaBergshamra-3578586855497668-65818467125172473
SolnaFristaden20594605905943666-5627646785826364
SolnaFrösunda-4577357845552387-1560228145369180
SolnaGamla Huvudsta75940962115365768-136167860125529771
SolnaGamla Råsunda-16783154-57104856-1718177127066454
SolnaHaga Norra20638275720530747365016169-35146658
SolnaHagalund-45453363-1549966505506360114979468
SolnaHuvudsta-55463668-35661563-2574886335588162
SolnaJärvastaden-25414975-25534471-3569707005683064
SolnaJungfrudansen-205725849214719964-165626855-35820355
SolnaKarolinska22708764007092939-117955334-108874827
SolnaRåsunda0696845146715459-3695665706962754
SolnaRitorp124561563-14628675-125235855-15314682
SolnaRudviken116455062155620081-25725853-76168851
SolnaSkytteholm-54808392-6509357274761169-155611869
SolnaSolna Centrum32579216785378366-7579946225678964
SolnaUlriksdal-25242375-95746960-4598165565620057
SolnaVästra Skogen05479573-55783568-2587886605901064
SolnaVireberg-9526066205271280-75670571-277775640
StockholmAbrahamsberg-106214861-3638945136174357-26323947
StockholmAkalla-25336926443234064-3333336843209067
StockholmÄlvsjö-44514071-145497733443047734307471
StockholmÄlvsjö Centrum45005566-653145627497836514946065
StockholmAnnedal34890170-85300065-25385265114847282
StockholmÅrsta-9590785715877457-3605855985601463
StockholmAspudden47384752-174416601733665217266055
StockholmAxelsberg2868426562256140114553611101-146266791
StockholmBagarmossen-45697855-21718684626572155975347157
StockholmBandhagen-15522935310474705874451361-74767259
StockholmBeckomberga2507037174746074-55015966573203880
StockholmBirkastan-8977766719646961-410095662-310387666
StockholmBirkastan Vasastan-19153684-69733057-19869875-910800138
StockholmBjörkhagen-36224661-46464654-66855348155964862
StockholmBlackeberg5261021493046832722458907664315563
StockholmBlåsut-76078265-56379255-3658895956273957
StockholmBredäng-74325276-175223649-75611854174800458
StockholmBromma-6561126315580463-1562256145404961
StockholmBromma Abrahamsberg-11638854546115453-15722005036984849
StockholmBromma Alvik-5752196837318144-128294575127386388
StockholmBromma Beckomberga-34329663-74645275145773672935533103
StockholmBromma Blackeberg-194904868-175931951175079791134506177
StockholmBromma Johannesfred-64801853-135493450-1557604655304346
StockholmBromma Mariehäll-4621446816151862-4638544326241949
StockholmBromma Norra Ängby645811046-7622724514548614125370750
StockholmBromma Traneberg106745059167108554648355306491355
StockholmBrommaplan-1590235205896558-36093349-66513347
StockholmEnskede-95780958057877616546246475113457
StockholmEnskede Gård-145740857-45982156-5630435026198955
StockholmEnskede-Årsta-Vantör-145185061-8563676345399956-55692958
StockholmEnskededalen-2355497742542976315391275104911467
StockholmEssingeöarna-10783354807806655-98546250117701345
StockholmFarsta-443832702429767214249570-14271979
StockholmFarsta Centrum874593848444037593427117214234264
StockholmFarsta stadsdelsområde245518858224540265-13524756484875269
StockholmFarsta Strand44582471134070874-235280456274168873
StockholmFredhäll-10852194908534861-1864004387983959
StockholmFruängen05945952185045462-9557115735418364
StockholmFruängen-Hägersten-33603174565691246224677493104237191
StockholmGamla Enskede-106812353465261560653275186070284
StockholmGamla Stan109900454-1010953754119871368-710625664
StockholmGärdet-19276851-193349541928085719154752
StockholmGloben136246955-10692354396347051-288779631
StockholmGröndal-9694085506974662-37203271-17268061
StockholmGubbängen453129629485996114827561-145594148
StockholmGullmarsplan1768940522676867006787555-47054166
StockholmHägersten-56236559-464978540647245546213757
StockholmHägersten-Liljeholmen-9662356116574164-5694296636724660
StockholmHägerstensåsen76117154-16191958-26334952-26461052
StockholmHagsätra2139816624383846283539971133136673
StockholmHammarby Sjöstad-87382473-275404710755436927411868
StockholmHammarbyhöjden06546256065724550656435506568151
StockholmHässelby-83856965283023777-29423045493886351
StockholmHässelby Gård03994551283114761-10347856103475256
StockholmHässelby Strand-23960364-6420096134067667-44226068
StockholmHässelby-Vällingby-184495581-155318540114799663114321955
StockholmHjorthagen1794684967494253-47786947-88442041
StockholmHögalid-3861225208646749-79271950-19379646
StockholmHögdalen54993252448078581475546064479359
StockholmHökarängen-1535705525427086234145386-144826660
StockholmHornstull-8920056038923451-29101554-49461259
StockholmHusby-102655171-92929767-53071471202552676
StockholmJohanneshov-1676254846482352-3670125226565050
StockholmKärrtorp-185695656-126469456225289563-75669761
StockholmKatarina-7908035228863956-4925836088570163
StockholmKatarina/Sofia66530783-36732276604202869-306046364
StockholmKista1367836813651272-6388936713866667
StockholmKista Gård6432797144175163103800176103464699
StockholmKungsholmen-29122155-192452561912375719066954
StockholmKungsholmen Fridhemsplan118138095-12924416138985360128031979
StockholmKungsholmen Rådhuset71012736369548770-1310921038139655158
StockholmKungsholmen Thorildsplan-6818555347902959-4819716637987564
StockholmKungsholmen-Hornsbergs Strand18141480-182224761816228208132381
StockholmLiljeholmen76030770-66446265-66846368106218573
StockholmLiljeholmskajen-37507674571433711710287617024176
StockholmLilla Essingen58220255-18280561-3854134987916355
StockholmMälarhöjden-227419038106729559245439673-237102871
StockholmMälarhöjden-Västertorp54546981-10505607464748767104318978
StockholmMaria29014658-2923396288573664-48908957
StockholmMariaberget-1010923655149603462-39943853-1011109154
StockholmMariatorget81095993371026107212912226558709662
StockholmMariehäll-16655063165736863-1576645085348772
StockholmMidsommarkransen-27004651-573480531727805027169851
StockholmMinneberg-26261876659310681589346965554377
StockholmNedre Gärdet329337768-121060594179931671-210100445
StockholmNorra Ängby-345925538434149377-406964228126234581
StockholmNorra Djurgården-17440080-12848986048152973-38372864
StockholmNorra Djurgårdsstaden-5803177437767070-2791597317836784
StockholmNorrmalm-119559072-410007569-21021026749823958
StockholmOrmkärr133529270-10390926613870065113493375
StockholmÖrnsberg-76519470-4682236346537867-46799672
StockholmÖstberga-183464073153025177-16359717943444173
StockholmÖstermalm-510851168010820474-110939671310616466
StockholmRiksby21528116405268656-35433462-55705749
StockholmSätra134506659153913265-9431416474049464
StockholmSkärholmen43921864338172675362087043467875
StockholmSkärmarbrink36492643-6694286086405458-66805444
StockholmSkarpnäck-93856177-54073871-34215370-14242666
StockholmSkarpnäcks stadsdelsområde25971158-36159759-4644755546202854
StockholmSköndal4490496514874661-1494105944757469
StockholmSödermalm-39141756-192250560918595729006055
StockholmSödermalm Högalid-309388061-599310460989086309916040
StockholmSödermalm Katarina-109130747-89925444-210160243188633449
StockholmSödermalm Maria Magdalena49416462158164963-88837258-1210096344
StockholmSödermalm Sofia-39008749-19065360-1010018345128942436
StockholmSödermalm-Högalid-68182171-889151589817658128039458
StockholmSödermalm-Katarina-128942563-392100533893725318876861
StockholmSödermalm-Maria-48664368-28846370-18891967117988180
StockholmSödermalm-Sofo-209248661-121055516412940007429207341
StockholmSofia15919235609160554-49542550158270157
StockholmSolberga73930777-154603761-125212658164507172
StockholmSpånga-18337827623322965-93663468173125779
StockholmStora Essingen-77533851-579243462776694087211641
StockholmStureby-75226162-156183048175285862-348055544
StockholmSvedmyra17535935255116364-12582845335670547
StockholmTelefonplan-86918754-270881493686735066465751
StockholmTraneberg-7706605046814448-3706084896483351
StockholmVällingby-1435336634215264-4440886364176062
StockholmVällingby Centrum14936852-45156952154465158-34614159
StockholmVällingby Parkstad745261581639000100-2250000463537000100
StockholmVårberg-10288328452734610032667387-72871673
StockholmVasastan-3989575919801267-2996836429790863
StockholmVasastan Östermalm-292825445882963828694668-1610348843
StockholmVästertorp-65259161-25382064-3554926625417657
SundbybergBrotorp-45784157125155189-85581386-15662892
SundbybergDuvbo-59187826815069263-45288182-246975654
SundbybergHallonbergen113721064-47700003667419645654000070
SundbybergJärvastaden95200467-65518068-3567685865340377
SundbybergLilla Alby-41673214316578175705790655-126567641
SundbybergRåsunda276681053-87288150146373664145609782
SundbybergRissne-3388166713831273-440094641335600100
SundbybergRissne/Ursvik-54523764-10502125624935659-15003858
SundbybergSundbyberg/Duvbo-6655066016493563-3669206216593957
SundbybergUrsvik-2510845524994858-15027762-85448553
UppsalaÅrsta-203430260152980377-193698957232996464
UppsalaCentrum-1051326608474236524660169-85074266
UppsalaEriksberg-203256374-1136634599334667823276568
UppsalaFålhagen-1452192463508615805105451-25185049
UppsalaFlogsta-122561290-283561170-63784390362781671
UppsalaFrämre Luthagen-125919256-15965154-66366456414517975
UppsalaGottsunda-212281182-12297280132031590-262750557
UppsalaGränby33160975-93467161-53653769-43790857
UppsalaHöganäs-24214162-44389657-14510785194670454
UppsalaKåbo-25474965224639064-95109747-35261337
UppsalaKapellgärdet-113536483-83855486-13896378103548882
UppsalaKungsängen-17440757114355772-3451077554302871
UppsalaKvarngärdet-113445297-23516971-11395667143818374
UppsalaLöten182713677-12735282-3281388152670488
UppsalaLuthagen-124806452147688603464746454419763
UppsalaNorby-4365687638264689452531264-72733877
UppsalaNyby-22295286752808873-73019464-13045363
UppsalaRickomberga-123448388-837623101-640022791435199107
UppsalaRosendal-75822534356370531555983665241831
UppsalaSala Backe-23256370-13285563-23344270-254447944
UppsalaSalabacke0392445683648558-94027354183426367
UppsalaSommarro34227158253375673-22430276104320443
UppsalaStenhagen-152221780421567798-232045180-152397872
UppsalaSvartbäcken-64071963-3419815973919867-84278749
UppsalaTuna Backar33491967-134011663293114064-203905556
UppsalaTunabackar-63172563-63380670-13431663-83723952
UppsalaUlleråker103042563-8332167593042681222500081
UppsalaUppsala3516925105169851204302578-74643856
UppsalaValsätra-152699861-213407838332554392-434483831

Bostadsrätter Göteborg:

KommunKvarter% Kvm. pris 30 dagarKvm. pris 2017-07-20 2017-10-20Kvm 2017-07-20 2017-10-20% Kvm. pris 2017-07-20 2017-10-20Kvm. pris 2017-04-20 2017-07-20Kvm 2017-04-20 2017-07-20% Kvm. pris 2017-04-20 2017-07-20Kvm. pris 2017-01-20 2017-04-20Kvm 2017-01-20 2017-04-20% Kvm. pris 2017-01-20 2017-04-20Kvm. pris 2016-10-20 2017-01-20Kvm 2016-10-20 2017-01-20
AleBohus0288576032807461132491270-183036460
AleNol6331284493026463122696469-12720767
AleSurte123129756112818966-83077756222521672
GöteborgAngered-15221777892035183-5213237971995974
GöteborgAskim33526088-15416218673891373836076130
GöteborgBagaregården-15419159-45673063105174468-15249556
GöteborgBilldal134876086333671589-8397997523919692
GöteborgBiskopsgården-14276816672588270-1261496622561465
GöteborgBjörkekärr1467686174376258-104875253104419854
GöteborgCentrum263016668584277805830973-15860468
GöteborgEriksberg-15576247445564375-25661370-15718858
GöteborgFrölunda-9392936333816467-43968169-13991058
GöteborgGamlestaden-95236448174471461-3463305584296549
GöteborgGuldheden265744659-56052254185144569-226631740
GöteborgHildedal-204010794-64270274-185219348164481668
GöteborgHisingen-946102584442816834296065-34438365
GöteborgHisingen Kvillebäcken20521856274888354-23630923936153839
GöteborgHisings Backa1129947694286887062706873-52858173
GöteborgHisings Kärra332140652315257133075366142703366
GöteborgHögsbo649702557465596011420746114152768
GöteborgInom Vallgraven66831777165904658-207351160166325363
GöteborgJohanneberg-8617575526048356-66444248155616352
GöteborgKallebäck-254927154273886669-2395207503952168
GöteborgKålltorp9557575065284165-65595852164830054
GöteborgKortedala-16353915383265463-63471559-53667750
GöteborgKungshöjd56537970-165842707612938116068287
GöteborgKungsladugård-136106351-463609601630925695794849
GöteborgKviberg-4493105584563866-54826551184084464
GöteborgKvillebäcken954186512529825684897169243950851
GöteborgLinné16603869363808680638336056055572
GöteborgLinnéstaden26922962764769710649057176078574
GöteborgLorensberg-26385883-366019892647679656145284
GöteborgLunden-2581585965488055-4572524875373760
GöteborgMajorna-1542316065133569-5542506465140859
GöteborgMasthugget36260258-4653934676108650175239684
GöteborgMunkebäck-35220551214298859-124860853144257165
GöteborgNedre Johanneberg235258987-2771653521960158108-66378272
GöteborgNorra Guldheden-158284552569446416491745494521781
GöteborgNya Gårda-186202877-76666645135882351155126487
GöteborgOlskroken-154809479-550761561503016244814360
GöteborgÖrgryte55512258-356908643553546485116464
GöteborgÖstra Centrum11508256615028061-2511826225039660
GöteborgÖstra Göteborg-183866265-23953069-154677058213875366
GöteborgRuddalen740714570406775612364256903649863
GöteborgStampen-124935080-35086271-55348865-186548548
GöteborgStrömmensberg85489448-9603934675627746105129347
GöteborgTorslanda-34067290-643452668400647423932964
GöteborgTuve133732662329106523235565102951062
GöteborgTynnered-263098971-83369562-33465164212855869
GöteborgVasastaden2066744794641138326310472-26415385
GöteborgVästra Centrum-1616455245900762-1598826255703663
GöteborgVästra Frölunda-73974266139232621390086943763784
KungsbackaBjörkris744396594426375710388238533751469
KungsbackaCentrum233643478193052779-183714270193125596
KungsbackaGårdskulla-3536690674352365623470371-13512466
KungsbackaHålabäck04432847512941569-163508364-1742156102
KungsbackaHammerö-2935525783326650106-293738370123333351
KungsbackaKolla Parkstad-114477555-94924853154279690143750076
LerumFloda112870173172453070-32517877212087991
LerumLerum43095161-33201466-63412861292648264
MölndalÅby-93891158-23982056-24046259193391067
MölndalBifrost-93827661835287668326187173041472
MölndalBosgården-10458495914543054114083464-54306875
MölndalCentrum64683454144118763-3424025393905964
MölndalEklanda043387821139200111-19482834074496586
MölndalEnerbacken-10406987033943871-13972482203299082
MölndalKållered53566475-174294151323249968-53434399
MölndalKrokslätt-4473255824617263-95097648134517363
MölndalKvarnbyvallen04846071-95300166-2541935575053561

Bostadsrätter Malmö:

KommunKvarter% Kvm. pris 30 dagarKvm. pris 2017-07-20 2017-10-20Kvm 2017-07-20 2017-10-20% Kvm. pris 2017-07-20 2017-10-20Kvm. pris 2017-04-20 2017-07-20Kvm 2017-04-20 2017-07-20% Kvm. pris 2017-04-20 2017-07-20Kvm. pris 2017-01-20 2017-04-20Kvm 2017-01-20 2017-04-20% Kvm. pris 2017-01-20 2017-04-20Kvm. pris 2016-10-20 2017-01-20Kvm 2016-10-20 2017-01-20
MalmöAlmhög-121382666-41440059-2146307251395167
MalmöAnnelund-182278146-202857135-73082232392220359
MalmöBlekingsborg-182486547172126374-62264753-182777754
MalmöBorgmästaregården828805667270027732619269-12658680
MalmöBunkeflostrand16203846561924875101744768131539777
MalmöCentrum-73768270137136734356597243429077
MalmöDalaplan-5240575242322163-7250296492287248
MalmöDammfri113170665-4330205453145756-13173359
MalmöDavidshall-24853466546301627434076954125087
MalmöDrottningtorget0339577643271286-13374308153565182
MalmöEllstorp-112414846-62571844132284055-32352249
MalmöErikslust531834640318825523125167102848763
MalmöFolkets Park3299664312972665-73204464202664551
MalmöFosie1141987601413173-91560673151358867
MalmöFosiedal11343971712532774120378111192274
MalmöGamla Väster3347746671471098574391862-34534683
MalmöGula Höja-1618366665174197581610774131422650
MalmöHåkanstorp-3208475951984871-102205658431541073
MalmöHästhagen0375785223681162-2375676433648559
MalmöHögaholm-1114079695134366791237274-91359759
MalmöHusie-25213378291952783-102179575161871085
MalmöKatrinelund62050859-2209245932033859-12046966
MalmöKirseberg-10193855651842853-3190625791752754
MalmöKroksbäck1216079879147678251405590-91552267
MalmöKulladal-22119270-112375777172023884111826687
MalmöLimhamn8336495923283867-13332064-53515275
MalmöLimhamn-Bunkeflo133272463192746376-123103862152697289
MalmöLindeborg-5213886702129970-22183870201820765
MalmöLönngården31897344-319577443190064671771754
MalmöLorensborg-12687456132374174-132740760102487661
MalmöLugnet-2031261920313649462950391-33028475
MalmöMalmö Centrum93380266-143931469-5415714724070578
MalmöMobilia-72211881-6236365872206768121963468
MalmöMöllevången-52781060-52935868-93215764152807168
MalmöNobel925224542248465414217965542099767
MalmöNobeltorget-7253594932468853-22508054172136353
MalmöNydala-301589458-11604561-1161936761532663
MalmöÖn-13888393382812572-46518861061052536768
MalmöÖstra Sorgenfri-12185858-5229055232224457201855067
MalmöOxie-1313295941611433104-221474382251174995
MalmöPildammarna-10346505223401567-13426066142993572
MalmöRibersborg94108066140475624389786993572367
MalmöRöda Höja8190159761792287-21835787-92011372
MalmöRörsjöstaden-4382136413339627143265667-53435765
MalmöRosengård-2110857151060675-14123847926979891
MalmöSankt Knut143723963-1377006263553759-23622383
MalmöSegevång71762560-3181215331756157151527456
MalmöSlottsstaden143748765236743605348747093207164
MalmöSlussen142971479132633192-203304885132931273
MalmöSöderkulla10154687311528873-31571670-51646467
MalmöSödertorp112287167191924075-92119883-52225275
MalmöSödra Innerstaden25256925242481353-122820552102562054
MalmöSorgenfri-142477052-32552647-22612651391882153
MalmöTriangeln5384746593537563-23603173-33732455
MalmöVärnhem-62678555-227359536258387042479864
MalmöVästra Hamnen54481465-64780662164135969-54353553
MalmöVästra Innerstaden33524768-135691733348136853312068
MalmöVästra Sorgenfri73138654-43266055-13294247162849745
MalmöVita Höja111479475-181801575-91985975251587975

Egnahem:

KommunUtrop -12-9MUtrop -9-6MUtrop -6-3MUtrop -3-0MFörslj. -12-9MFörslj. -9-6MFörslj. -6-3MFörslj. -3-0MOms. -12-9MOms. -9-6MOms. -6-3MOms. -3-0M
Ale2724285295895829815953287000303547634658333317021352727021244750
Alingsås2668800250602926478572685666324600028235293197333331988825346345
Älmhult1425227149625017862502229166160863616858331989678245333322122818
Älvdalen1341666808750100500081071414166669575009860009300003457
Alvesta11766661393571124975011381811380000151500013200001380454672011
Älvsbyn514444440625671521593636563333453125715217630590982322
Åmål963250936578103458311787509600009571051034458113025020192420
Aneby7000009058337043751017222785000107000080750011288882689
Ånge33500048166649250040900034150059833351000038500023210
Ängelholm1999615225416622564582754634211000023480552483750289621913182441
Arboga148142812354161147608128275015664281457916122065214422507122320
Åre1625714265047612315382220714176107129542851329230237446414211328
Årjäng79750013495831253333134738075750013320831259537141071410122721
Arvika1302352133543413562901179444153529414860861588064138333317233118
Askersund2790833113062510243759975003143333126125010540621025937681616
Åstorp170500014917851220882173150017875001605714152882318050006141710
Åtvidaberg1267071134281215480951809545154821416678121846666213681814162122
Avesta116055510731811182000116375012944441296818143376015258339112512
Båstad18475009233332317500381500018925001105000248750037121432347
Bengtsfors5883337106666192307247365983336778666688467134219151319
Berg63099910514287833331186875886000123571485000013006255738
Bjuv1306000133725012430001574772141225015115501382250169913620202022
Boden1367037133819415270331502045136722213702771489864148215927365944
Bollebygd245437525510002321666260115327700002810333256972228274618151813
Bollnäs91874911927501231590119728598142813850001417272133457128204435
Borås2134344226859621665822214269248509826783332496202252662961577989
Borgholm147812415410001632666190366616612501631500176000019215008101515
Borlänge2066515184791618421052238295233909020677292102500252552233243844
Botkyrka36345003599210389557438218983969333398545641848274023291601148779
Boxholm108937512333331240000866666108687513729161458888104522281299
Bräcke47875082166663400044750045625010070006660004975004352
Bromölla1117272915277142857114600001116818982777157571415570001118710
Burlöv2734166271804329911533059117296694430804343279807355794118232617
Dals-Ed1011666122250010509281053625100666612500001044142112050032148
Danderyd93903841119768211127407115274131061461512282317128481481208793113412729
Degerfors6568187425006567647250006650007150007602948530551161718
Eda646250476249858181788636707812536250908636804545881111
Ekerö5003750482558352465334945806525735753414835585800515798328607562
Eksjö1286875140230713722501723400148156215134611600500196180016132025
Emmaboda7110004950007200008180008280004500007200009010005245
Enköping2280714260657126884212911999271517828558572960263320325028355740
Eskilstuna241235222326002399579257026326654702529500259453728464738510011995
Eslöv1464761200173022204412239871164690422148072480735245217921263439
Essunga12741668787509958331266250135083310150001084833131500064124
Fagersta9580009754169247501026200116750011550831144000126580010122025
Falkenberg1632794215159023749032028783205308824565902774807222989134225237
Falköping1231200139264713582551277678151520015041171637790148428525344328
Falun2173400229764721301042065357267280026075002487916242017825344828
Färgelanda1451500938333688909958333125000013200006509091084166631112
Filipstad6143335553125150008000006058665875625577778903331516915
Finspång1253695142055513184481594736158021717390741624827179855223272919
Flen119166613457141181935120000012894441453333130080613769239213113
Forshaga101531295750011671871189642117906211462501362812137119016203221
Gagnef9573071208888152250011261119326921208333163985712301851392827
Gällivare153923018252941545000187166616484611980294169150021266661317103
Gävle2350125233298924876062498533264912526509232721223279046640929475
Gislaved10116661085000142111110816661088333119964216566661192083314912
Gnesta2415416236218721364282498214270291629740622617857289392812162128
Gnosjö7950001065714940000664999870000123428510400008000005743
Göteborg46964464495811470701749877535161730501952952660345486396197234290247
Götene1287941129000011242591215555130235214780761280000132277717132718
Gotland26893962305615257237625668902964913255298427627222763573586510182
Grästorp7750009700001555833131875073000010050001899166129000037124
Grums71416692187557812572562577916610068756643758443126888
Gullspång57083371285750857166750066183372500051500072050067710
Habo202090926262502436562235500023000002903125294593725750001181610
Håbo3063653326100033707143418508325346134637503457489358815726604957
Hagfors6916666467996233335005766622226878006171425414809252126
Hällefors40818140166612117855187504100003500001167857493125113148
Hallstahammar1612333208033318156522039473187133323986662035000226294715152319
Halmstad2200312193790621130902334181253093723400002479272261736316435555
Hammarö2437777223156220232492381521272574025104682381250280782627322023
Haninge3860723370174941853964364868436611841049504606287473276376100101114
Haparanda58880062375084600012331255885005850007793331222500104158
Härjedalen136666613430008939285225001378333131860087714260262565148
Härnösand80203411143101098023106183387982712310341218953114650029294330
Härryda3912682407075440270424223653437231744479244476056447794241537152
Hässleholm1121315117125013813331193854123973613661111603255133660419364548
Heby150437512944731459444160192316818751553947163222218438468192713
Hedemora12885009783339085291068333151200011237501024852129187510123424
Helsingborg2894166254051231266493232807301777727521023266340340193536789778
Herrljunga978636106450074666616772721008454115100085763320645451110311
Hjo882142114888815650001432500870714137222216900001684750791910
Hofors97700070062568441193409010480007306257761761098636581711
Höganäs3144782260044125833782427000315369526951472543108243833323343715
Högsby5270007558335122225845005578008408334915556895001061810
Höör1858200163391817557891651000194480018313512000657190257125373835
Hörby1352307151541613204002106000155653818450001653600230120013122525
Hudiksvall1459032146337215872531614999165677416025581706169191284031437144
Hultsfred581000410000523333465000553000495000550555531818551811
Hylte987000131666661250034500089600016883336165003000005321
Järfälla4347307447577243417494668846476769248742274706900507250065110100104
Jönköping2716186288749929384442982947331813533211033291388344289459589095
Kalix512333614814852125823030541555707407101575091886327274033
Kalmar1797500166684220594232168222203791619982892416826239277712385245
Karlsborg122500011560009633331413333146722212320009866661540416951212
Karlshamn1181857144300014462711852363124114215860001565847202818135405955
Karlskrona1892325197233819568182010350200779022011292231193219387743628857
Karlstad2049848225774621548852334596238386325740142508620266983866718762
Katrineholm1924264186532218425551664142204294119804831904333187442834314535
Kävlinge2614999274162727923012828372293000031329063061984303534833436343
Kil115055515870001319705145805512133331816666149029417302779151718
Kinda1362142156562512720001358000149428520656251474500164500078105
Klippan1205500102218710004161168823142950011537501227083131108810162434
Knivsta3517941393129641323803970517375970543772224396666412793117274229
Köping1775925154357116990381761250197537017421421877115200325027212620
Kramfors260000592142602692722500271500774285685000696593471316
Kristianstad1888928160316313236181493043200182118171121472407168621728497646
Krokom202277717623071569318122166618280001997307178181813206009132215
Kumla1550384186636316680952174074171692619703031918095232411113332127
Kungälv2937499333945631885833042368380550039081523686500352412230466057
Kungsbacka429418740125254333833407613345872254545505461003943938718099126117
Kungsör1376250137866614357691558250156958315976661660288175755012152620
Landskrona2279523282069427643752549857241095229238882839895276214221364835
Laxå743888700000626666762272713333717363655000880454911611
Lekeberg13570002120000150500020300001511000227083317254542359545561111
Leksand1643928167857119720832022916151000016567851940208194083314142412
Lerum3393444342420034196803445573390933339450803881489387262245504761
Lessebo7414287900007376471528750830714795000893588147375072174
Lidingö102476381172137212345625108768081082458312453725127085151096031936516447
Lidköping2041607220230722062061957439232964226469232458189223231728265841
Lindesberg9761531212894958548978823105057614173681154516108750026383134
Linköping2834285299913928892013233490333854536112623419618377603777122144106
Ljungby207875013277271417931143812520862501413409150896516015624222916
Ljusdal13628128600001429375100195613606258773801515000113782616212423
Lomma4044074418764744657144949090435462947819115138214531909027342822
Ludvika1415833968888120264711705551502500119166614726471318148691727
Luleå241265925106482350467224659924830852642129246614724222504754122100
Lund33784123009780357351435180153836428336879139577223891349639110163
Malmö33834963464022382341838031833624167374444140617094036227143179196207
Malung-Sälen2331250167159012253841150000230500016781811233730121066612222615
Mariestad1261718133712115326081468142139468714478781643913163685732334635
Mark1874047216714216300941699358211452324828571856509201807621285339
Mjölby1930869184949920877272226071210500022435002283636249285723204428
Mölndal4155000432798239533924701507458538449348244402142500722226575663
Mönsterås86400010029621211891113100088025010403701318297119300020273730
Mora1472500149555515046001459821164000015794441626800164089214182528
Mörbylånga1993750165535721490902362272198541619983922254090252931812142222
Motala1553793188250017317241795666171413721455881917724203250029585830
Munkedal117777714325001449166166000011505551426000158458316895009102410
Munkfors34800056416642181842400037300061416647272746100056115
Nacka6562432714281574500707206851710614880565048107943775305574103141108
Nässjö1086375121499911535221365111125812514127351248659145444440534445
Nora386000110766613157891470500453400131333315231571545500591910
Norberg11533338670007600008930001108333100500087928511522003575
Nordanstig64812410706257459527326479381251038125725154721955882117
Nordmaling677500450000134250070125075750040000015125007537504124
Norrköping2343424240811125399472563571274986329357772909589293863273909598
Norrtälje209658322323972510727254316922693332542755278209027910896098110112
Nybro11442851031071101369095462912307141291000124038011750377144227
Nyköping2353947223990024697422304083263039424986012661340262585038509760
Nykvarn3273750325556233523333444090361416635384373706266367909012161511
Nynäshamn2851666331954532225003196857325222237504543590312337591427223235
Ockelbo127500065833311892305950001275000723333141653864442816137
Öckerö52350004308461381588244572226012500523000046279414802777213179
Olofström98750098666668968791833310787501088333787812105833346166
Örebro26293242810593274738728151452801756298584729909033077864111118155103
Örnsköldsvik1041875111921012394341088750120500012963151381195120170424384644
Orsa10099999437501198333102250011290901064666131666611775001112910
Orust1907500389566623667302313888206125036706662745000255208312152618
Osby9078579182357946311006190980000114117695284211434767171921
Oskarshamn1665937153465515196221698939183981217043101615098180196916295333
Östersund2279285222826925144782547571239321424000002707463281428556526970
Östra Göinge974090101888811794441057857101727212433331082777129214211997
Ovanåker8583338085716662508400008583331019285705833101937567128
Oxelösund179611116304541647500194307621000001955000205416621434619111213
Partille4104166427453447284144638589467194451432555403536520641036434139
Piteå1245108145350814824051350000146339116446491665462156411246577962
Ragunda116500029750067250046000011700002662506575004150003423
Rättvik1236500151278517103121844473127750015428571898687191400010143219
Robertsfors818000179750052937550500087320023000005587506125005282
Ronneby1257820126527013043241171730119994813228371316621118019239373726
Säffle847000100250088631586416680800098000090547387750010121918
Sala166375013795451544354238055517505001578636170145125522222022319
Salem3913620364217340962504336666424568939714134351406455351829233227
Sandviken1235000139328114746491282000141886616290621647561149662530325740
Säter151388811060001473333154388818188881340000167833319188889599
Sävsjö979230125545410962961018888103730712995451134629106527713112718
Sigtuna3501379437485238990743988292379862047416174168055436609729345441
Simrishamn2717941178546820716662349000259029419007812117982235900017325750
Sjöbo1095400138284014407491483648126660015322271622375158918925444037
Skara66181814419231609666135634677636316503841787333145796111133026
Skellefteå1273000140425014964991537333135050016177501792700173416610205030
Skinnskatteberg12916666680009931817181251305000727000106731881375035118
Skövde2004756178772720535451910638218243919735452207818207812741555547
Skurup1798043194738017897612090750192586922502382151904225180023212140
Smedjebacken721666987222932500942916908333116333312122911142500692412
Söderhamn87410787234310521181238750108482110256251157033130839228325928
Söderköping21883332222142254175024825002300000259178528135002990000614208
Södertälje2770434328616631204003514722303589135623333308800383145846607572
Sollefteå65750092875061261971312559850010468756609527793751082116
Sollentuna57164586537472707380966566006165527704879177479766968700729184100
Solna7678750817187586077778301500806875088875009143888885950048910
Sölvesborg174333317131251567142180388817908331645625162357117572226879
Staffanstorp2812500276964229527773290500297038430444643332500365283326283630
Stenungsund2729117340409032358103358269304088239645453691081375519217113726
Stockholm56134325926555597896259645036182341664755866899566536698252324347312
Storfors6166665350006850007850006583336900007237509276256244
Storuman297500775000108000015800002625001135000135750016766662123
Strängnäs2762692258621629573382745416287653827940543151693297155526376236
Strömstad326166629116662689800296029430666663023055281300030844113182517
Strömsund6650006500008183337314286916667490008950007428576567
Sundbyberg687571465665386734666722500075364286788076729200075213637131511
Sundsvall18368032114071199703221989322030573227050021616992327932617012389
Sunne1148823152735213923911439375118558815467641425847150187517174624
Surahammar1123235128468711894441578571118882314231251379750179250017161814
Svalöv1578157129833316935481245909159963114283751820548130168119243122
Svedala2820735275086930622223173902307852930326083385574344134134235441
Svenljunga88333390611110458829011119450009666661334941996777391718
Täby666199964181316872101655930574391337178686761829770375927599138108
Tanum185277730125002532499177239919472223050714284204525004009142210
Tibro1185000122886314021731351388122383313045451411521143333312222318
Tidaholm796250132500014307141257058876250132500016446421360588411417
Tierp1203749108225014417391405294142729112497501651521147294124202317
Timrå169500015426471378387135307617683331736470163935415082696173126
Tingsryd2750001035625740833817142500000122937589791685514218127
Tjörn2797500280235226353842528947297583331152942814615288447312172619
Tomelilla1441000122022713185891315000139748012681811390512140279325223929
Töreboda9537507668759963336835009118757556251017666757000881510
Torsås10000010500007190907720001410001260000899090976500111110
Torsby861666782727933235939062886666915090101088210631876111716
Tranås262187517619231883518153631528525001789230194759217489478132719
Tranemo703125833500747222104000081562588700093333312084618101813
Trelleborg2412096227596426312502604696250241925250002852812277545431576466
Trollhättan1972000218112925620682613877207560025320962860603296346925315849
Trosa2526666273416632317643406296323222232514583451470365444418243427
Tyresö4930270532111151094064879312545445956597225477033528743737545980
Uddevalla2239230229430024258592905000240653824843002686953301959139506449
Ulricehamn1098437139300014690621344807118781216863331701562156692316153226
Umeå3257500272714227560003124333363333332226193066000352255512214545
Upplands Väsby4026176441572748172094541562425823547040005070232472375034444332
Upplands-Bro3906034383206539237233900862421181040669564031510406917229464758
Uppsala3722848400114136773883694967400158243346854014142391670279127134138
Uppvidinge46666651750067625062666649333351312584095868166638126
Vadstena1961250176928516125001833571225437519392851866250209642887207
Vaggeryd133624914178571549117199593716916661675000173411723262501271716
Vännäs1000000379500016625001286153132000041000001885833156846111613
Vansbro62062573000065966656666663250054766675133362611186159
Varberg3265128327684731832662990222348384638472823423600319933339467545
Värmdö4343333423400047243754593529489916645193335076250482852912151617
Västerås29233032964933299337230127333156785320284732742013298309112151169139
Västervik1203214148900012596051701666135571415210001331552177961914253821
Vaxholm531444482127276189687670681855005558476363695281272845459111622
Växjö2158749258119522842152588829262625028148912520294285057420465147
Vellinge4576555419812545505465025000468266844016664768515528409045486466
Vetlanda1316323169913010862221328974148094117813041221555151435834464539
Vimmerby103500082400011711111200714118650098600014060001551666105921
Vindeln104750012950007290009430001110000199000096500011830002455
Vingåker1441923121346112320581525416153692313865381295000155708313131712
Ystad2588125248870026786713201594287687527045002894864332216932506453

Bostadsrätter:

KommunUtrop -12-9MUtrop -9-6MUtrop -6-3MUtrop -3-0MFörslj. -12-9MFörslj. -9-6MFörslj. -6-3MFörslj. -3-0MOms. -12-9MOms. -9-6MOms. -6-3MOms. -3-0M
Ale1485285159816617241661563888177542818239331875666173648135303027
Alingsås1557812165750019131941560416180390618845262249722203875032383624
Älmhult6955557216665750006340007172228500007000006900009315
Älvdalen148500014625001655000173250016525001640000198166619733332236
Åmål2377772586362760832671422838883150003056662892149111214
Aneby1900001900001900002233332600002600003200002583331113
Ängelholm8937501093750108275013970009968751200625118500015813338162015
Arboga26772724400026625035600035272726500029187543175011151220
Åre1846463183291619156662599264199560919140272033333285310241361534
Årjäng5037503820002270003410005100004280002682003260004555
Arvika38583342678541150035470547066651500045500041676412142017
Askersund5716665950005012504112504950006200005262504025003184
Åstorp1000003225003016663625001600004450003925004775001264
Åtvidaberg25000035807640000027687535600048730760000035062551318
Avesta31076942038439216641964236869250923043400052228513133014
Båstad537500537500233000033750050500050500022800002725002212
Bjuv3133333850004325004362503633334691665100004712503624
Boden64854874629675625074655166225882562981015672148231273229
Bollebygd153333315216661435000172375017133331608333156125019787503344
Bollnäs40406253650049600039535749418765600055375048571416102014
Borås80565288570810198471006930988608109225111920031201930115127131158
Borgholm5364287931254220711204444610000845000485000122555578149
Borlänge8826488889098243108703001071755107836397870698826047555850
Botkyrka1827803194559819319271959719205781321900002135312213595310711796107
Boxholm3050001850002866663480004381663700004125004530006165
Bromölla2000002800002950003450003500002650002800003700002212
Burlöv87730710053331072391115750094230711274661133043125650013152320
Danderyd3264388329925036058923359632370879637024163893258353845554605668
Degerfors1350002350002500001650001900003500004125002000001221
Ekerö2199000206875027616663206363284400026937503237500341090954611
Eksjö509000180400061000073833356900019550007800008316665543
Enköping1316707129344413143391252765142634114231111439452136691441455347
Eskilstuna12335181219818112680013632301458223142475512816551526858108143100113
Eslöv781904776607755526896666855809897285885421105057121281921
Fagersta12447312394716068918111113905217557823000022011119192918
Falkenberg107295410300001047575996481131545412403701266212120111122273327
Falköping31240032411726900025615340102046235233196635280725173026
Falun1304166139675613867561267325157222216727291634243145848818373743
Filipstad90000145000123333126000960001900001783331660002235
Finspång29150029736836981440810340833345684254000058389630192729
Flen5725005400004278575616667450005437504514286141662476
Forshaga2500003058333862503950004100004083334512504300001641
Gällivare68833366083382714273375085083376541685000077687561278
Gävle1136590127464713703331198937135916615823521569080135712566857580
Gnesta12050009287501121250133100013643751103750130250014380008445
Göteborg25554652652161275506927885642944959307614331491773119804977108310051226
Götene26166613250022545430300028166620750025863650400062115
Gotland1826444185227920263462003108201422220675142241923216601345687874
Håbo159285717631811822000174500018114281953181191950018480007111010
Hallstahammar39882334250035882339843747100043958339617651281217121716
Halmstad1382878137867614235551533095168881816910291650222184404733344542
Hammarö73047661000074519968496285809571117690200079870321172527
Haninge17345801786452182227218225982071013211046320845832061092143179132152
Haparanda208428186444183235277083222000181833169588292541791712
Härjedalen1624375224666659500010862501621250228166661000010950008314
Härnösand35555632079036305530875041154739032040119434470853505448
Härryda2328666262366622083332666388259466629166662501666287583315152118
Hässleholm6400005259756153946237036770006729517150008018515413827
Heby54000063055562461554250058000072944467346162166639136
Hedemora42416639166634905543423052666646691643261156884612121813
Helsingborg11980931290759143446214979661287500140389815419661632384118158121151
Herrljunga3750004500004600004975004816665950005875008775003242
Hjo19750036875041550047000039000051625052300050500024102
Höganäs10581811422000115800014913631063636145800011480001458636115511
Höör7825008808337825008470008500008900008000009980004625
Hörby7000005525006650005760008050007925008666667710002235
Hudiksvall75979782532286865385074084583795709698288497833337312627
Järfälla20925372209442208322421765742344286244212823119912365275199242225254
Jönköping16082521633417164353616477252015569207507519628651915265123158164211
Kalix1778662375002131252409522386663010003443753054761510821
Kalmar966323103550012379411313333110602911775001378627145433334305175
Karlsborg1475001550002162502021422087502166662562502054284347
Karlshamn57196954530361958382295472500071151571608397136333333622
Karlskrona1013703138581810515901099772128370316866361337045138545454554466
Karlstad12380571168660131291112669771448798136934614695141439542139153170177
Katrineholm919024873787855925858809103560993666693907491952341332721
Kävlinge949750832916901190110815711220009798331050000125631520122119
Kil55125040863640875031928564375056363652125042428541187
Klippan215625215625311842464615310000276250403263601153881913
Knivsta1669347182785718257351864615179282619211901931470191153823213426
Köping53486841640642178554608664786850796851530963717338324223
Kristianstad89477278906984716287902498095499593095432497878022433741
Kumla70409077961567350077077774681889269273800088022211131018
Kungälv1800000191188818511111931395213548023190002233888218976752455443
Kungsbacka2412361240328924253572413545264527727417102605119262300036384255
Kungsör5000004250006500003750006935004750007350005200002111
Landskrona91066610453121156685116781296906611622181212142128528130323532
Lerum1603095185761915283331634354192452321302381793111193838721211831
Lidingö3575235404310339833793830875368817644415604180694408142385116108137
Lidköping56978754760855596766730170840467659470782284817447696263
Lindesberg393076370652328571427500492692426739357857525833132376
Linköping16307141655648181001917379851994581201954321552671996332203239262283
Ljungby5500005170006765387736366675006370007826928804542101311
Ljusdal695000461666565937844000800000515000726562113600013165
Lomma2092407210205119348272367565236444423808972135862264565227392923
Ludvika5231254607895050005213635818755456315700765997728191322
Luleå14304321392499147740013843131562211153666616140401479571104114125153
Lund18728141917711193825419123942096766221375921966032090727167208232261
Malmö15845851660344168643716685471741707184318918177831782830857925839999
Malung-Sälen1743750165350016961111690781179825016857501736944185078120201832
Mariestad32714745314840777741013536997056696247722246108134274537
Mark8531476445008833337383331021000724000100833396444451039
Mjölby56537071125068588271440069833389053579823579140027281725
Mölndal210529021688772200891233313924331972513091253905926626128698101129
Mora80750080428571343784090988607191678585450093227214141611
Motala73045470833374625070531284000078416686029172406222182416
Nacka31387723301205332875433145803514963373952336793733627080277336281334
Nässjö48057655276361685175145859019265539464729680354126382724
Nora3250003600003550004425004800004920003450006525002534
Norrköping12399641341828134397714013581477178163205116000001598381140175132173
Norrtälje14566271556724152436315886661584395168633616241271659750129116110120
Nybro2985712716662361172782353885713893753091173897647121717
Nyköping1024943109370910728921223653118096513032331209297134849588124121104
Nykvarn178000017950001996666243875019764281993750221250026462507864
Nynäshamn1337848143383317544281672179150209016380001860142179141033603539
Öckerö183500021750001875000287500017475002700000210500030500002121
Örebro15599551560531156180115952121713103171147916629851695531223189136160
Örnsköldsvik11483338822728961761169473129013310468181002647134368415221719
Oskarshamn57080659140669347864763167612971359386247873750031324638
Östersund10512309742859993119900701146888114523311588621065246130154167142
Oxelösund33352930920032019237333343217649500047769246472234252618
Partille2240978206197623512502310178260695624169762644218270410746433228
Piteå7736366762506940007720009286368037507400009260001141010
Rättvik61050064884675833375961564200072346190000081653810131213
Ronneby415555381785464444583181444666421071575555710000914911
Säffle160000715001675002475001883331250001845002800003442
Sala812777784615841000755000913333859230102733384750018131514
Salem1969473184937521517242247222217526320779162379655240500019242927
Sandviken41882347625050979550421051288258944463493859284234364938
Sävsjö2500002950002125003466662875003265002775004050002423
Sigtuna1652380179949316888571804523183706319513111808928187339663777063
Simrishamn4368187591665900007966665531817925006693338066661161212
Sjöbo369375480416311111438500449750524583391666561500812910
Skara22363624264725166628994130500033726432055534000011171817
Skellefteå5812507989588330007430766691259687509891258538468244052
Skövde107986899797210127041031693118761111283911075163108782276746162
Skurup910000921250480000809000915000111750060400010070002455
Söderhamn41477251703750216639857147909063462956950046892822273028
Södertälje150575316390411549125170472217646821873059176871218885221261678090
Sollefteå100000180000166666120000900001700002666661150001131
Sollentuna26857952674934256186627154672864810285555526898592840727132153142154
Solna31354763326139340343333486423622732376353837889933677907462496480498
Sölvesborg56166680666668125095400062500093666676250010000003685
Staffanstorp1384615140192312665781445454155692315338461421315152636313131911
Stenungsund1889000164636318815002031315225400019450002172500224131510111019
Stockholm380162739579004016253394849743224354541371451801743803553505441839284428
Strängnäs1578947137750016808061675200166447315438151779758179560019383125
Strömstad1284687166200012511761323461134781217210001286470132423016151713
Sundbyberg29506043379554326266631792373402170379642135856543501448182292300328
Sundsvall8820119845329641849394521014437113723010818241008595169182211210
Sunne3250003370004057143350003383333550004842854166663573
Surahammar216500269444340416408888277000366111385416451666109129
Svedala886764953846922500100562599823511147691077812117762517261616
Täby28162352873440279070429572973086205318910831016443192070170202149198
Tanum1008333143083314475007950001136666148916613500005600003622
Tibro2181812872722807143007142700003900002925003528571111147
Tidaholm36166685000154750245000393333125000225250364466311215
Tierp64925068854572250064700076125084818178600064100020112010
Timrå34968743640044250050210545893756224052000054342116252019
Tjörn149000012983331920833126000015966661356666206700015650003362
Tomelilla3706255100004037503742854225005852504731254185718887
Töreboda2950002475002670001950003300002462503440003200006451
Tranås6228574907146466667337507642856528578044448804167211812
Trelleborg77545483178781837587354187659097768086137592927044474048
Trollhättan892923942197884560972499107898411557801080186116426365919172
Trosa16253841915625157888816735001810769200000017138881901000138910
Tyresö2503163231974324713542642234274510226107052634359292500049789694
Uddevalla8910008780629295561010461107407610418711058734118323065807965
Ulricehamn1053571121900013521421257000113071413495001753428140700071075
Umeå1560750161592117224501666315173400018244941901294179219740385176
Upplands Väsby2009175204865122400002213314220560422465112414062231904491866489
Upplands-Bro1918962204301718147411896083201896221569821898793195600053585860
Uppsala21775122295977229429822198772347130251482225100722349909410471416510
Vadstena55166656722270916650800067750067388873500051540069125
Vännäs2433333316664225003308334066664283335425004133333326
Vansbro1087501250001850002500001150002500001850002800004211
Varberg1985000204500021629762146434212629022240002352380232643431354235
Värmdö2559375276873125634282944148270830329206712691571305670256673547
Västerås12858631364457136849814183891419716153603315073041563956307358327370
Västervik6283333942855461365005767366664650006388865567301272226
Vaxholm2596562277089229707142768695293406230169643217500295413016281423
Växjö1679400165012517676191581886178860018123751880000169547125404253
Vellinge166346119285712000277244190417334612080000216611128197611371821
Vetlanda575000516785813125762272678500640714937500858181214811
Vimmerby8300004250004900007562508300006200006200008862501114
Ystad117551095971611325551104148130255111306601305333121510649534547

Fritidshus:

KommunUtrop -12-9MUtrop -9-6MUtrop -6-3MUtrop -3-0MFörslj. -12-9MFörslj. -9-6MFörslj. -6-3MFörslj. -3-0MOms. -12-9MOms. -9-6MOms. -6-3MOms. -3-0M
Älmhult10125009950008950005540009400009050008750007310002225
Älvdalen847500118038490363683218110791661321153103500010827276131111
Åmål100333384000010250001366666950000766666108611113333333393
Åre215600020017852092000158833321730002265000220960016872221014109
Årjäng52000049000083750070000071500049000010437507216662343
Askersund49750042166663700031500052125062666674950031166643203
Åtvidaberg10000010950007000006483339000018500009630008466661153
Avesta7500006500006758337125007250009500008875008775001164
Berg141857117561119712508392851455714178611111800007871427987
Boden595000420000670000576818522500377500624285554545221411
Bollnäs15900005750001201250813750120000056500012986259800001184
Borgholm127266621400001320865140975013160002842500151413415111251545240
Eda5500002500004550006633336000002750004900009000001133
Eksjö360000467500127875059500051000052750015600006400001241
Enköping1100000119875011915381373571134750016212501349038169500024267
Eskilstuna6191661135000862647939210745833145500010355881093684645119
Fagersta3000005900006627776980002750007010009722228370001195
Falkenberg1305000146500013377778988461886666184200016244441014230351813
Falun57500016500001037857117136370000020300001060714139409011711
Flen837000172250012708001131071918000222500014224001356785522514
Gävle4225003925001310000148307645000045000016628261583076222313
Gislaved7000009750005900002975000690000100000059000032000001111
Gnesta14425001175000132972215057691750000140714215772221890769271813
Göteborg550000155125011547361243000582500155637512736311434666283815
Götene425000147500046214244600035000025500005300005380002175
Gotland285000018525002069196198406229600002120000230803522118755165632
Gullspång8000005900006750003500008000007300007500002600001111
Hagfors4716662709997158337607144300002960007425006885713567
Halmstad1550000147611117570452737500172000018405551901590273637519228
Haninge15570002421666256169534384991788000264500027319563999000562310
Haparanda8800001195000123857112212507266661000000113785711012503174
Härjedalen1551944186826919688461253611167930520301152056923142138836261318
Hässleholm4970005875008615009993755350006000001058000119812512108
Heby99000059500097178583785713250006100001113214108928512147
Hofors4700004783336425007483337800006250007912509050002343
Högsby5500001500003070002725007000001500003440003062501154
Höör85500057250059666659076981333355958369666661461536613
Hörby79500059000070708344500079500072500075416640875012124
Hudiksvall77400011191668766668626479450001065000938095956588562117
Kalix5350006450007790005199093900007300001085000554909211011
Kalmar1590000747500608333328333145000011500008233334433331233
Karlsborg8750001030000578125105100091750097000075312511520002285
Karlskrona5500005750001272727126666651500067000014500001522142212221
Karlstad29500059500082909014350002950007300001005454160916611116
Katrineholm89000010241661051923136388892500013316661150000161388816139
Kil2500004950005787506990002000007000005387507130001145
Klippan6490006500002800005187506490007100002325005112501124
Köping895000695000918181976250140500010000001079545102750011118
Kristianstad1940000146666616000008750001980000173666617335718750002371
Krokom4283336500007557144462504300008000008107145062503174
Kungsbacka10875002995000214700023725009825003400000237700026000002152
Laxå29500094500050875056250030500010550005475007312501244
Leksand57000035000074000087466658500030000086375093233321815
Lidköping111250092500093923012475001255000181000010556151481000211310
Lindesberg3537502200000638181931666367500225000085090987333341113
Ljusdal99500018133338118184350001275000192333387090952611113119
Luleå840000120500011236841061789788750149000012176311032631431919
Malmö44866639300041575038045443466641170043762539775015256044
Malung-Sälen2493666259825031557401805625272650028862503040185183725030202740
Mark8400001295000945652878571100833318700001067173104314231237
Mönsterås720000511666998000912500735000658333109150099750023102
Mora273000705000583571628666248000789000620714679000552115
Mörbylånga14750001275000136416612700001670000153666615572221471470131817
Munkedal107000049500035000033625011700006500003800003687502124
Nacka395000045816665897500299500042500004936666632500025500001321
Nordanstig17250052875079550094833314750057625087400090444424109
Norrköping16487509650001195625902941195250011875001393750950588422417
Norrtälje164742814398411708579164870720215711775555197173219013943563176147
Nyköping15950001865000137375017533331742000194900016615621983750553212
Nynäshamn22000001795000165447355900002200000179500019321055546071111914
Ockelbo95000060000055666659500010500008500007833338000001161
Örebro22250016133335266666791662250001705000588046817916231512
Orsa197375013464281900000187000023412501406428186000018580004715
Orust20840004770000265413719437502320000433375027970682152812542916
Oskarshamn1095000118500013125005916661100000124666614781256766661383
Östersund29000042500074318193937525000040000076954585687511118
Rättvik3850007950007255001145000340000750000818500116375011104
Säffle1005000771666106642896666697500072166697500010733331676
Sala37000073625061884673625046750094250088115385062524138
Sandviken88500046000010609371036250933333605000129468795750032164
Simrishamn329166619600001663000310000031566662100000198900029250003251
Sjöbo695000798333935000747500695000881666100571481750026712
Smedjebacken487500895000877222973333462500113500094388812133332296
Söderhamn112250011783331176818145400087500010933331305000116000043115
Söderköping133000016383332246000965000132166619500002177800113766633106
Södertälje928333880625868333146863694166610627509981161622318381811
Sölvesborg18250001123333129173012511531908333113833313076921230384332613
Storuman30000007470001142500110166632000008210001350000125541615212
Strängnäs29625001712500167619019600003307500245000020647612255833222112
Strömstad260500022566663281785322250026037502191250331071430291664121412
Sunne6950004550005462506157146600004475005425006521421447
Svenljunga7300004950008041665962507750005250009383338262502164
Tanum2506249282535737095455901111283708328182143532272565111112141118
Tierp250000806250768076673000450000923750875000795000141310
Tjörn26616662387500246540026070003143333284062526852002983000382510
Tomelilla72500091000098500048500064500096250097409052250032112
Torsås4100004950002650002375004625005500002850002675002112
Torsby1130000667000871176862333131218773000099911792553316101715
Trosa2495000281666620965001857857249500037766662370000217928513107
Uddevalla1597500119500016097221724999182250015125001886388204666622189
Ulricehamn706666365000839615517000736666548333104615357200033135
Uppsala610000397499117482113142858900006175001335535146371424287
Varberg21171422031666178399925973072278571220000021453332852307763013
Västerås1856666128000092333314220002081666153750011269041473000342110
Västervik9150003600000135821413958331008750333000014946421494583411412
Vaxholm347250047916663598750722250039875005200000428750071000002342
Vindeln3500005950005078576475003400007050006942857775001172
Vingåker857500109500095750097928598000013250001059500106357142107
Ystad2531666229250015830761467500281666626612501933076152866634136